Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Miro (ST23i)
#26

Здравейте отново,пак аз пиша Big Grin.Понеже които са чели предишната ми тема,най вероятно ще си взема Sony Xperia Miro,а не Типо,сега въпроса ми е дали ще има update до android 4.1 при телефона,защото бях чел че при Типо няма да има,но не мога да намеря сайта в който пишеше кои Сони-та ще получат update Smile
поздрави:nikson_vr1

|| HTC Desire X-Black Heart Android Android 4.1.1 Jelly Bean & HTC Sense 4+ (Stock)
Цитирай
Аксесоари
#27

Няма да има ъпдейт до Android 4.1 за Sony Xperia U, Sony Xperia Sola, Sony Xperia Miro и Sony Xperia Tipo.
Източник:

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#28

Малко не е честно така,но явно има причина за Xperia Go да има update,а Миро не...

|| HTC Desire X-Black Heart Android Android 4.1.1 Jelly Bean & HTC Sense 4+ (Stock)
Цитирай
#29

Имам една такава, ще я пращам в Кипър, купена е от Глобул работи със всички мобилни мрежи тук, там дали ще работи с тяхните оператори?

Nokia E51; Nokia E52; Nokia N96; Nokia N73ME; Nokia N8; Nokia 3250; Sony Xperia X8; Sony Xperia X10 ; Sony Ericsson Aino; hTC Desire X; hTC Wildfire S; iPhone 4; iPhone 5; iPhone 5S  iPhone 6 iPhone 6S; iPhone 7; iPhone 8Plus; SGS Advance; SGSII; SGSII Plus; SGSIII LTE; SGS6Edge; SGS7Edge; SGJ7 2016; SGJ7 2017; SGS8 Plus ; Huawei P8 Lite; Huawei P20 Pro

Цитирай
#30

Щом работи с тукашните оператори не виждам проблем да работи с тези в чужбина Smile Нека все пак и някой друг колега изкаже мнение Smile

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#31

Здравейте! От скоро съм собственик на XPERIA miro. От сайта на Сони си изтеглих подробна инструкция за употреба, но дори там не успях да намеря отговор на въпроса си, а именно:
влизам в меню "Контакти", посочвам определен контакт. На дисплея горе се показва инфо за контакта - изображение на контакта;№ и тип на контакта и звездичка за Предпочитан, а най - отдолу има съкращение "Информ."За какво се използва въпросната опция.Когато я натисна точно над нея "светва" малка точица, която малко след това "изгасва", но видимо нищо не се променя.
Благодаря предварително за отделеното време!
Цитирай
#32

Това ти показва, че си на 'tab' информация за контакта.
Цитирай
#33

кой от двата е по-добър (sony xperia J ili sony xperia sola) :huh2: Huh Rolleyes
Цитирай
#34

ivo_ivanov22 написа:кой от двата е по-добър (sony xperia J ili sony xperia sola) :huh2: Huh Rolleyes
Ти разгледа ли характеристиките на двата телефона?
Солата е по-добрия избор ,с двуядрен процесор е просто няма база за сравнение има повече вградена памет,Видеозапис 720р също така и графичния ускорител е по-добър.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#35

GH0STFACE написа:Това ти показва, че си на 'tab' информация за контакта.
Извинявам се за невежеството си, но това наистина нищо не ме говори Blush
Цитирай
#36

Искам да попитам като си сваля клип примерно от Vbox, и като си го кача на телефона XPERIA Miro
Защо немога да си намеря клипа ?
Цитирай
#37

vortigen написа:Искам да попитам като си сваля клип примерно от Vbox, и като си го кача на телефона XPERIA Miro
Защо немога да си намеря клипа ?
Изтегли си File Manager. И ще можеш да си го намериш Smile

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#38

Здравейте,
Интересува ме, има ли опция от настройките на Xperia Miro, или друг трик, с който се премахва (a не заменя ) изображение или снимка прикрепено към даден номер? Изтрил съм въпросната снимка от галерията със снимки но въпреки това, когато вляза в контакти до опредления номер,изображението продължава да бъде закрепено към него и се появява, когато има входящо повикване.Опитах с файловия менаджер да намеря копие на снимката,но въпреки че прерових всички папки не намерих нищо.Може би, ако изтрия контакта и го въведа отново ,ще си реша проблема,но все си мисля, че не това е единствено решение.
Цитирай
#39

Ако контактите са ти синхронизирани с Google снимката се пази на техния сървър.

