Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Ръководство ]-.¸¸.·´¯ HTC One X+ [Unlock~Recovery~Root]
#1

[Изображение: New%20Fioriture%20png%20to%20be%20used.png]
```AM Team```


Android
[h]
Тази тема е свързана с това как да отключим Bootloader-а, да инсталираме CWM, да направим root и т.н.
[/h]


[Изображение: HTC%20One%20X%20plus.png]


:capitulation: [h]
!!! Отключването на Bootloader-а може да доведе до загуба на гаранцията!!!
Правето го на своя отговорност!!!
[/h] :capitulation:


[Изображение: android-security-.jpg]

[box]:capitulation: МОЛЯ, преди да започнете каквото и да е прочетете внимателно всичко!!!
Съветвам ви и да изгледате клиповете в пост #2, за да видите практически какво се прави.
Така ще си спестите - :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Ако нещо се обърка, НЕ отговарям за последствията!
:wall: :unknw:[/box]


--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------


[h]
Стъпките за отключване са следните!!!
[/h]

СВАЛЕТЕ СИ СЛЕДНИТЕ ПРОГРАМИ:
--------------------------------------------------------------------------------------------------
[box]Google Android SDK zip:
http://developer.android.com/sdk/index.html.
Java Runtime Environment:
http://java.com/en/
HTC Sync (Windows Only):
http://www.htc.com/www/help/[/box]
--------------------------------------------------------------------------------------------------


[Изображение: Unlock_Bootloader_Workflow.png]


  • 1. Влизате в htcdev.com и си правите регистрация.
  • 2. Избирате Unlock Bootloader.
  • 3. Избирате 'All Other Supported Devices' и след това Begin Unlock Bootloader.
  • 4. Съгласявате се с условията и продължавате.
  • 5. Сваляте Fastboot файловете от тук [Изображение: 111209114045442263.png].
  • 6. Правите си папка в диск С: с име Fastboot и разархивирате файла в нея.
  • 7. Извършвате следните действия:

[note=luba6ky]Може да пропуснете до Step 8![/note]

Step 8

Изключвате телефона, след което го включвате като натискате POWER + Volume Down. Влизате след това във FASTBOOT като натиснете POWER.

[align=center][Изображение: howto-root-htc-one-x-28-690x487.jpg]

Сега пишете в Command Prompt:

cd c:\fastboot


fastboot oem get_identifier_token.


[Изображение: 10980274.jpg]


Step 9

Сега ще ви се изпише един текст. Копирате това, което е избрано като на снимката (в command prompt: Десен Бутон > Mark > маркирате текста > Cntrl+C).

[Изображение: 80422489.jpg]


Копирането да е между следните полета:
<<<< Identifier Token Start >>>>
И:
<<<<< Identifier Token End >>>>>


Step 10

Всичко, което копирахте го поставяте в полето, където пише: My Device Identifier Token:
Пример:


[Изображение: 54682985.th.jpg]


Ако сте направили всичко както трябва ще ви изпише ...

!!!Token Submitted Successfully!!!


Step 11

Ще получите майл с прикачен файл: Unlock_code.bin. Трябва да го запазите в същата папка където са другите 3 файла (Пример: C:\fastboot).

[Изображение: 53988536qrw.th.jpg]


Има и разни други обяснения, за това какво следва ако не получите мейла. Това няма да го превеждам. Трябва да си спрете антивирусната и да не се ползва корпоративен мейл. Бла, бла, бла ...


Step 12
В command prompt пишете: fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin. Ще видите следното съобщение:


[Изображение: 93892575.jpg]

Step 13

На телефона ще ви излезне следното съобщение:



[Изображение: nexusoneunlock.png]


Ползвайки Volume buttons за навигация, и Power button за да изберете. Ако изберете Yes, телефона ще се рестартира до заводски настройки, и bootloader-а ще е отключен. Ако изберете No, телефона само ще се рестартира.


Step 14

За да заключите bootloader-а отново трябва да напишете в comand prompt: fastboot oem lockТова няма да го заключи както си е бил заводски, но няма да могат да се правят промени. Ако пак решите да го отключите, минавате през стъпка 12.



[h]
:thumbup: Поздравления!!! Bootloader-а Ви е отключен!!! Lock
[/h]

[Изображение: unlock.jpg]


--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------


[h]
### Инсталиране на CWM RECOVERY ###
[/h]


Ако сте отключили телефона по това ръководство може да преминете на т. 4!
  • 1. Сваляте Fastboot файловете, ако не сте ги свалили от тук [Изображение: 111209114045442263.png].
  • 2. Слагате ги в папката с другите файлове в диск C:.
  • 3. Разархивирате zip файла в тази папка.
  • 4. Може да свалите версията на CWM от тук - [Изображение: 111209114045442263.png]
  • 5. След като го свалите го поставяте в същата папка.
  • 6. Изключвате телефона.
  • 7. После натискате Volume Down + Power и влизате във Fastboot.
  • 8. Включвате телефона с кабел към компютъра и отваряте Command Prompt.
  • 9. Навигирате до папката:

Цитат:cd c:\fastboot
  • 10. В Сommand Рrompt напишете "fastboot flash името_на_recovery_image.img"

Примерно, ако преименувате името на файла на recovery.img пишете в конзолата:

Цитат:fastboot flash recovery recovery.img

Вече имате инсталирано CWM Recovery
:thumbup: .

[box]Сега изключвате телефона. После го включвате като пак задържате Volume Down + Power и влизате в Recovery.
:capitulation: Много важно е да си направите BACKUP на ром-а, с който сте в момента!!! :capitulation: [/box]


--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------



[h]
### ROOT ###
[/h]
  • 1. Трябва да сте със стоков кернел!!!
  • 2. Сваляте си RootBoot [Изображение: 111209114045442263.png]
  • 3. Разархивирате, кликвате на RootBoot.bat и чакате.
  • 4. Рестартирате и вече трябва да имате SuperSU.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------



!!! Когато има нещо ново ще го добавям !!!
Ако някой знае или е чел за нещо, което Работи, нека да ми пише и ще го допълня.
Благодарности на XDA - Devs - mike1986., Chainfire, shubhamchamaria ...
Ако с тази тема съм помогнал на някой може да благодари и на мен Big Grin



[Изображение: tribal%20carbon%20with%20ball%20complete.png]

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#2

към темата ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#3

към темата ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#4

