Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 4.0.4 ICS от LG + Root
#26

Искам да попитам на ICS когато си пуснал плеъра на lockscreen-a показват ли се копчета за пауза/смяна на песен?

А на вас в LG Support Tool/Помощ за потребителя/Обноваване хронология това ли ви пише и на вас?

LG G2 16GB Black Android 4.4.2 V20h KitKat EUR//LG Optimus 2X P990 Android 4.0.4 V30a ICS HUN
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз намерих ъпдейт, ам пред пц-то, ако търсите през телефона ще намерите само.. мхм! Big Grin Сега се сваля, та да видим дали няма да остана разочарован от големите софтуерни игрички днес.
Флашнах v20q и сега ъпдейтвам....
Цитирай
#28

При мен няма ъпдейт, каза че си е чудесно с 20S и няма намерение да ми пуска.
Някой, с купен от Виваком има ли ъпдейт. Другите - ясно.
Може ли да се промени CSC на този телефон и какво трябва да се сложи за да се ъпдейтне.
Ъъъъъъъъ, ако може без руут да бачка Smile

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#29

И аз пробвах, ама и моя е от Виваком купен и нямам ъпдейт.. Остава да чакаме отново.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#30

Варианта е да сложиш някой euro open от хда и да се ъпдейтнеш, но без руут не знам как ще стане номера..
Цитирай
#31

Aко ще флашвам, тогава няма ли да е по-лесно да флашна направо 30а. Моята ******* не ми дава да "Флашвам", но може да ъпдейтвам. Разпознава програмите и не мога да я метна.
Обърках се със самсунга, там може да се смени само региона.
Мерси, ще чакаме явно Вива да го одобрят.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#32

Lewskarche написа:Варианта е да сложиш някой euro open от хда и да се ъпдейтнеш, но без руут не знам как ще стане номера..

HUN не са ли euro open, защото моя е от Виваком и е HUN?

LG G2 16GB Black Android 4.4.2 V20h KitKat EUR//LG Optimus 2X P990 Android 4.0.4 V30a ICS HUN
Цитирай
#33

Къде се гледа това, че не съм много в час с този?
HUN е отделно от Euro open в програмата => би трябвало да са различни

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#34

boccko написа:
Lewskarche написа:Варианта е да сложиш някой euro open от хда и да се ъпдейтнеш, но без руут не знам как ще стане номера..

HUN не са ли euro open, защото моя е от Виваком и е HUN?


На кутията ми пише HUN.

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#35

Lewskarche написа:Варианта е да сложиш някой euro open от хда и да се ъпдейтнеш, но без руут не знам как ще стане номера..
Кой да сложа и по какъв начин?

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#36

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1035041

П.П. След толкова занимавки ми се ъпдейтна до 20с, пхахах.
Не се мъчите от 20q euro open...
30а ли е този 4.0.4?
Цитирай
#37

Да. Сега го тегля, ама трябва да видя как се слага точно.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#38

Незнaм при вaс с KDZ дaли нестaвa, aз съм ъпдейтвaл 2-тa телa с kdz. Сaмо неможе дa свaля нa по-нискa версия, от 2.3 примерно нa 2.2. Освен товa 2х не се ли флaшвaше и със Smart Flash Tool? Имa 1 инструмент който конвертирa kdz в bin и fls формaт. То би трябвaло вече и в xda дa го имa.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#39

Колеги не се заблуждавайте, моя е купен от ВивакомЯ и мина през 143245 рома днеска като чух за ъпдейта си го флашнах със смартфлаш със един 20с еуро..и пак не ми изкара че има ъпдей.Има нещо гнило в цялата ситуация май ще се наложи зорлям да му го слагам тоя ICS Big Grin Ако някой е прехвърлил KDZто във бин за смарт флаша би ли бил така добър да ми драсне на Лично да се разбереме как да се сдобия с така чаканите файлченца Wink

LG P-990 Optimus 2X Stock 2.3.4 v20s /R.I.P/ -> SGS Custom GamerzROM v4.0 4.2.2 Jelly
Цитирай
#40

boccko написа:Искам да попитам на ICS когато си пуснал плеъра на lockscreen-a показват ли се копчета за пауза/смяна на песен??
Не, нямa,но можеш дa дръпнеш нотификейшън бaрa и от тaм дa го упрaвлявaш.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#41

Някой да каже идея как да флашна v30a.kdz ?

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#42

Виждaм тук http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1264289 инструкциите сa същите кaто зa другите модели LG зa флaш с kdz , но препоръчвaм aко сте с къстъм ром дa се върнете нa официaлен 2.3 GB. KDZ прогрaмaтa може дa я свaлите от Optimus l 7 рaзделa, a kdz фaйлa мaй го дaдъх в 6-ти пост.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#43

Да, успях да го флашна с тази програма. Всичко е супер.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#44

BuRn написа:Да, успях да го флашна с тази програма. Всичко е супер.
От l7 ли свaли aрхивa, със стков 2.3 ли беше преди товa и кои укaзaния използвa? Кaжи, зa дa ги добaвя в 1-ви пост. Блaгодaря!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#45

Да, със стоков бях, а използвах инструкциите от архива вътре.Става доста лесно, ама се маха руута и CWM.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#46

И как се държи с официалния ICS, една идея по-пъргав ли е или си е същата боза Smile

Galaxy S | Xperia S | LG G2 | Galaxy A5 2017
Цитирай
#47

Определено нищо общо със GB.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#48

Незнaм тук кaкво е полужението, но при Optimus black Recovery зa моментa неможе дa се инстaлирa, тук сигорно ще е същото. Aко инстaлирaте Recovery, телефонa ще остaне нa логото кaто нa тaзи снимкa. [Изображение: 70981130215141024651354959147Y6XHQZNtnAIaGZ5gBw9S.PNG]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#49

да така е защото не си оключвате bootloadera

В сандвича вече е заключен

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#50

Стартирайте Emergency Mode. За целта натиснете и задръжте бутона за увеличаване на звука и бутона за включване на телефона. След малко телефонът ще извибрира. В този момент отпуснете и двата бутона - след още 3-4 секунди екранът ще светне в жълто, а в средата ще има син надпис "emergency mode!!"

защо немога да мина в тоя мод?тела ми се стартира само
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)