Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми/дефекти с Nexus 4
#51

Здравейте колеги.. искам да попитам тези които сте си взели на лизинг телефона от мтел.. заключен ли е.. че гледам лепят някакви стикери на кутията, че е заключен към мрежата, но пък др казват че ги лепят просто така..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
Аксесоари
#52

Nekulturen написа:Здравейте колеги.. искам да попитам тези които сте си взели на лизинг телефона от мтел.. заключен ли е.. че гледам лепят някакви стикери на кутията, че е заключен към мрежата, но пък др казват че ги лепят просто така..

Не е заключен телефонът ....

POCO F1
Цитирай
#53

а стикери, че е заключен имаш ли на кутията... и на лизинг ли си го взимал ?

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#54

Влез в общи приказки и на последните страници може да прочетеш кореспонденцията ми с тях във фейсбук.
Твърдят, че не е заключен.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#55

Има лепенка на кутията "Не приемайте ако е скъсана лепенката...". На Мтел е лепенката. Не знам дали е заключен. Няма никакво значение дали е на лизинг или не, кутиите са еднакви. На мен ми запазиха телефона и дори и аз не знаех на лизинг ли ще го взема или кеш.
Според мен не са заключени, но нямам друга карта да пробвам, освен да срежа някоя... Но ме е страх да не се запъне вътре.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#56

Не говоря за тази лепенка, която пише не късай.. а слагали някаква допълнителна, че апарата бил заключен, но казвали че яслагали просто така.. и сега на кое да вярва човек.. за това питам Smile

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#57

Апаратите НЕ са заключени. При нито един оператор.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#58

днес когато оставаше още 8-9% на батерията усетих, че телефона загрява, това нормслно ли е щото знам че при Ipadite го има и не води до проблем
Цитирай
#59

Да, има лепенка, малка с описание на телефона, къде е произведен и текст "Устройството е кодирано към мрежата на Мтел

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#60

Да.. именно за тази лепенка говоря.. та тези които имат тази лепенка да кажат как е Smile

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#61

Nekulturen написа:Да.. именно за тази лепенка говоря.. та тези които имат тази лепенка да кажат как е Smile

Моят е от мтел и такъв стикер нямам. Съмнява ме да продават кодирани и не кодирани ....

POCO F1
Цитирай
#62

Искам да попитам 42 градуса нормални ли са за нексуса при игра.. позатопля се доста отзаде.. но ако градусите са нормални за под товар.. значи да не се притеснявам..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#63

Аз си взех от мтел ама жената го хареса и си сложи глобулската карта и си го ползва с глобул,но несъм имал стикер ,че е заключен или не съм го видял,моя е лизингов

nonebasi@gmail.com
Цитирай
#64

има стикер, но надписът е много дребен.
Питах, не са заключени.

42 градуса е много добра температура при игра, особено ако е някоя, която може да се играе само на флагманите.

Отзад горе загрява нормално, но се усеща повече заради джама. Ако беше пластмаса нямаше да е така.
+ това, телефонът си мери температуарата на батерията, която е сравнително отдалечена от процесора.
Смятам обаче чи при голямо натоварване, температура от 45 градуса на процесора не е висока, нормална е.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#65

Незнам за Какво Изобщо Говорим Все Пак Е телефон Имам айфон3 Gs,4,4S,ноте,нексус 4,Нексус С,аипад,оне Х ,лумия 800 и Няма Някой Който Да не Загрява като се заиграя С Него,но определено Най Много Загрява Или топли Около Камерата Нота и оне Х
Другите и Те загряват ,ноне се усеща Толкова Много

nonebasi@gmail.com
Цитирай
#66

С включен Ви Фи и на зарядно, докато цъкам NFS MW 2012 телефона вдига най- висока температура- до 46 градуса, но всичко работи без проблем. Ако толкова топъл се остави на студена повърхност, задното стъкло може и да се спука, но не съм пробвал... Lol
Цитирай
#67

И при мен няма лепенка на Мтел.

Загрява, но не съм забелязал да се отразява на батерията толкова много... а и бързо изстива.

Nexus 4
Цитирай
#68

При мен отскоро като включа данните и доста чакам, в смисъл, появява се H-ът , но докато зареди страница или ъпдейтне уиджет чакам повече, като че ли пингва. Криминални приложения не съм инсталирал. Доста е дразнещо. Иначе други проблеми не съм забелязал.

POCO F1
Цитирай
#69

Имам същият проблем,ако го включа в самолетен режим за секунда и после го изключа колкото набързо да намери мрежата пак и се оправя,по бърз метод не съм намерил досега Smile но това са бели кахъри.днес видях,че вече са продадени над 1 млн бройки,което не е малко,имайки се в предвид проблема с доставките.като цяло поне аз не съм чул за масови проблеми,така че определено бих определил телефона като много сполучлив.
Цитирай
#70

Ето какво виждам на скапания Асфалт 7! Това е на купената с СМС от Уапшоп, на пиратска е същото! При вас как е? Предполагам е проблем с оптимизацията за телефона от малоумниците в Геймлофт?!
Клик тук, за да се видят шестоъгълните гуми и мощните ръбове... WTF? :facepalm:
[Изображение: 5847933m.png]
[Изображение: 5847931I.png]
Цитирай
#71

Игри не играя но адски ме дразни нестандартната резолюция. Oще немога да намера оптимизирано IGO ...

POCO F1
Цитирай
#72

HD резолюция не върви ли?

Забелязах много странно поведение при отчиътането на батерията. В някои моменти седи на едно положение дълго, после изведнъж се срива с няколко процента, после половин ден седи на едно положение и т.н.
При вас така ли е?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#73

^Това и аз го забелязах наскоро, но мислих, че e нещо моментно и е частен случай, но явно не е така.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#74

Потвърждавам за поведението на показвача на батерията...
Цитирай
#75

Offtopic добре де, аз си купих телефон с поддръжка от гугъл за да няма такива глупости (мислех си, че някои производители о@кват софтуера), а то се оказа, че няма спасение. Тъпото е, че няма алтернатива.
Другият вариант е LG да са сложили скапан датчик, но според мен измерването на напрежението е до софтуер.
Иначе телефона кътри мифки, някой ден ще му махна софт бутоните и ще стане съвършен. Offtopic

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)