```AM Team```

[box]
ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ
[/box]


??? Какво е HBOOT ???

HBoot е bootloader - нещо като BIOS. Той казва на телефона какво да направи, след като натиснете стартовия бутон.



??? Какво е Root ???

Root ви дава привилегирован достъп, нещо като на администратор. С него можете да използвате всички приложения, които искате и да инсталирате всичко.


??? Каква е разликата между SPL, SSPL и HardSPL ???

1.SPL (secondary program loader) е част от фърмуер, който позволява на вашия телефон, за да флашва Ром-ве, радио, Splash екрани. Производителя го заключва, така че да можете да го използвате само за флашване на ром-ве от собствения си производител.

2. SSPL (soft secondary program loader) е временен начин да позволи на телефона ви да флашва къстъм Ром-ве само, но не и радио. Това не дава защитата на телефона ви, така както HSPL.


??? Какво е Радио ???

Радиото е фърмуер, който работи между операционната система и клетъчния хардуер. Той обработва звук, камера, GPS, телефонни разговори и т.н. Радиото, трябва да бъде съвместимо с операционната система на Ром-а, или могат да се появят проблеми със звук и камера.
ВАЖНО!!!
Чрез инсталиране на грешно радио може да си потрошите телефона. Бъдете изключително внимателни при тази стъпка. Ако качите ГРЕШНО радио няма как да се оправи и телефона трябва да се занесе в сервиз.



??? Какво е Кернел ???

Kernel е ядрото на ОС-а. Работата му е да осъществява връзката между хардуера и софтуера и изпълнение на системни функции. За всеки ром има различни кернели. Може да се ползва и един кернел за няколко ром, но за тази цел зависи как е направен и дали ще сработи.



??? Какво е ClockworkMod Recovery???

