Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на навигация

Навигона заема около 900 МВ без картите при нулева функционалност спрямо ИГО.
На неговото място може да се сложат 10 различни версии на НЕКСТГЕН с карти на БГ.

ОФРМ картата - вече , който я пусне в Интернет му блокират акаунта и си губи обновяванията, така че вече я няма и в друг форум, ОБАЧЕ дори авторите й признават, че в градовете и селата е много по зле от официалната гарминска - тя е за офроуд, но и там си има много алтернативи!

Така че причината да изчезнат NAVIGON, Street Pilot и Viago - и ТРИТЕ на ГАРМИН е съвсем друга - не издържаха на конкуренцията.
Цитирай
Аксесоари

Аз карам такси почти 3 години.
Нямам никаква нужда от продукти на гармин.
Карам 99%от времето с Waze ако там липсва нещо Here и в краен случай Навител който купих защото е безкрайно полезен.
Цитирай

Навитела още преди няколко години беше почнал да изостава от Навтек/Хере, и това и БгРутинг и официалните ннавителски, аз от тогава спрях да си купувам новите карти / тогава бяха с годишен абонамент/ че и Навитела деинсталирах
Нещата да не са се пооправили?

Изпратено с Tapatalk
Цитирай

Навител не е прогресирал.
Но е задоволителен съществуващата информация и стига. Ако не мога да намеря нещо с Навител отварям с разглеждане на картата Хире и го намирам веднага.
В ОК Супер транс глобата за ненамерен адрес е 30лв Smile до сега не са ме глобявали.
Цитирай

AntonGalabov,
Нещо май камбанариите са с различна височина...
Wink



Цитирай

(2018-07-29, 20:16:55)olele39 написа:  AntonGalabov,
Нещо май камбанариите са с различна височина...
Wink

? Smile
Цитирай

(2018-01-14, 15:29:50)gelermo написа:  ......и което 80% от Камионджийте не могат да направят без чужда помощ,и след първия ъпдейт на картите.ще продължават да си плашат по 46лв. за да ползват стара база данни!....

80% от Камионджийте са идиоти, както и без приятели и пари?
Интересно заключение колега ...


(2018-04-24, 00:01:52)imitev написа:  ...iGo например използва готови междуградски маршрути, което си има и недостатъци, може да ти удължи маршрута с някой километър, но ти гарантира, че няма да се наложи да караш 20 км по някакви 3токласни пътища със съмнително състояние в затънтени райони. ..

Не 20 км ами 60км искаше да ме прекара iGO по някакви 3токласни пътища със съмнително състояние в затънтени райони при това ги предпочете пред 5км по дълъг маршрут по магистрала Тракия ... и това на настройки за "бърз" маршрут ... та по твоята логика и тя не става за ползване в БГ ...



(2018-04-21, 08:17:49)Compare написа:  ХеХ,колко злоба по тоя свят, и какво разногласие, чак сълзи да му протекат на човек.

Така е колега ... всеки има някакъв опит с навигациите от там и някаква информираност за тях, както и предубеденост ... Всеки мисли, че това е по добро от другото, понеже според неговите опит и нужди е ОК ...Обаче ако погледнеш единия камионджия, другия таксиджия, третия планинар и т.н. ... Различни нужди които няма как да се покрият от една навигация и една карта ... От там идват разногласията, а злобата е манталитетна - как може някой да не е съгласен с мен ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • gelermo
Цитирай

Здравейте, от скоро сложих Waze. Реших да махна Суджука. Само че звука е много слаб. Пуснал съм го да говори през телефона и съм увеличил всички възможни звукове. Имате ли такива проблеми?
Цитирай

(2018-08-06, 17:11:55)karuzoo написа:  Здравейте, от скоро сложих Waze. Реших да махна Суджука. Само че звука е много слаб. Пуснал съм го да говори през телефона и съм увеличил всички възможни звукове. Имате ли такива проблеми?
 
Не, при мен Силвето дава всичко от себе си.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

С предния телефон и андроид 7 всичко беше на 6. Ама сега с андроид 8 нещо много тихо се чува..
Цитирай

Никакви пробелми няма Силвето и на андроид 8, на Нот8
Цитирай

TomTom колата обикаля в Пловдив

. [Изображение: 09cb626991d9c359d72bd3179d1b5a3e.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Здравейте колеги..Инсталирах IGO на Galaxy S8+ но ми дава грешка на резолюцията...Какво трябва да направя,или ако може някакъв линк към подходяща работеща сборка...
Цитирай

Тук вече спряха линковете и готовите сборки потърси в друг форум
Цитирай

(2018-09-17, 13:42:53)esil2 написа:  Тук вече спряха линковете и готовите сборки потърси в друг форум

Да колега разбирам..Изтеглих такава сборка за всички резолюции,но винаги дава грешка при стартирането..
Цитирай

Инсталирай сборка igo nextgen и няма да имаш проблеми
Цитирай

Здравейте. Препоръчайте ми навигация, която работи без Интернет, че до сега ползвах Navigon ама нали я спряха и останах без навигация, а на 28-ми ще пътувам Англия - България. Пробвам се да инсталирам iGO ама нещо не ми се получават нещата. Ще съм много благодарен ако ми помогнете.
Цитирай

Имаш ЛС

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Гугъл плей-иго навигация-инсталиране и готово.
Има 7дни проба, после си я плащаш.
Цитирай

(2018-09-23, 19:23:37)mirch написа:  Здравейте. Препоръчайте ми навигация, която работи без Интернет, че до сега ползвах Navigon ама нали я спряха и останах без навигация, а на 28-ми ще пътувам Англия - България. Пробвам се да инсталирам iGO ама нещо не ми се получават нещата. Ще съм много благодарен ако ми помогнете.

Ако все още ти трябва навигация, Навигон 5.9.9 си работи нормално. Инсталира се, изтегля си необходимите файлове и карти и си работи нормално със и без интернет.
Цитирай

Функционира още без проблем и с последните карти .        

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Аз бих препоръчал HereWeGo. До колкото ми е известно все още е безплатна за инсталация, както и предлага офлайн навигация на държави чиито карти си сваляш когато пожелаеш. Преди да ползвам Google Maps-a това ми беше единствената навигация. Има възможност за избор на български език меню/навигация. Много е добра.
Цитирай

(2018-10-23, 00:31:02)donscot написа:  Аз бих препоръчал HereWeGo.

Двете навигации нямат нищо общо. Разликата е от тук до небето - в полза на Навигон. Пише, че още две години ще работи без проблем, след това igo Smile
Цитирай

Коя навигация,освен IGO,може да прави маршрут с повече от 20 стопа?

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Какво имаш в предвид под "20 стопа" ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)