Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia T/TX (LT30p/LT29i)
#1

Тук могат да се задават всякакви въпроси относно Sony Xperia T/TX, както и да се споделят проблеми и мнения за тяхното разрешаване!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, притежавам моделът Т малко повече от месец. Преди няколко дни ми се появи проблем, свързан със звука на апарата - не издава звук при докосване, както и при снимане с камерата. Отметките за тези функции са поставени в менютата, но апарата не реагира. Пробвах какво ли не, включително и връщане на фабричните настройки, но проблема си остава. Моля за съвет, тъй като не ми стои един месец без телефон заради гаранционния сервиз.
Цитирай
#3

Не се притеснявай за този звук, при максимално усилване на всички звуци, то този тъч звук се чува едвам-едвам. Проблема явно си е във версията на сандвича. Е виж, този на камерата си се чува сравнително силно.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#4

Здравейте, извинявам се ако не питам в точната тема .. :

Може ли някой собственик на Xperia T да сподели две три думи за камерата и качеството на снимките .
Мислех другата седмица да си вземам телефона но попаднах на тази тема :
http://talk.sonymobile.com/message/331127#331127
и тя почти ме отказа от покупката.. Според хората там(а и не само там) снимките са супер компресирани с много шум. Имаше няколко примера и ако са истински бяха просто потресаващо зле.
Та ще се радвам ако някой сподели от личен опит как е положението. Тъкмо мислех че съм открил телефона за мен и сега това. Преди време така се разочаровах откамерата на Vivaz и не искам да повтарям грешката сега Smile

Поздрави и благодаря предварително

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#5

N.Pavlov написа:Здравейте, извинявам се ако не питам в точната тема .. :

Може ли някой собственик на Xperia T да сподели две три думи за камерата и качеството на снимките .
Мислех другата седмица да си вземам телефона но попаднах на тази тема :
http://talk.sonymobile.com/message/331127#331127
и тя почти ме отказа от покупката.. Според хората там(а и не само там) снимките са супер компресирани с много шум. Имаше няколко примера и ако са истински бяха просто потресаващо зле.
Та ще се радвам ако някой сподели от личен опит как е положението. Тъкмо мислех че съм открил телефона за мен и сега това. Преди време така се разочаровах откамерата на Vivaz и не искам да повтарям грешката сега Smile

Поздрави и благодаря предварително
да ти кажа честно за камерата на този модел аз го притежавам вече от г/д месец и съм много доволен, перфектно снима на 10 мега пиксела прави резолюция 4128 х 2322 перфектно качество само единственото което не ми харесва че режимите на камерата са автоматични само си ги определя за обикновенни снимки е супер това но ако искаш макро режим иска голяма нагласа ... иначе и клиповете просто са върха предишния ми телефон беше Xperia x10 сравнявах клиповете от 2та телефона има голяма разлика няма да съжеляваш според мен Smile ако имаш желание мога да ти направя нещо като preview и да ти пратя по скайп

Sony Xperia T
Цитирай
#6

и така да добавя по темата 1 въпрос дали е само при мен ... при Xperia T в walkman има едно разделение което се казва Музика на приятели за да бъде активен този раздел трябва да е свързан с facebook и така ето го проблема ... преди ми беше свързано и ми показваше всичко перфектно но преди няколко дни ми се ъпдейтна facebook и сега не може да се свържа от "Музика на приятели" друго всичко което има допирна точка с facebook работи само това неще и ме дразни ... активирал съм всички синхронизации на facebook ... някой друг да има някакви идеи

Sony Xperia T
Цитирай
#7

Опитай да деинсталираш само ъпдейта на фейса и виж дали отново ще ти стане активна опцията. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#8

monipeev написа:Опитай да деинсталираш само ъпдейта на фейса и виж дали отново ще ти стане активна опцията. Smile
ъпдейтна ми се фейса пак и се оправи Smile мерси все пак

Sony Xperia T
Цитирай
#9

Здравейте, имам следния проблем adobe flash player не се поддържа за моето устройство.С xperia t съм.Какво мога да направя

 S7 edge
Цитирай
#10

Свали от тук флаш плеъра и инсталирай. Smile

http://db.tt/WwKfnYGB

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#11

monipeev написа:Свали от тук флаш плеъра и инсталирай. Smile

http://db.tt/WwKfnYGB
Super mnogo ti blagodarq veseli praznici
Пиши на кирилица!Форума има вграден кирилизатор!

