Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на навигация
#1

За да няма други подобни теми за избор на навигация (което е доста често), оставам тази тема и я правя важна.


IGO Primo или Sygic да избера за навигация ?
Здравейте колеги, кое от двете е по-добрата и интуитивна навигация ? Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

iGO Primo (thin version). Sygic е приятен, но доста "по-тъп" от Айгото. Освен това картите в iGO-то са по-добри, а самата навигация е доста по-хакабъл Smile

Galaxy Tab 8.9 ICS (4.0.4)
Цитирай
#3

vladev1 написа:iGO Primo (thin version). Sygic е приятен, но доста "по-тъп" от Айгото. Освен това картите в iGO-то са по-добри, а самата навигация е доста по-хакабъл Smile
:thumbup:
Цитирай
#4

Привет и аз давам един глас за IGO Primo, много по-добро е от Sygic-a !
Цитирай
#5

Въпрос на личен избор.За да разбереш твоя, инсталираш си и двете.Ползваш ги определено време и сам си преценяш.Другото са общи приказки и чешене на езиците.

MI A2
Цитирай
#6

И двете имат трески за дялкане. Сиджика лятото в Гърция ме свали от главния път и след около 2 км. ме накара да обърна и да се върна. Сложих Примо, което оня ден два пъти се опитва да ме качи по стълби в Благоевград.
Въпрос на вкус, както казва колегата по-горе.

К20 Pro
Цитирай
#7

Всички в началото предупреждават да не им се доверяваме сляпо и ние се съгласяваме...
Navigon, Navitel, CoPilot - още три възможности за навигиране под Андроид. (BulNavi, май не се брои Wink )

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

Здравейте, интересува ме има ли програма, с която да мога да запаметявам точките, на които съм бил /ще се използва само в гора/ и да създава своеобразна карта от такива запеметени точки. Нещо като джипиесите на Гармин за пешеходен туризъм. В момента нямам никакъв смартфон и от това дали има такива програми и доколко са полезни, зависи дали ще си купя смартфон или джипиес, вероятно на гармин. Благодаря предварително на всички.
Цитирай
#9

hneshev написа:Здравейте, интересува ме има ли програма, с която да мога да запаметявам точките, на които съм бил /ще се използва само в гора/ и да създава своеобразна карта от такива запеметени точки. Нещо като джипиесите на Гармин за пешеходен туризъм. В момента нямам никакъв смартфон и от това дали има такива програми и доколко са полезни, зависи дали ще си купя смартфон или джипиес, вероятно на гармин. Благодаря предварително на всички.


Да, има... доколото съм разбрал правилно въпроса, има даже няколко компаса които използват магнитния датчик + GPS и може да се запаметяват точки, има и достатъчно пълноценни навигации за по гори, аз използвам Орукс мапс, а такива функции имат поне още 4-5 които съм ползвал - rmaps, locus, trekbuddy...

И да знаеш Гармин за Андроид няма, / освен Гармин-Асус/ но има програми които четат гармински карти

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#10

Han_Solo написа:И да знаеш Гармин за Андроид няма, / освен Гармин-Асус/ но има програми които четат гармински карти

Сигурно е лаишки въпроса, но кои са тези програми?

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#11

mitakvd написа:Сигурно е лаишки въпроса, но кои са тези програми?
Wink малко по-надолу си има цяла тема "отваряне на гармин карта"

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#12

Здр колеги искам да Ви попитам : като си сложим тези програми навигон или сайджик, може ли да си ги ползвам като нямам достъп до интернет. телефонът ми е галакси с3. И последно кое е по добрият избор навигон или сайджик???
Благодаря Ви предварително...

Xiaomi Mi4 LTE - - -> Redmi Note 4 - - -> Redmi Note 5 !!!
Цитирай
#13

Можеш без нет да ги ползваш. Най - доброто за момента е iGO Primo Wink
Цитирай
#14

някой със sony miro да каже какво ползва и от къде го е дръпнал Smile?

