Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 4.0 ICS (CM-9) за E400" Инструкции за инсталация.
#26

vargala81 написа:В крайна сметка оправили се и ако да, как?
Да,реснах му заводските настройки ! Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#27

:capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: Може ли да ми дадете линк откъдето да изтегля Real Racing 2 дата + апк,и къде да сложа дата-та ? Cry Cry
[note=vargala81] 8. Публикуването на няколко поредни мнения не се разрешава. И
10. Всякакъв спам или офф топик е абсолютно забранен. Има си раздел за игри, потърси там.
[/note]
Цитирай
#28

Някой виждал ли е информация за обновяване на Е405 duos или дори ако не е до версия 4 на андроида поне то къстъм ром..

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
#29

Колеги може ли да ме уведомите ,дали има CM 10 Android 4.1 Jelly Bean for LG Optimus L3 ? :confused: :capitulation:
Цитирай
#30

Колеги с CM9 на LG P505 съм. След като "заспи" не мога да активирам екрана. Налага се да махам батерията. Това се случва и по време на разговор. Благодаря предварително за помоща!
Цитирай
#31

geletop написа:Колеги с CM9 на LG P505 съм. След като "заспи" не мога да активирам екрана. Налага се да махам батерията. Това се случва и по време на разговор. Благодаря предварително за помоща!
Той модератора си каза .. Не го слагай на p505 !
Цитирай
#32

Колеги след като инсталирах горе посочената модификация,
сега не мога да прехвърлям файлове от компютъра на телефона.
Помагайте
Цитирай
#33

пичове сложих мод-а и голям проблем , изчезнаха цветовете ,шрифта е много сбит начупен контраста претрупан не се вижда какво има на дисплея .. на какво се дължи това ?
Цитирай
#34

Здравейте, преди 10тина дена инсталирах този ром на телефона, и в началото работеше супер. Няма нищо инсталирано освен 1 игра но забелязах че започна да забива и като се заключи не може да се отключи и е необходимо махане на батерия и пускане отново. След пускане часовника избързва точно с 10 мин. Преинсталирах пак - и пак така се получава. Идеи?
Цитирай
#35

Vargala ти си велик смених си андроида на 4.0.4 страхотен си брат Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Dance Dance Dance Dance Dance
Цитирай
#36

Последния rom Smile))

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2482177

Пс: някой да знае app за езика ?
Цитирай
#37

Някой да знае защо като го инсталирах на екрана не се вижда почти нищо се едно екрана е прекалено малък за картината направих и Factory Reset не помага някакви идеи? А някой ако ми даде неговия бакъп дали моя ще го разпознае защото натиснах бакъп, но бакъп няма Sad
Цитирай
#38

Някой може ли да ми даде някакъв друг ром че с този имам проблем с екрана.. :/ (размазано е не става за ползване Sad )
Цитирай
#39

Всичко мина точно! Lock Vargala-Браво,всичко е много добре обяснено :bow: Андроида върви гладко,не цепи.Само менюто и шрифта нещо не ми харесват,но шрифта може да се коригира. Smile
Цитирай
#40

PEARSON написа:Всичко мина точно! Lock Vargala-Браво,всичко е много добре обяснено :bow: Андроида върви гладко,не цепи.Само менюто и шрифта нещо не ми харесват,но шрифта може да се коригира. Smile
PEARSON Ти имаше ли проблема който имам и аз? При мен ако сложа 4.0.4 или който е друг ром екрана става отвратителен с разменени цветове.. Angry Уж кернел се сменял ама това идея си нямам как става.. Big Grin
Цитирай
#41

olimpiya написа:
PEARSON написа:Всичко мина точно! Lock Vargala-Браво,всичко е много добре обяснено :bow: Андроида върви гладко,не цепи.Само менюто и шрифта нещо не ми харесват,но шрифта може да се коригира. Smile
PEARSON Ти имаше ли проблема който имам и аз? При мен ако сложа 4.0.4 или който е друг ром екрана става отвратителен с разменени цветове.. Angry Уж кернел се сменял ама това идея си нямам как става.. Big Grin
За мой късмет-НЕ!Всички цветове си бяха точни...Не знам защо при теб така се е получило.
Цитирай
#42

ОПРАВИХХХХ Гооооо Big Grin Свалих някакъв фикс и пак през Rocovery го инсталирах и се оправи.. сега съм с 4.0.4 и е супер Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)