 S7 edge
Цитирай
#12

monipeev написа:Свали от тук флаш плеъра и инсталирай. Smile

http://db.tt/WwKfnYGB
Мерси,а защо не тръгва през хром а само ако влизам през браузъра на тела

 S7 edge
Цитирай
#13

Здравейте! От няколко дни притежавам сони експирия т и имам няколко проблема.
1. Сам се рестартира
2. Обхвата се губи много често
3. Не мога да подкарам Иго
4. Голяма част от приложенията след няколко часа спират да работят

Ако някой има подобни проблеми нека сподели
Цитирай
#14

Ub13c написа:Здравейте! От няколко дни притежавам сони експирия т и имам няколко проблема.
1. Сам се рестартира
2. Обхвата се губи много често
3. Не мога да подкарам Иго
4. Голяма част от приложенията след няколко часа спират да работят

Ако някой има подобни проблеми нека сподели
Моят се рестартираше и го върнах и казах че искам нов и ми го подмениха и новия няма никакви проблеми

 S7 edge
Цитирай
#15

С 1 дума да ида да ми го сменят в глобул!
Цитирай
#16

А каква точно е същественната разлика понеже не виждам между T и TX? ГЛедам в гет-а TX е по-скъп, пък го имаше преди T? Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#17

disrespectful написа:А каква точно е същественната разлика понеже не виждам между T и TX? ГЛедам в гет-а TX е по-скъп, пък го имаше преди T? Smile
Т е със вградена батерия и GPU е 225 а на TX е 220 можеш да ги видиш на sonymobile

 S7 edge
Цитирай
#18

Здравейте,как мога да изтрия цяла папка със снимки или няколко снимки без да се налага да маркирам всяка една по отделно

 S7 edge
Цитирай
#19

richard_1975 написа:Здравейте,как мога да изтрия цяла папка със снимки или няколко снимки без да се налага да маркирам всяка една по отделно


Инсталирай си експлорер, например ES file explorer и от там например, ще можеш да триеш един,два или колкото файла или папки наведнъж желаеш. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#20

Мерси а как мога да провеждам видео разговор директно през телефона

 S7 edge
Цитирай
#21

Тази функция не се поддържа от повечето андроид телефони, засега видео разговор само през скайп
Цитирай
#22

Благодаря за отг дидко

 S7 edge
Цитирай
#23

Здравейте! Може ли да ми кажете дали ще си струва да си купя експерия Т защото някъде чета,че бил лош другаде ,че бил добър и вече не знам какво да правя?
Интерсувам се телефончето добро ли защото гледам,че се рестартирало и тем подобни работи ?

Sony Xperia S
Цитирай
#24

N.Pavlov написа:Здравейте, извинявам се ако не питам в точната тема .. :

Може ли някой собственик на Xperia T да сподели две три думи за камерата и качеството на снимките .
Мислех другата седмица да си вземам телефона но попаднах на тази тема :
http://talk.sonymobile.com/message/331127#331127
и тя почти ме отказа от покупката.. Според хората там(а и не само там) снимките са супер компресирани с много шум. Имаше няколко примера и ако са истински бяха просто потресаващо зле.
Та ще се радвам ако някой сподели от личен опит как е положението. Тъкмо мислех че съм открил телефона за мен и сега това. Преди време така се разочаровах откамерата на Vivaz и не искам да повтарям грешката сега Smile

Поздрави и благодаря предварително

Колега, в xda-dev се оплакват от същото. Проблемът е , че сензорът е малък и 13 МП снимки излизат ужасно. Хора пишат , че Айфон 4 прави в пъти по-добри снимки от СЕ Т
Цитирай
#25

Само да попитам какво значи иконкатa,която стои до алармата най-горе?

Питам понеже съм с този телефон от три дни,а на предния ми телефон(Sony Ericsson Xperia Arc) нямаше такава...

http://imageshack.us/photo/my-images/855...20430.png/

Sony Xperia T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)