ClockworkMod - известен също като CWM - е къстъм recovery ( идва от думата recover – възстанови ) на Android телефони и таблети. То ви позволява да изпълнявате няколко сложни операции за възстановяване, инсталиране и поддръжка на вашето устройство с Android, които не са възможни със заводското (оригиналното) recovery.



??? Какво е Дял/Partition ???

Повечето телефони имат SYSTEM|DATA|CACHE. Някои от тях имат различни, но основно ROM-а и операционна система са в SYSTEM, вашите акаунти и лични настройки и приложения, които инсталирате, след като първото зареждане, те всички са в DATA. CACHE паметта е основно се заема с това нещата да остават бързо и гладко, разбира се имате и RAM.


??? Какво е S-OFF ???

S-OFF ви дава възможност за пълен достъп до полезни подразделения на телефона. To е като стената за флашване. С него ще можете да качвате къстъм ром-ве без да се налага да инсталирате boot images от други андроиди. Ще можете да инсталирате ром-вя от всеки регион без да се налага да имате Gold Card. Ще може да флашвате и други кернели. Настройката по подразбиране за устройства на HTC е S-ON, което означава, че нито може да ви даде достъп до някои области на системата, нито може да ви гарантира постоянен root.



??? Какво е ENG S-OFF ???

Това е по-сложно. С такъв S-OFF може да инсатлирате друго радио и да правите доста допълнителни команди. Повечето неща в ENG S-OFF може да ви счупят телефона, тъй че ако НЕ РАЗБИРАТЕ по-добре не се мешайте в тази област.


??? Каква е разликата между S-OFF отключване и S-ON отключване???

HTC Dev ви дава достъп до /system, /boot и /recovery. С това отключване нямаме достъп до hboot, радио или CID, което означава, че няма да може да се de-brand-ира, да се отключи (за да се ползва с всяка SIM карта) или да се ъпдейтне low-level mobile network firmware. S-OFF ни дава тази възможност!


??? Какво е Super CID ???

CID e Country Identifier (Идентификатор на държавата). Това е код, заложен в телефона и софтуера го ползва, за да определи за коя държава или регион е телефона. Ъпдейтите на HTC, например, го ползват за да определят кой език да инсталират (освен останалите неща).
SuperCID е специален код, 11111111, което означава, че може да се инсталира софтуер от всеки регион.
SuperCID може да изглежда удобен, но обърнете внимание, че ако се интересувате само в дебрандирането на телефона си, то съдържанието на ОТА (по въздуха) актуализация, която HTC изпраща няма да бъде на разположение за вашия телефон, тъй като няма специфично определен регион. Така че в такива случаи, трябва да изберете конкретна CID за вашия регион.
SUPER CID=Може да инсталирате RUU-та отвсякъде!!!



??? Какво е GoldCard ???

Goldcards са полезен, когато устройството ви е брандиранo. То спира процеса на актуализация от фалит, когато се даунгрейдва, или каквото искате да направите. Ако ви е брандиран телефона това е задължително.


??? Какво е CPU и GPU ???

CPU е процесора. Той изпълнява основните функции. GPU е видеокартата. Отговаря за качеството на графиката.


??? Каква е разликата между Стоков и Къстъм Ром (Stock vs Cooked) ???

Stock/Стоковия ром обикновено имат екстра "буламач", които заемат допълнително пространство по телефона. Cooked/Къстъм ром-те са олекотени, за да осигури повече пространство. Повечето от тях са променени, с цел да се получи по-бърза и по-стабилна операционна система.



???Какво е Soft Brick???

Това е когато телефона е в bootloops, но можете да влезнете в CWM.



???Какво е Hard Brick???

Това е когато телефона не се включва по никакъв начин. Не можете да влезнете в CMW или в стоковото Recovery.



???Какво е OTA или FOTA ???

(F)OTA означава (Firmware) Over The Air. Това е процес, при който изискваните ъпдейти и операционни системи за телефона могат да се пращат по клетъчната мрежа.



???Какво е Firmware ???