ПС http://sinfulandroid.com/applications-26...oid-38640/
тази не тръгна.
Цитирай
#15

И къв е този сайт? Не разбра ли от предишното ми мнение коя навигация е най - добрата в момента?
Цитирай
#16

degman написа:И къв е този сайт? Не разбра ли от предишното ми мнение коя навигация е най - добрата в момента?
Това хубаво, ама не намерих от къде да си я дръпна читава и работеща или не пишеше че става за моя тел.
В крайна сметка, сложих с 300 зора това:
Sygic_12.1.3.CK.apk и му добавих ръчно тази карта:
За сиджито: Работи, картата не е особено точна и търсенето на улици е тегаво понеже не работи на бг и е малко трудно докато нацеля името на улицата, номерата също не можах да ги търся, само имена на улици. Абе като за без пари толкова.


ПС Опааа как ги намерих Smile остана да ги пробвам. Малко ми е особено с този форум, до сега не съм ровил подобен и малко по-трудно се ориентирам, но ... мисля че ще се оправя нататък. Ще кажа като подкарам нещо от IGO-тата.

Мисля да пробвам тези:
ПС2 Възможно ли е да се окоти нещо, телефона не е рутван/хакван и т.н. сток си е Smile
Цитирай
#17

Инсталирай смело!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#18

От първия линк навигацията не ми се покзва на целия екран, не знам защо. Горе долу колкото ми е падащото меню отгоре ми липсва отдолу. Иначе да iGO е МНОГО по-добра!

PS и двете версии ми ги реже отдолу. Втората е по-опростена, първата имаше доста глезотии като 3Д блокове и т.н. Обаче и двете лендскейп не тръгват, бъгва ги и изкривява образа на 45 градуса.

Някакви препоръки?
Цитирай
#19

каква навигация ще ми варви добре и ще е точна на галакси мини (s5570) резолюция 240x320 до сега бях с Sygic 12.1.3 но неможе да останови точното ми местоположение и нещо вече се бъгна и мисля да я сменя с коя : ) и искам да ви препоръчам https://play.google.com/store/apps/detai...mRyb2lkIl0. при мен работи идеално :thumbup:
Цитирай
#20

^ Виж Navigon как ще се държи при теб. Не е шарения като Сайджик, но е с по-добри карти за нашата страна.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#21

karadjov7 написа:каква навигация ще ми варви добре и ще е точна на галакси мини (s5570) резолюция 240x320 до сега бях с Sygic 12.1.3 но неможе да останови точното ми местоположение и нещо вече се бъгна и мисля да я сменя с коя : ) и искам да ви препоръчам https://play.google.com/store/apps/detai...mRyb2lkIl0. при мен работи идеално :thumbup:
Моят телефон е близък до твоя ( s5670 ) . Най доволен съм от IGO (сега вече съм с igo primo 2.0). Освен igo primo имам инсталирани sygic, navigon, copilot а преди 2 дена качих за проба и route 66. Последната обаче много бързо ми изсмука батерията. Позиционирането при всичките ми инсталирани навигации смятам че е достатъчно точно (разлика от няколко метра). Свързването със сателитите също става бързо.
Цитирай
#22

mitakvd написа:
Han_Solo написа:И да знаеш Гармин за Андроид няма, / освен Гармин-Асус/ но има програми които четат гармински карти

Сигурно е лаишки въпроса, но кои са тези програми?

Отваряне на Гармин карта

- Надявам се да съм Ви бил полезен Smile

Samsung Galaxy Note III Neo // Samsung Galaxy SII +
Цитирай
#23

Всъщност вече има навигация която отваря гармински - разбиха една точно от Асус, но е доста сложничко... https://www.androidbg.com/forum/topic501...-v149.html

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#24

İgo е подробна но при натоварен трафик е доста объркваща особено в град като Брюксел... Аз лично се спрях на sygic aura за сега се представя мн. добре :-)
Цитирай
#25

Искам да попитам коя навигация е подходяща за 720п и е по-точна за България (главно София)

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)