Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми/дефекти с Nexus 4

Проблема се оказа в зарядното. Пробвах да го заредя с друго зарядно и се зареди на 100%. Обаче за почти 2 години май май вече си отива батерията, много често се налага да го зареждам. Вярно, че по цял ден си цъкам на него игри, разговори, интернет wifi/3g, особено 3г-то как му топи батерията не е истина. Вие колко често ги зареждате?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари

почти всеки ден
Цитирай

Почти т.е. се случва и да не го зареждаш всеки ден? При мене няма такъв вариант зареждам го обикновенно поне по 2 пъти на ден, като единия път е в колата с едно по-слабо зарядно другия път вкъщи.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

около 4 часа екран изкарва. от това зависи кога ще го заредя, но обикновено не го цъкам повече от 4 часа
Цитирай

Аз го зареждам по 2 пъти ако съм на работа...само от батерията не съм доволен за това и ще сменям тела!Друго щеше да е ако имаше евтин вариянт за смяна на батерията с по-голяма...
Цитирай

Да и аз само от нея не съм доволен. Всичко останало ми харесва в телефона, само тая батерия разваля всичко. Искам да мога свободно да си цъкам на 3г без да го изкл. постоянно, а така тоя телефон я изкара половин ден я не.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

когато остане на малко проценти виж в статистиката, кое точи най-много. може да дадеш и скрийншоти да видим
Цитирай

Добре.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Някой да има проблем с youtube приложението? При мен както си работи добре и след малко не иска да зарежда клипове.. "There was a problem while playing. Tuch to retry."

Google Nexus 4, Android L 5.1.1
Цитирай

здравйте колеги, имам странен проблем.Със андроид 5.1.1 съм и телефона е роотнат.Слагам си някаква снима за тапет и сшед час два автоматично се сменя и слага стоковия тапет и започнах да се дразня.Ако някой може да помогне, ще съм му благодарен.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай

Здравейте хора, имам един голям проблем. От известно време насам телефонът ми започна да се изключва сам, след като се изключи задържам Power бутона и не иска да се пусне, за да го пусна правя комбинацията с бутона за звука и ми излиза на екрана някакъв boot режим с 3 опции, аз натискам START и той се пуска отново. Другото което се случва е ,че когато ми звъннат нито аз, нито отсреща се чува нещо, трябва да затворя,да набера отново за да осъществим контакт. Нещото ,което е логично и предполагам бихте ме посъветвали тук е да направя ресет на телефона, направих го. След ресета проблемът с обажданията изчезна, но телефонът продължава да се изключва са, когато го вадя от зарядното има 50% шанс да се изключи, иначе като си стои просто така се случва всеки ден поне по 1 път, има ли някакво решение ? С киткат нямах абсолютно никакви ядове, просто не съм сигурен дали е от лолипоп или някакъв дефект.

Вторият ми въпрос е, имам мобилен интернет от виваком и винаги сигналът ,който получавам е H . Наложи ми се да отида за малко извън страната и си купих мобилен интернет от чужбина, за мое ЧУДО Big Grin до часовника ми се появи сигнал 3G, Което малко ме озадачи ,дали аз бъркам някъде в настройките на виваком,че не мога да получа 3г, при положение ,че се хвалят по рекламите с най-добро 3г покритие ? От Варна съм , пътувам съм и из България и никога не съм виждал 3г символ. Благодаря предварително и съжалявам за начинът ,по който се изразих, малко като бавноразвиващ ,но съм болен и не знам къде се намирам общо взето Big Grin
Цитирай

Н виждаш, когато е на 3,5 G, мисля, че беше HSDPA, което е по - добре и скоростта е по - висока. Явно мрежата на виваком предлага по - нов тип и по - висока скорост.
За другия проблем:
1. Флашни го с туулкита със стоков ако не се оправи, трябва да се отвори, че ми отива на издута батерия

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Здравейте, имам подобен проблем. Когато натисна да се обадя на някой или когато някой се обади и вдигна... екрана става черен и нищо не мога да направя. Нямам протектор на екрана. Супер дразнещо е и единственото което мога да направя е да си направя от копчето встрани да изключа разговора. Моля някой за помощ!!
Цитирай

Пробвай с по-стара версия на Андроид   или с къстъм ром.
Аз също имах този проблем и се оправи като инсталирах СМ12. После не съм се връщал към стоковия.
Цитирай

Мога да потвърдя за CM12, че работи повече от прекрасно на Нексус 4. Много повече свободна памет, много повече свободна рам памет. Перфектният избор е!

HTC Hero White / HTC HD2 - android / Nexus S / Galaxy S Advanced / Nexus 7 / to be continued ...
Цитирай

Не знам дали още има хора с това телефонче, но да се оплача от моя проблем Big Grin

Преди 3-4 седмици си разглеждах разни сайтове преди да заспя и телефона заби (светеше, но тъча не реагираше изобщо). Това се е случвало и преди (доста рядко) и се оправя след като го заключа и отключа. Направих същото и проблема се оправи, но от тогава има един регион от около 3-4мм по широчината на екрана който не работи. 

http://i.imgur.com/gxxus11.png   

Ето тук се вижда за коя част става въпрос точно. Със стоковия ром съм. Има ли някаква надежда този проблем да е софтуерен и да се оправи с hard reset / друг РОМ или да търся наследника на Нексуса?
Цитирай

Търси му наследник..или пробвай най-лесния вариянт и се моли да се оправи,с фабрични настройки.Аз до скоро карах с него ама го ожених в София Big Grin
Цитирай

Залагам главата на musabesni, че проблемът е хардуерен и си за смяна на тъч.
Или оправи този, или си харесай друг телефон трети вариант да си го ползваш така, разбира се.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Да затвърдя горните две мнения.А имах същия проблем само, че при софт бутоните-не работеха.
Време ти е за нов телефон, според мен не си струва да го ремонтираш.
Цитирай

(2015-12-17, 22:15:57)econt написа:  Да затвърдя горните две мнения.А имах същия проблем само, че при софт бутоните-не работеха.
Време ти е за нов телефон, според мен не си струва да го ремонтираш.

Имам същия проблем - софт бутоните не работят, но при завъртане на екрана към камерата започват да бачкат. При заклЮчен телефон катинарчето, гугъла и камерата работят точнно там , където софт копчетата не. Казаха ми че е от тъча, но замен няма логика. Има ли предполоения по въпроса?
Цитирай

Точно така беше и при мен.Тъча е за смяна ,но не знам дали си заслужава.
За мен не беше проблем това. С няколко програми от Маркета се оправя това.
Ако те интересува с кои пиши ,че сега не ми се търси и пише.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)