Firmware е термин, който често се използва за обозначаване на фиксираните, малки програми и / или структури от данни, които вътрешно контролират различни електронни устройства. Програми, съхранявани в ROM, EPROM, или флаш памет, които обикновено контролират различни вътрешни електронни устройства (твърди дискове, клавиатури, дисплеи и др.). Firmware обикновено е "фиксиран" софтуер, който не е актуализиран в потребителските устройства, но често актуализирана/флашвана от напреднали/advanced потребители за премахване на бъгове или да добави функции към устройството.



??? Хубаво ли е да се ползва Task Killer???

Принципно Не. В Android OS има доста процеси, които протичат на заден план освен приложенията, които отваряме. Убивайки ги, ние караме OS-а да ги зарежда отново, което води до бавене (ако решим да отворим нещо в този момент) и до хабене на енергия.
Лично съм го забелязал като правя тест на Quadrant Standart, като преди това съм пуснал Task Killer – стойностите са по-малки в сравнение с тези, ако не го пускам.
Ако на някой му се занимава може да прочете тази тема и да обърне внимание на блоковата схема:



[Изображение: tribal%20carbon%20with%20ball%20complete.png]

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#5

Добавих и как се инсталира рековъри.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#6

Здравейте. С колегата бат misho се опитахме да руут-неме телефонът ми htc One X+ по по-простия вариант: https://www.androidbg.com/forum/topic537...n2000.html

Пробвахме първоначално с версия All-in-one-Kit 2.1. от сайта за htc one x+
Всичко вървеше добре до стъпка три> 3. Get Token ID
След като натиснах на това, телефона ми изгасна , след което ми даде черен екран, на който имаше изобразен смарт-телефон и над него знака ! внимание (червен) и се уплаших. По време на стъпка три с Get Token ID също така ми пишеше,че не ми намира устройството. После пробвахме отново и изглежда,че го намери. (бях направил преди това рестарт на телефона, но не съм правил back up (то и вече не е нужно), и изключих всякакви HTC sync обновявания и т.н., също така изтрих HTC Manager-а от PC-то ми).Започнаха някакви процеси и рестартирания или и аз не знам какво. След това не можеше да ми се изключи телефона, т.е. стоеше си с черния екран и знака внимание. Стоя така някъде около 20-30 мин. Правехме нови опити и нищо. След това задържах volume & power бутна и му дадох Boot now и се оправи.

Направихме втори опит с All-in-one-Kit 2.0 а там пък дори не ми откри устройстовото. Т.е. пишеше ми само :" waiting for device" на cmd-то ...

Някакви идеи? Някои да е правил руут на htc one x+? Може би този вариант не действа за по нови модели или нещо ми е виновен PC-то или пък ?

Благодаря предварително,
поздрави,
Росен.
Цитирай
#7

С какъв Windows си ? И беше хубаво да зададеш въпроса в раздела за телефона Smile Възможно е при JB все още да не работи ?
Цитирай
#8

С Windows Xp е Smile А за това не се бяхме сетили. Казах му ако никой не знае нищо по въпроса да го направи по сложния начин с ръководството от Luba6ky

Iphone
Цитирай
#9

Значи така ще се прави - по-сложния... Ами ще видиме ! Мерси много! Smile
Цитирай
#10

Може би е и по-добре да изчкаш, че може да си brick-неш телефона. Виж тази тема.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Моя метод хич не е сложен. Така се отключват всички телефони от One X насам. И не знам защо сте изтрили драйверите при положение, че без тях компа няма да намери телефона!
Почвай по моята тема и чети внимателно!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#12

Метода на Luba6ky не е сложен изобщо,той е същия като в All in one kit-a,но просто си включваш сам нещата и си пишеш сам командите,което според мен е много по-добре.Според мен all in one kit-овете са безполезни,винаги като съм ползвал такъв,винаги има нещо което не работи.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#13

За вас не знам но без туулкит на мен ми е по трудно, явно защото не съм го правил никога без туулкит. А колкото до телефона на колегата като му се освободи време ще го пробваме Smile

Iphone
Цитирай
#14

Не знам кое е по-трудното,като всичко е написано и просто трябва да го копираш или препишеш.Аз лично никога не съм вярвал на такива туулкитова и предпочитам малко повече време да отнеме,но да си го напиша сам и поне ако сбъркам да си знам,че аз съм съм си счупил телефона не е заради някой друг.

