Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Флашване на ROM за LG L7 P70x с помощта на програмата KDZ
#51

Извинявам се,че не съм те разбрал за картинката ще ти я пратя.Само кажи от къде си я поискал,че не можах да намеря никъде. За кой изглед става дума?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
Аксесоари
#52

http://alfa.kachi-snimka.info/images/klz1353597741x.jpg Smile Аз я имам вече де, ти нали ми я прати. Smile Бях баннат, защото идиота Gochev взе много да се отваря от както сатана модератор и аз му го казах и бях аут завинаги, не съм влизал от ноември 2012 в тоя форум.

И за да не спамя и тук, имам въпрос за телефона:

Как мога да настроя телефона да tethering-ва постоянно, без лимит до 15 минути ако не се използва ? Много е досадно... v10k

Samsung Galaxy S6 | Stock 6.0.1
Цитирай
#53

Напоследък като инсталирам gapps-jb-20121212-signed,или по старата версия ми изкарва грешки една след друга.Това спряло онова спряло и така на татък,някой сблъсквал ли сее с такива проблеми.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#54

Имам един въпрос. Не е ли по-лесно да се флашва ROM-a през CWM(от самия телефон), отколкото през KDZ(PC>USB>...)?
Цитирай
#55

godliker написа:Имам един въпрос. Не е ли по-лесно да се флашва ROM-a през CWM(от самия телефон), отколкото през KDZ(PC>USB>...)?

Не става въпрос за по-трудно, или по-лесно. Файловете за флашване във формат KDZ и тези във формат .ZIP (за флашнване през CWM) са коренно различни като структура и начин на компилиране. Самото компилиране отнема време - за направата на един .ZIP отиват 6-7 часа. Ако при компилацията излязат грешки - няколко часа до няколко дни за отстраняването им и отново 6-7 часа за сглобяване и т.н.

Хората, правещи custom ROM-ове в огромния брой случаи правят само една от двете версии - тази, с правенето на която са запознати по-добре. Т.е. - ако искаш да флашнеш точно определена версия на фърмуера просто нямаш избор - тя ще съществува или във версия KDZ или във версия за CWM. За LG L7 има едно-единствено изключениа - рутнатата версия на V20A я има и като KDZ (от хората от 4pda.ru) и като .ZIP (направена от XDADevelopers).
Цитирай
#56

здравеите на всички извинявам се за неграмотното писане ама съм много ядосан имам LG L7 P700 v10k изтеглих си v10i пробвах да го флашна но ми излезе следня проблем MOD Up TestEX aplication stop working инсталирах msxml и dotnetfx40 и същят проблем телефона ми сега е на emergency mode и незнам какво да правя моля помагаите
Цитирай
#57

Кое точно V10i си изтеглил? И откъде?

Иначе, универсалният отговор е - флаш през KDZ до дупка - т.е., докато флашването успее. Също така в руските форуми пишат, че са правили успешни флашвания, като натискат и задържат бутона за увеличаване на звука от момента, където това е необходимо за влизане в Еmergency Mode, до завършването на флашването.
Цитирай
#58

Ще ви питaм мaлко тъп въпрос ,но искaм дa минa нa по високa версия .Откъде. дa. Свaля KDZ
Цитирай
#59

lgpetio написа:Ще ви питaм мaлко тъп въпрос ,но искaм дa минa нa по високa версия .Откъде. дa. Свaля KDZ

Защо просто не прочетеш първия пост на темата?!?!? :wall:
Цитирай
#60

Здравейте,малко глупав въпрос.....след инсталиране на Slim Bean искам да върна всичко отначало.
Свалям стоковия V20D и го инсталирам през KDZ?
Малко се оплетох по темите,дали няма да има проблем,изпускам ли нещо?
Благодаря

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#61

Linkestis написа:Здравейте,малко глупав въпрос.....след инсталиране на Slim Bean искам да върна всичко отначало.
Свалям стоковия V20D и го инсталирам през KDZ?
Малко се оплетох по темите,дали няма да има проблем,изпускам ли нещо?
Благодаря

Изпускаш Tongue Стоковият V20D е с друг радиомодул. Най-добрият подход за връщане от Slim към сток V10K и едва тогава ъпгрейд до V20D. Освен това, преди флашването на V10K е най-добре да се влезе в CWM Recovery и да се направи пълен wipe - wipe data/wipe system/wipe cache/wipe dalvik cache.
Цитирай
#62

Разбрах,благодаря Smile
С KDZ-то качвам V10K после V20D тази стъпка ми убягна Smile
Благодаря отново.
Slim Bean-а е хубав но дъщеря ми ме побърка,тъмно било,орязано било и т.н.

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#63

Linkestis написа:...тъмно било,орязано било и т.н.

Е, то и има теми на екрана за това, но..., какво да се прави. Аз лично за същото искане инсталирах на сина си MXHome Launcher. А, за орязаното - всичко, което липсва са все приложения от маркета (Facebook, Viber, Twiter и т.н.), които създателят на Slim е сметнал за излишни - сваляш и инсталираш.
Цитирай
#64

оправих се
Цитирай
#65

Цитат:здравей те
имам един проблем с лг-р700 направих всичко както е описано с кдз. и всичко тръгна добре бях го направил с 4,1,2 обаче телефона е на моята приятелка и случайно дала актуализация на телефона рестартирал се е и от там нататък вече се включва само в рековери.давам му ребоот систем и пак в рековери ме връща

htc g1 cianogen 2.2.1/samsung s plus/Galaxy A3
Цитирай
#66

Моя се брикна! Не знаех изобщо какво правя. Преминах от ICS към по-горна версия и се опитах после да върна ICS -  така се брикна. Пробвам да флашна със стоков ром ICS но не става - седи си само на логото. Моля ви, помогнете ми.
Цитирай
#67

По този начин мога ли да се върна на 4.1.2, защото сега съм с CM11? Преди бях с V20F.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)