Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 4.0.4 ICS от LG + Root
#1

Освен това, няма дума маняци. Не си измисляй нови думи. По-добре научи съществуващите.

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай
Аксесоари
#2

днес си пуснах компютъра и LGMobile Support Tool ма предупреди за нова версиа за LG p990 след това свържих си телефона и то афтомати4но деде упдеид до сандвич официал :cheers:
Цитирай
#3

Ха сега да кажеш от къде е купуван телефона и ако си го ъпдейтнал, коя версия на Андроид, бейсбанд и така нататък е.
Благодаря!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Дай скрийншот, прави се с Quick memo или едновременно натискане на volome down+power. И редактирай малко 1-ви пост и заглавието, махни тази дума маниАци. Сложи нещо в този 1-ви пост, не може да пускаш тема и тя да съдържа само Dance Dance Dance Dance
Пп. До колкото видях е за Дания, Германия, Швеция, май в цяла Европа.

Android версия 4.0.4
версия на ядрото 2.6.39.4 това вярно ли е, че е с ядрото на GB?
версия на софтуера P99030a

Това е линка за изтегляне на kdz. csmg.lgmobile.com/swdata/WEBSW/LGP990/ANEUDW/V30a_00/V30A_00.kdz
697 mb.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Значи ли това, че ако мушна 2х от Виваком в компа, ще намери ъпдейт и ще го пльосне?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Хайде някой да изтегли Original LG Firmware.exe Стартирате го, в горното поле където пише P500 го изтрийте и напишете P990 в долното си напишете IMEI и вижте какво ще ви изкара.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

vargala81 написа:Хайде някой да изтегли Original LG Firmware.exe Стартирате го, в горното поле където пише P500 го изтрийте и напишете P990 в долното си напишете IMEI и вижте какво ще ви изкара.

V20S_00.kdz

Sad Sad Sad
Цитирай
#8

НАЙ-ПОСЛЕ ! не мога да повярвам.. това е като музика за ушите ми ! Smile Само дето като пусна ЛГ съпрот туул-а нищо не ми намира а казва ,че е последна версия :/

Galaxy NOTE II Titanium grey
Цитирай
#9

ето ви и скриншот
Цитирай
#10

Имаше ли проблем с ъпдейта,вече 10мин седя само на 4%
Цитирай
#11

не несам имал проблем с ъпдейта аз сам 4акал 45 минути успех Smile
Цитирай
#12

Хора защо не ми показва ,че има ъбдейт Sad

Galaxy NOTE II Titanium grey
Цитирай
#13

monstera написа:не несам имал проблем с ъпдейта аз сам 4акал 45 минути успех Smile

От къде ти е телефонa .Нa тези от Vivacom дaвa v20s все още .

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай
#14

В xda пише "за предотвратяване на грешки е важно да се премахне SD карта!" http://forum.xda-developers.com/showpost...ount=10412
Пп. Колегата който е ъпдейтнал да свали kdz файла с програмата която съм дал по-горе и после да го качи някъде.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

ще пробвам пак , дано да стане Smile
Цитирай
#16

Някой, който си го е купил от Виваком да потвърди дали е излезнал ъпдейта, за да знам дали да се връщам до стоков?

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#17

Аз съм с вивакомски телефон,съпорт тула казва ,че съм с последна версия ,но тя не е сандвича.Така,че няма Sad

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#18

телефона е купен от един таксиметров сигурно е намерил в колата
Цитирай
#19

monstera написа:телефона е купен от един таксиметров сигурно е намерил в колата

Ако напишеш книга, задължително ще си я купя !

Иначе да ни е честит ICS. Предсказанията ми през април-май се сбъднаха Dance

Споделете всичко ли му работи..wifi, gps, камери и т тн.
Цитирай
#20

An_diar написа:
monstera написа:телефона е купен от един таксиметров сигурно е намерил в колата

Ако напишеш книга, задължително ще си я купя !

Иначе да ни е честит ICS. Предсказанията ми през април-май се сбъднаха Dance

Споделете всичко ли му работи..wifi, gps, камери и т тн.

Всичко му работи .Поне на първо време .Струва ми се че батерията се издухва малко по-бързо .Но иначе всичко работи .

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай
#21

How do i flash this when i have a custom rom?Sorry, I dont have bulgarian keyboard Sad

SAMSUNG GALAXY I5500 LG OPTIMUS 2x Alcatel Onetouch Idol 2 mini Lenovo a6000 Huawei Ascend G7
Цитирай
#22

Ето и нещо, което обяснява до известна степен, защо все още няма официален ъпдейт за апаратите от VIVACOM:

Цитат:Актуализацията първо ще пристигне при свободно продаваните бройки, а след това и операторските версии на LG Optimus 2X ще получат Ice Cream Sandwich.

I AM THE ONE WHO KNOCKS...
Цитирай
#23

I'm with a vivacom one and i have the notification for the update but i cant connect my phone to the computer Sad

SAMSUNG GALAXY I5500 LG OPTIMUS 2x Alcatel Onetouch Idol 2 mini Lenovo a6000 Huawei Ascend G7
Цитирай
#24

Обяснението е ,че вивакомските апарати са HUN(Hungary),поне моят е такъв де и ъпдейта още не е наличен за тази партида ако мога така да я нарека.Кой знае още колко ще почакме докато ни се осигури въпросния ICS.

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#25

[note=vargala81]MOD EDIT: 10. Всякакъв спам или офф топик е абсолютно забранен. Такива мнения ще бъдат изтривани и авторът ще бъде незабавно предупреден. Личните дискусии във форума се правят само с лични съобщения. [/note]

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)