Мога да дам пример за Sensation за S-OFF за андроид 4,на туулкита на името на единия файл беше сложен един space и около 1 час съм се чудил защо не тръгва на един човек.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#15

BateRay написа:Не знам кое е по-трудното,като всичко е написано и просто трябва да го копираш или препишеш.Аз лично никога не съм вярвал на такива туулкитова и предпочитам малко повече време да отнеме,но да си го напиша сам и поне ако сбъркам да си знам,че аз съм съм си счупил телефона не е заради някой друг.

Мога да дам пример за Sensation за S-OFF за андроид 4,на туулкита на името на единия файл беше сложен един space и около 1 час съм се чудил защо не тръгва на един човек.

Да,прав си човече. Това руут-ване с примера на luba6ky е по-добър. По-добре ръчно! Сега с бат Мишо ще опитаме!

А колега BateRay, може ли да ми помогнеш с въпроса за играта и за акаунта в другата тема ? (пак е в този раздел). Мерси предварително.
Цитирай
#16

Be6i4 написа:Може би е и по-добре да изчкаш, че може да си brick-неш телефона. Виж тази тема.

Видях темата. Само като прочетох това: "This method is causing many bricked devices. We strongly encourage holding off for the time being." и направо се отказах, и не само, то в самото изречение си е казано: "encourage holding off for the time being". Явно за сега няма някакви актуализации по същество. Предпочитам да изчакам за да обезпеча успеха си Big Grin , вместо да ми се brick-не, понеже този телефон го взех за работа и за интернет достъп< де факто и де юре ми трябва постоянно и неотлъчимо да е до мен Smile

Be6i4, молбата ми е следната: може ли да ми предоставиш някакъв линк, с който съответно мога да следя за актуализации по темата за root на HTC One X+ ? Благодаря предварително!

Luba6ky написа:Моя метод хич не е сложен. Така се отключват всички телефони от One X насам. И не знам защо сте изтрили драйверите при положение, че без тях компа няма да намери телефона!
Почвай по моята тема и чети внимателно!

Сигурен съм,че не е сложен. Това не е мое мнение като цяло. За мен всичко беше сложно до вчера. Не разбирах от материята (не че сега разбирам много , но има някаква светлинка в тунела), и Misho като цяло ми казваше какво да правиме докато не си kill-нах телефона, или както е термина за фактическата ситуация която се получи вчера. Съдейки по мнението на Be6i4 си вадя заключителния извод,че е по-добре да не опитвам, въпреки твоето становище: "Така се отключват всички телефони от One X насам". А извинявай Luba6ky, би ли ми казал какво имаш предвид това: "защо сте изтрили драйверите" - т.е. самия HTC Sync Manager ли ? Тъй като е системна програма на htc не би ли попречила на root-ването ? Въпреки,че няма логика! След като ги махнах, не можеше да ми се намери телефона, де факто - би трябвало да "си стоят и да не ги трия". Та,това ли си имал предвид?

* една последна редакция: искам да кажа,че просто ме е страх да не си прецакам телефона, иначе бих изпробвал веднага твоя метод.Разгледах статията ти и според мен всеки един трябва да си прави роот-а на телефона по този начин. По удобен и по сигурен е. И би трябвало да не създава каквито и да е усложнения и грешки. Но ми трябва това - гаранция и сигурност,че този метод е съвместим с htc one x+. Това е.


Та, реших да не "пипам" по телефона. В бъдеще време, ако има някакви актуализации и метода е легитимен и е тестван от мнозинството хора с телефон htc one x+ , с удоволствие ще го root-на и аз. На този етап не искам да го гася с volume power-a & Power бутона...again.

Благодаря още веднъж на всички за отзивчивостта! (благодаря на mi6096 за оказаната помощ и за разясненията).
Най-вече благодаря на този форум като цяло,че го има.

