Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Карти България by RAdeff
#26

Идеята ти е супер, работата е там че повечето карти са много стари и под много стари го разбирай над 10 годишни, от Варна съм като прегледах картата установих че има супер много разминавания последните 10 години много кръстовища и улици се промениха има и нови и имената на улиците се разминават на места .... картата на Варна е много стара и подвеждаща сигурен съм че има начин да намериш актуални карти с добра резолюция ...
Цитирай
Аксесоари
#27

ами аз наскоро търсих, но за съжаление не намерих. ако някой има ще се радвам да сподели за да ги update-на Smile
Цитирай
#28

[Изображение: 5AtL-8b8aNS1TYBKeNJ7JieCD1RHF2SQxzvRebny...SFRuQ=w300]
https://play.google.com/store/apps/detai...ne.maps.bg

В последната версия е добавена карта на транспорта в София. Тя е предоставена от "Център за градска мобилност" ЕАД.
Цитирай
#29

Аз лично харесвам приложението и мисля,че идеята му е добра. Често ми се налага да ми потрябва карта. Няма ограничение на интернета както и телефона ми е доста приличен,но често при малко проценти в заряда на батерията ,тези карти ме спасяват именно защото са офлайн. Иначе всяка друга навигация докато зареди или се кънектне и батеруята съвсем може да умре. Приемете приложението, все едно сте си сложили в папка карти като снимка, но тук е компилирано и събрано. Браво за идеята. Не очаквах, че скоро може да има ъпдейт. Да вярно има и стари карти, но с общи усилия можем да предоставим на създателя ,нови такива или по актуални, а той да ги добави.
Цитирай
#30

Добавянето на карти е много лесно. От време на време търся нови, но за съжаление не намирам по актуални с голяма резолюция. Всяка помощ е добре дошла.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)