Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на навигация
#26

Здравейте! Ползвам Nexus 7 и ми предстои пътуване до Финландия, коя програма бихте препоръчали и има най-ъпдейтнати карти за Европа? iGo или Sygic или TomTom...помогнете, пред голяма дилема съм. Тенкс Christmas
Цитирай
Аксесоари
#27

Сложи си поне 2. Препоръчвам ти IGO и Navigon


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#28

dido123 написа:Сложи си поне 2. Препоръчвам ти IGO и Navigon
Забрави да му кажеш да си купи от книжарница хартиена карта за 3-4лв. После ако иска и пет навигации да си качи.
Цитирай
#29

Имам винаги две книжни в колата, плюс седем на телефона и още повече на навигацията. И пак обърквам пътя.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#30

Не се коси, ще черпя един пелин :cheers:
Цитирай
#31

Става Christmas


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#32

то понеже ставаше дума за ходене до Финландия аз бих препоръчал това Wink
http://www.viamichelin.com/web/Itinerair...eConso=7.5

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#33

здравейте, каква е разликата между iGO Primo 2.0, iGOMyWay MotoGIS_V2.4 и iGOprimo v9.6.7.235654 thin-v1.1

Sony Ericsson Xperia Play
ROOT Android custom ROM
Цитирай
#34

Първото е няква гавра... второто е по старата версия, третото е последното за сега.
Но пък не ти трябва замунда, тук, във форума, нещата са много по прецизни. Това искам Примо за андроид е все едно да кажеш искам фар за кола... има разлика в резолюциите на различните телефони така че търси за твоя в този форум, ако е с Андроид 2.2 и по висока версия, и инсталирай Примо с най новата версия apk - за момента 1.3.
Почти същото, ако си андроид 2.1 - с резолюциите е и с iSGOMyWay MotoGIS, така че чети в нужната ти тема

редакция: Обърках темите Sad ... за Примо - https://www.androidbg.com/forum/topic400...-2012.html
за iGOMyWay / MotoGI - https://www.androidbg.com/forum/topic572...0x320.html
Цитирай
#35

здравейте...ползвам Samsung Galaxy Y s5360...може ли да ми препоръчате някоя БЕЗПЛАТНА навигация .. и от къде мога да си я сваля .. БЛАГОДАРЯ :capitulation:
Цитирай
#36

luxeon12 написа:здравейте...ползвам Samsung Galaxy Y s5360...може ли да ми препоръчате някоя БЕЗПЛАТНА навигация .. и от къде мога да си я сваля .. БЛАГОДАРЯ :capitulation:

А за какво ти трябва навигация :whistle: то има и за по шосетата има за по планините има и за по моретата, да гадаем ли?

Да повторя за сто и първи път... попаднал си в правилния раздел, прочети темите и си избери навигация, добри хора са направили така че дори и тези които по принцип искат пари да не ти струват нищо... въпреки че има навигации които ако ги имаше дори и платени аз бих си ги купил, примерно Гармин, за който има доста добри карти от различни източници

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#37

ами пътна бе .. пътна .. за пътищата на БГ .. такава навигация като за моя телефон и безплатна разбира се .. до колкото съм гледал има едни които ти казват наляво - надясно...караш с превишена примерно..но те бяха на HTC ...незнам дали ще има такава като за моя телефон Dance Sick :huh2: :confused: :wall:
Цитирай
#38

luxeon12 написа:ами пътна бе .. пътна .. за пътищата на БГ .. такава навигация като за моя телефон и безплатна разбира се .. до колкото съм гледал има едни които ти казват наляво - надясно...караш с превишена примерно..но те бяха на HTC ...незнам дали ще има такава като за моя телефон Dance Sick :huh2: :confused: :wall:


Явно действително си доста бос Wink Навигации има, разгледай и прочети внимателно темите за IGo Primo или за Sygic GPS Navigation... може и за Навигон.
Това коя ще си избереш е въпрос на личен вкус е и на умения - инсталирането, ако следваш всичко както е описано всъщност е просто, въпреки че на някои им изглежда адски сложно

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#39

На телефона имам 5 навигации.Вярвайте ми ,но за България няма по-добра от Garmin street pilot с карта OFRM TOPO 2012Q4.Другите карти са просто несериозни.Пълни с грешки и неточности.Само който е ползвал картата на Geotrade и в Off-roud режим знае за какво говоря.Навигацията не е само шарени картинки а и перфектна карта.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#40

venes написа:....Само който е ползвал картата на Geotrade и в Off-roud режим знае за какво говоря.Навигацията не е само шарени картинки а и перфектна карта.