И как се вика (след неуспешен опит по РУУТ): аа айляк работа, е**л съм му м**** ..: )))) ! (и хей админите извинявам се за цинизмите, но все пак съм му сложил цензура ! Надявам се да не ме санкционирате Big Grin! ).

BateRay написа:Метода на Luba6ky не е сложен изобщо,той е същия като в All in one kit-a,но просто си включваш сам нещата и си пишеш сам командите,което според мен е много по-добре.Според мен all in one kit-овете са безполезни,винаги като съм ползвал такъв,винаги има нещо което не работи.

BateRay, не знам дали те питах но - ти имаш ли root на твоя HTC one X+ ?


п.п. Пожелавам весело изкарване на предстоящите празници на всички.
Цитирай
#17

@JackExlege

HTC Sync не се трие!!! Там са драйверите, а без тях няма да стане нищо! Най-много да стопираш HTC Sync от Task Manager, но не и да се трие.
Лично моето мнение е, че щом си човек, който не разбира толкова от това, значи не ти трябва Root. Още по малко с телефон, който е сред най-мощните на пазара. Попрочети още малко суха теория, пък след време се пробвай пак.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#18

Luba6ky ние като бяхме почнали с туулкита и махнахме htc sync защото в туулкита си има бутон за инсталиране на драйвъри. А иначе и аз така му казах първо да мине малко време да чете без да прави нищо и накрая да го руутне Wink А колкото до темата мисля че може да я заключвате.

Iphone
Цитирай
#19

Защо като си отключа телефона и го руутна и се бъгва .. самолетния режим е замъглен и постоянно пише ''изключване" и немога да си включа wi-fi .. :facepalm:

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia S, HTC One X+, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Grand Duos, Samsung Galaxy Grand 2, HTC One M8 
Цитирай
#20

Дай му едни фабрични.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#21

Когато отключа буутлоудъра и руутна телефо на се появява следния проблем : Нямам сигнал за картата ( в настройките самолетия режим е замъглен постоянно пише изклюване .. и неможе да се изключи ) , Wi-Fi-я ми също неможе да се включи , и като натисна на него постоянно пише "включване" . Някой ако може да помогне и да каже защо и как да си отключа буутлоудъра без да имам тези проблеми !! :capitulation:

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia S, HTC One X+, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Grand Duos, Samsung Galaxy Grand 2, HTC One M8 
Цитирай
#22

Няма 10 начина за отключване на bootloader. Начинът е един.
Пробвай фабрични настройки или преинсталация на софта.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#23

Luba6ky написа:Няма 10 начина за отключване на bootloader. Начинът е един.
Пробвай фабрични настройки или преинсталация на софта.
Питам дали може да се избегне този бъг .. не питам мога ли да го отключа по друг начин .. земи прочети малко кво съм писал, не да ми се правиш , че си модератор или админ Smile Питам за разрешаване на проблема Offtopic Offtopic Confusedtupid: Confusedtupid:

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia S, HTC One X+, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Grand Duos, Samsung Galaxy Grand 2, HTC One M8 
Цитирай
#24

privieleg написа:Някой ако може да помогне и да каже защо и как да си отключа буутлоудъра без да имам тези проблеми !! :capitulation:


На този въпрос, който е в червено съм ти отговорил, че няма няколко начина за отключване. Което автоматично води до извод, че няма начин да се отключи и да се избегне нежелан ефект. След това съм ти казал какво може да направиш, за да оправиш проблема.
Така по ясно ли е или да го напиша пак?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#25

Luba6ky написа:
privieleg написа:Някой ако може да помогне и да каже защо и как да си отключа буутлоудъра без да имам тези проблеми !! :capitulation:


На този въпрос, който е в червено съм ти отговорил, че няма няколко начина за отключване. Което автоматично води до извод, че няма начин да се отключи и да се избегне нежелан ефект. След това съм ти казал какво може да направиш, за да оправиш проблема.
Така по ясно ли е или да го напиша пак?
Следвам всички стъпки за отклячване и руут , и пак се появява този проблем с обхвата и Wi-Fi.

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia S, HTC One X+, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Grand Duos, Samsung Galaxy Grand 2, HTC One M8 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)