Влез си в пощата в контактите и махни от там на който искаш снимките.
Цитирай
#40

Добро утро, значи искаш да премахнеш снимка на даден контакт? Така ли разбирам? Ако е така отиваш в контакти, задържаш на името на контакта на когото искаш да премахнеш снимката, после натискаш редактиране на контакт и горе му виждаш снимката и натискаш на нея и долу ще ти изпише "Изтрий картината" Smile Готово вече си премахнал снимката на контакта и като ти звъни няма да я виждаш

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
#41

GH0STFACE написа:Това ти показва, че си на 'tab' информация за контакта.
Може ли малко по - подробно за въпросната 'tab' информация Blush Благодаря!
Цитирай
#42

irinagetova написа:Може ли малко по - подробно за въпросната 'tab' информация Blush Благодаря!

Не знам доколко ще ме разереш, защото тази фунцкия в Андорид 4 я наакаха.

Давам ти скриин от 2.3.4 за да добиеш представа.

[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQQKkzGB5B1yPceySSPUzD...oZ6C_2oB58]

На таб "Info" ти дава детайлите за констакта, на таб "calls" ти дава всички входящи, изходящи, пропуснати обаждания с този контакт. По-нататък има е-mail кореспонденция, sms кореспонденция и др. само с този контакт.

Незнайно защо в ICS остана само Info и другите вече не излизат.
Цитирай
#43

Така си и мислех, че тази функция ти дава пълна информация за контакта. Но натискайки я нищо не се променя - явно наистина са я наа...и :/ Много благодаря за изчерпателния отговор Wink
Цитирай
#44

stanilm написа:Здравейте,
Интересува ме, има ли опция от настройките на Xperia Miro, или друг трик, с който се премахва (a не заменя ) изображение или снимка прикрепено към даден номер? Изтрил съм въпросната снимка от галерията със снимки но въпреки това, когато вляза в контакти до опредления номер,изображението продължава да бъде закрепено към него и се появява, когато има входящо повикване.Опитах с файловия менаджер да намеря копие на снимката,но въпреки че прерових всички папки не намерих нищо.Може би, ако изтрия контакта и го въведа отново ,ще си реша проблема,но все си мисля, че не това е единствено решение.

Благодаря за бързите и точни описания. :thumbup: Продължавам да човъркам Миро-то,изниква още един въпрос ,но първо ще се опитам сам и ако нещо не стане, вече знам,пак тука Smile
Цитирай
#45

Някой да знае как се прави скрийншот на програма или каквото и да е ? Уж се задържал Power бутона + докосване на Home, при мен не става. Пробвах 50 пъти дори много бързо двата един след друг не става и не става ?

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай
#46

SXPERIA написа:Някой да знае как се прави скрийншот на програма или каквото и да е ? Уж се задържал Power бутона + докосване на Home, при мен не става. Пробвах 50 пъти дори много бързо двата един след друг не става и не става ?
А пробвали да ги задържиш едновременно!?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#47

SXPERIA написа:Някой да знае как се прави скрийншот на програма или каквото и да е ? Уж се задържал Power бутона + докосване на Home, при мен не става. Пробвах 50 пъти дори много бързо двата един след друг не става и не става ?
На ICS задържаш Power и Volume Down бутони :thumbup:

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#48

Здравейте ,
Сблъсках се с поредния проблем с Миро.Изпратих няколко SMS до номера,който ползвам и не ги получих.
Ще се обаждам на оператора Глобул ,но преди това ,може ли, някой ако има идея да сподели.Кои настройки да прегледам и как да достигна до тях.Искам да съм сигурен че проблема не е при мен.
Цитирай
#49

miglen97 написа:
SXPERIA написа:Някой да знае как се прави скрийншот на програма или каквото и да е ? Уж се задържал Power бутона + докосване на Home, при мен не става. Пробвах 50 пъти дори много бързо двата един след друг не става и не става ?
На ICS задържаш Power и Volume Down бутони :thumbup:
Мерси, стана! :cheers:

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай
#50

Здравейте да попитам къде мога да намеря теми за Sony Xperia Miro ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)