Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NEXUS 4 TOOLKIT
#26

Аз не съм отключвал нищо и го рутнах :proud:, но имам един въпрос, трябва ли да отключвам ботлоадера ако преинст... стоков ром.

Samsung Galaxy S4 -Huawei p10 Lite
Цитирай
Аксесоари
#27

4.3?????????
сигурен ли си?

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#28

sL1m написа:
oska написа:за xp допълнително се правят някакви магии,аз така и не можах да го оправя и сложих тънка 7-ца

На един приятел на лаптопа разпозна телефона без проблем... Моя защо не иска, нямам представа

Така... най-накрая успях да подкарам драйверите на win xp.
1. копирах прикачените файлове(wpdmtp & wpdmtp.PNF във C:\WINDOWS\inf, a wpdusb.sys & WudfRd.sys във C:\WINDOWS\system32/drivers)
2. на My computer десен бутон,избирам Manage->Device Manager->android device->update driver->Install from a list...->Don't search. I will choose...->MTP device

LG Nexus 4 Black 16gb version 4.3 jwr66y + Cataclysm ROM + franco kernel #193
Цитирай
#29

vasico написа:4.3?????????
сигурен ли си?
Да 4.3 сигурен съм.

Samsung Galaxy S4 -Huawei p10 Lite
Цитирай
#30

имаше и друг пост за тва че не можеш да го руутнеш ако не си отклучил ботлоадера.
но сепак имам личен опит.
как направи руута? през CWM? с инсталиране на фаила?
ако не е отклучен ботлоадера не можеш да влезнеп в CWM.

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#31

Не искам да влизам във спорове, единственото което направих изтеглих най новия толкит инст.... драйварите натиснах Root Menü от програмата и по време на рута даже си инсталира SuperSu на телефона и това беше.

Samsung Galaxy S4 -Huawei p10 Lite
Цитирай
#32

chlaifa написа:Не искам да влизам във спорове, единственото което направих изтеглих най новия толкит инст.... драйварите натиснах Root Menü от програмата и по време на рута даже си инсталира SuperSu на телефона и това беше.
При мен това на 4.3 не работеше. Инсталира си го, даже и аппа добави, но като цъкнеш на него пише "There is no su binary installed"
Иначе аз руутнах по този начин https://plus.google.com/+Chainfire/posts/Jkuu84odnx6
Прочети внимателно поста. При мен проработи и при CWM рекавъри :thumbup:

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#33

Аз вече си рутнах тела и това не ми трябва, дано да помогнем на хора които не са си рутнали тел... още.

Samsung Galaxy S4 -Huawei p10 Lite
Цитирай
#34

Някой може ли да ми качи тулкита?

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#35

Сериозно, съжалявам за двойният пост, но наистина ми трябва тулкита. Ако някой го има свален, моля да го качи, защото сега го направиха платен Angel

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#36

Ето инсталационен
и цялостен архив за 4.3

Google Nexus 4
Цитирай
#37

Аз също имам опит с друг телефон и съм сигурен на 100 % че може да има руут без s-off или отключване на бут лоудера. Отключване на бутлоудера е за къстъм ромове различни от стоковите.
Цитирай
#38

Не за ромове, а за кернели, но не е толкова важно.
Номерът е, че оключениет буутлоъдър позволява използването на фастбуут команди/режим.
А руут, да ни следвало да може. Само, че не знам някой дали е пробвал моточопъра

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#39

Защо няма 4.4.2

Google Nexus 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)