Сега ще се хвалим кой какво има ли Tongue Съгласен съм че ОФРМ е много добра ползвал съм я - по точно един познат си носеше гармина и я ползвахме в офроуд режим - за планинско колоездене... БГМаунтънс обаче не и отстъпва когато трябва да се прави нещо различно - ОФРМ е доста тясноспециализирана . По шосетата не съм я пробвал, но това което ползвам - БГРутинг е ама много добро за България и не може да се нарече несериозна - както вече съм писал след изминаване на над 10 000 километра по второ и третокласната пътна мрежа грешките на които съм се натъквал са доста малко.

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#41

luxeon12 написа:ами пътна бе .. пътна .. за пътищата на БГ .. такава навигация като за моя телефон и безплатна разбира се .. до колкото съм гледал има едни които ти казват наляво - надясно...караш с превишена примерно..но те бяха на HTC ...незнам дали ще има такава като за моя телефон Dance Sick :huh2: :confused: :wall:
Това някаква шега ли е?
"Гледам и не вярвам на ушите си"
Цитирай
#42

здравейте търся навигация за моя телефон която да е н бг глас и която да е цяла европа ако ннякой може да ми даде линк ще съм много благодарен
Цитирай
#43

bastaro написа:здравейте търся навигация за моя телефон която да е н бг глас и която да е цяла европа ако ннякой може да ми даде линк ще съм много благодарен
Колега, прочети малко из важните теми. С огромна изненада ще откриеш, че са пълни с линкове за изтегляне на най-различни навигации. И най-хубавото има инструкции за инсталиране, обяснено е, че са на български и не ползват нет и куп други неща, но само трябва да се понапънеш, да отделиш мъничко време и да почетеш. Освен това, хвърлях тука боб и карти, но нещо не мога да видя добре какъв ти е телефона.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#44

здравейте имам HTC sensationXl. и съм със последната версия на андроид коя навигация ще ми върши най добре работа в момента съм лондон и ми трябва добра навигация блгодаря предварително
Цитирай
#45

Пробвай Navigon, като за начало ще ти лепне на екрана, остава и от картите да си доволен. Гласът на водещия зависи от езика на телефона. Smile :cheers:

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#46

ок но можеш ли да ми дадеш линк
Цитирай
#47

А искаш ли да ти дам друго? Престани с офтопика и почвай да четеш в правилната тема!
Цитирай
#48

Последния Sygic e много добър, а в следващата версия 12.2 се очакват още страхотни неща. Това е навигацията с 1 от най-добрите интервейси и с хакнатите карти на Навтек има пълни карти и за най-малките населени места в БГ + 3д сгради за по-големите градове. Имаме картите на навтек за цяла Европа 4.5ГБ са. За повече инфо в темата за Sygic!
За БГ има и последните пойове speedcams v071.

[Изображение: 682019.png] [Изображение: 681875.png]

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#49

Най-доброто за навигация по пътища е iGO.
Garmin е само за офроуд и пътеки из гората. За друго не става. Тия дето твърдят обратното, по-добре да си извадят главата от задника.
Sigic е за тия дето са на Вие с телефона си - инсталира се от седмокласник без проблем. Но и функционалността му е до там.
Останалите системи са само за цват. Да има с каво хората периодично да сравняват iGO-то си, като забравят с колко добра навигация са.

Всяка система има недостатъци, но има всеизвестен факт: Световните производители на карти са двама или трима. Другите са някакви локални картографи и може в някой случаи да са по добри, ама за една много малка зона. За всяка зона ще издирвам и сравнявам кой е най-добрият за да може да спестя 5 минути евентуално някой ден!?! Няма ли по-добри занимания.
Останалите "производители" на карти просто копират от големите.

За това колко е "безгрешен" Гармин мога да гоеворя много, но аз го зарязах най-вече заради неговата "безгрешност".
Бъркаше големи кръстовища като Подуене в София... Не се смейте - тъжно е. Сега се надявам да са го оправили, но по същото време iGO вече беше години напред. Добаявете и комбинацията от отвратителен интерфейс, наследник на интерфейса без тъч дисплей (наследство какво да се прави) и се получава комбинация за мазохисти или садисти които искат да убедят другите да се самоизтезават.
Още наблюдавам една грешка на картата на София в Гармин (от 5 години) и на тези които копират същата карта. Странно няма е в iGO. Но в Sigic е има Smile

Има още една причина някой да харесва Гармин и тя е никога да не е ползвал iGO. Е наистина, няма как да ги сравни при това положение и за него великата система е Garmin.

Xperia ZL C6502 Wink ( Android 4.2.2 - 10.3.А.0.423 )
Xperia Neo S+ Smile ( Android 2.3.4 - 4.0.2.A.0.42 + Inteks kernel v15 )
Цитирай
#50

3x4d, такива безапелационни твърдения от типа "Аз съм Пътя, и Истината, и Живота" не хващат дикиш тук.

Предполагам знаеш, че за Гармин има минимум две навигационни карти на България. За IGO също има карти на двама производители. Това, което пишеш е лично мнение и недей да смяташ че си крайна инстанция.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)