Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Miro (ST23i)
#51

vortigen написа:Здравейте да попитам къде мога да намеря теми за Sony Xperia Miro ?
Няма от къде да намериш и да си ги инсталираш.Но можеш да си ги направиш,не е трудно.Провери в XDA ако няма си направи сам!

п.с. APK файла с темите е DefaultThemes.apk и се намира в System/App (При мен на моето нео е така,при теб би трябвало да е същото)
Ако те интересува как да си направиш темите по твой вкус ми пиши!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#52

Извинете, имам въпрос относно интернета. Използвам WIFI и вкъщи и на работа. Вкъщи всичко с връзката е окей, но на работа използвам незащитена мрежа. До преди седмица можех да се свързвам спокойно с нея, но вече не мога. Не са сложили никаква защита, няма парола. Дава ми опция за свързване, но не се стартира процес. Каква може да е причината за това? Мога ли да нарпавя нещо по въпроса?
Цитирай
#53

samotnata_x написа:Извинете, имам въпрос относно интернета. Използвам WIFI и вкъщи и на работа. Вкъщи всичко с връзката е окей, но на работа използвам незащитена мрежа. До преди седмица можех да се свързвам спокойно с нея, но вече не мога. Не са сложили никаква защита, няма парола. Дава ми опция за свързване, но не се стартира процес. Каква може да е причината за това? Мога ли да нарпавя нещо по въпроса?
Това че не ти иска парола не означава ,че мрежата не е защитена!Ако е включено MAC филтрирането няма начин да се свържеш!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#54

Spellbound91 написа:
samotnata_x написа:Извинете, имам въпрос относно интернета. Използвам WIFI и вкъщи и на работа. Вкъщи всичко с връзката е окей, но на работа използвам незащитена мрежа. До преди седмица можех да се свързвам спокойно с нея, но вече не мога. Не са сложили никаква защита, няма парола. Дава ми опция за свързване, но не се стартира процес. Каква може да е причината за това? Мога ли да нарпавя нещо по въпроса?
Това че не ти иска парола не означава ,че мрежата не е защитена!Ако е включено MAC филтрирането няма начин да се свържеш!

Също така,ако рутера е на Виваком идва един момент в който никой не може да се свърже....

Angry
Цитирай
#55

kaloyans написа:
Spellbound91 написа:
samotnata_x написа:Извинете, имам въпрос относно интернета. Използвам WIFI и вкъщи и на работа. Вкъщи всичко с връзката е окей, но на работа използвам незащитена мрежа. До преди седмица можех да се свързвам спокойно с нея, но вече не мога. Не са сложили никаква защита, няма парола. Дава ми опция за свързване, но не се стартира процес. Каква може да е причината за това? Мога ли да нарпавя нещо по въпроса?
Това че не ти иска парола не означава ,че мрежата не е защитена!Ако е включено MAC филтрирането няма начин да се свържеш!

Също така,ако рутера е на Виваком идва един момент в който никой не може да се свърже....
Tooth това явно е нов вид защита разработена от виваком и се оправя само с брадва :rofl:

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#56

Здравейте. от скоро имам Sony Xperia Miro (ST23i). Искам да питам някой, който разполага с такъв телефон, дали сензорните бутони на този модел са осветени вечерно време. моите не светят. дали има някаква настройка за стартиране на осветяването им или фабрично са направени да не светят?
Цитирай
#57

И аз го имам Miro-то и моите не светят Sad

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
#58

Направени са да не светят...

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай
#59

Само да споделя ,че имах пробрем с вибрацията на телефона ,изведнъж изчезна и пробвах всичко хард ресет .ъпдейт какво ли не ,накрая го пратих на Сони и като ми го върнаха на бележката ми бяха написали,че са направили само ъпдейт.... Как ви се струва дали е вярно,защото аз си мисля,че не искат да признаят,че е имал дефект.

HTC Desire 601
Цитирай
#60

Мирото с последния ъпдейт - 5.5 оправя доста бъгове като камерата и други подобни. Виж с коя версия си.

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай
#61

Здравейте
взех си мирото и досега съм доволен от телефона.
Ако може да ми препоръчете някоя GPS програма и файлов мениджър.
Цитирай
#62

iGO - в раздела за GPS
Solid Explorer - от Play store.
Цитирай
#63

здравейте Smile имам въпрос,понеже преди един месец си купих Sony Xperia Miro и ми изкочи актуализация на software за 4.0.4 и го актуализирах,от тогава телефона ми бъгва изчезват ми номера,когато го рестартирам го правя по 4,5 пъти докато не се включи без да ми даде някаква грешка,и сега искам да си върна оригиналния software на телефона,ако някой може да ми помогне ще сам ви мн благодарен!
Цитирай
#64

Здравейте,
От няколко дни когато се отваря дадено приложение,или ровя по настройките (например смяна мелодия за звънене ),
в момента в които се зарежда информацията, се наблюдава едно премигване на дебела червена рамка обхващата целия дисплей.Всичко това става за по малко от секунда.Моля някой ако се е сблъскал с този проблем и е наясно на какво се дължи това да драсне два реда .Направих Резет на телефона но премигването си остана.Иначе на пръв поглед телефона си е О.К. всичко си работи както трябва.

опитах да прикача изображение,
Цитирай
#65

Пичове искам да попитам дали може да си сложа различни снимки като фонове на различните екрани които са общо 5 на брой? А също може ли Мирото да не се изклиучва като телевизор?
Цитирай
#66

Примерно чрез тази програма може да си слагаш различни картинки на екраните.
Цитирай
#67

Някой слагал ли е cyanogenmod 10 (JB) на мирото ? Ако има такива да споделят мнение как се държи мирото с Jelly Bean-a

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай
#68

въпрос насочен към притежателите на миро ;Д към комплекта има ли слушалки ? Smile
и също още 1 .. скоро ще си вземам такова телефонче , но в момента нямам нет в тарифния си план, че въпроса ми е мога ли да спра приложенията използващи интернет за да не ми взема пари и да си включа само с Wi Fi да се свързва Huh
Цитирай
#69

1. Към комплекта няма слушалки.
2. Мобилният интернет може да го спреш от Използване на данни/Мобилни данни да дадеш на изключи и си готов Smile

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#70

miglen97 написа:1. Към комплекта няма слушалки.
2. Мобилният интернет може да го спреш от Използване на данни/Мобилни данни да дадеш на изключи и си готов Smile
Как да няма ? Big Grin При мен имаше доста хубави Сони слушалки още си ги ползвам.

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай
#71

SXPERIA написа:
miglen97 написа:1. Към комплекта няма слушалки.
2. Мобилният интернет може да го спреш от Използване на данни/Мобилни данни да дадеш на изключи и си готов Smile
Как да няма ? Big Grin При мен имаше доста хубави Сони слушалки още си ги ползвам.
Приятел си го е закупил от онлайн магазин и няма слушалки Big Grin

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#72

Значи който го е купувал от магазина си ги е прибрал Big Grin

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай
#73

SXPERIA написа:
miglen97 написа:1. Към комплекта няма слушалки.
2. Мобилният интернет може да го спреш от Използване на данни/Мобилни данни да дадеш на изключи и си готов Smile
Как да няма ? Big Grin При мен имаше доста хубави Сони слушалки още си ги ползвам.



ами откаде си си го взел ? Smile че и аз искам да имам слушки в комплекта Tongue
ПС. карта памет отделно се купува нали ?
Цитирай
#74

здравейте отново Big Grin намерих SD Card 16gb класс 10 на добра цена въпроса ми е има ли смисъл да я вземам за Xperia Miro или и по нисък клас ще свърши работа
Цитирай
#75

DimitarB написа:здравейте отново Big Grin намерих SD Card 16gb класс 10 на добра цена въпроса ми е има ли смисъл да я вземам за Xperia Miro или и по нисък клас ще свърши работа
Аз съм със 16GB SDHC Samsung, направил съм я системна и няма проблем. Поддържа до 32GB.
Аз си го купих преди 4 месеца като излезе от магазин на глобул. Слушалките са меко казано уникални. И като му сложиш PowerAmp плеъра направо... Имал съм музикалния 5800 XpressMusic и звука е коренно различен.

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)