Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia J (ST26i)
#1

Тук могат да се задават всякакви въпроси относно Sony Xperia J, както и да се споделят проблеми и мнения за тяхното разрешаване!
Цитирай
Аксесоари
#2

Как мога да използвам телефона като модем чрез USB?
Цитирай
#3

Минчо Дахтеров написа:Как мога да използвам телефона като модем чрез USB?


Настройки>използване на данни/още>споделяне на интернет>споделяне чрез USB устройство.....И това е

Angry
Цитирай
#4

Здравейте! Вече съм собственик на Xperia J и съм доволен от телефончето. Smile
Как да използвам телефона си като GPS навигатор за колата.Какво да инсталирам---препоръки,моля!?! :cheers: :cheers:
Цитирай
#5

Colorbox написа:Здравейте! Вече съм собственик на Xperia J и съм доволен от телефончето. Smile
Как да използвам телефона си като GPS навигатор за колата.Какво да инсталирам---препоръки,моля!?! :cheers: :cheers:
Инсталирай си навигация...
Погледни тук:
https://www.androidbg.com/forum/forum33-gps.html

Angry
Цитирай
#6

Здравейте бих искал да попитам какви игри трябва да му търся на телефончето понеже вече пробвах 2 и не тръгнаха а в Google Play пише че са съвместими с устройството и предположих че тегля грешна версия или нещо такова Smile

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#7

mir4o7o написа:Здравейте бих искал да попитам какви игри трябва да му търся на телефончето понеже вече пробвах 2 и не тръгнаха а в Google Play пише че са съвместими с устройството и предположих че тегля грешна версия или нещо такова Smile
Някой са fake, трябва да четеш резюмето отдолу преди да теглиш. Пробвай да изтеглиш Subway Surfers или Temple Run и сподели дали тръгват. Весели празници Christmas

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#8

Тях ги пробвах варвят но искам Dead Space, Order and Chaos, N.O.V.A 3, NFS Most Wanted и т.н.

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#9

А също ако може да ми кажете как да си преместя приложения и т.н. в карта памет а не в така нарече ната вътрешна памет ?

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#10

Здравейте,имам един въпрос.Когато си купих телефона и исках да звънна на някой ме питаше чрез какво Skype,Viber или чрез мобилния оператор,но го махнах и сега искам да го върна,но не знам как.Ако някой знае как,много ще съм благодарна! Smile Smile Smile
Цитирай
#11

Пробвай с: Settings/Apps/All/Keypad и почти най-отдолу трябва да има бутонче Clear defaults.
Цитирай
#12

Здравейте, може ли да ми помогнете? Досега ползвах LG L7, сега минах на Sony Xperia J и ме дразни, че клавиатурата вибрира, когато докосна някой клавиш. Това може ли да се махне, изключих изцяло звука, но пак си остава. Знаете ли как се маха, като цяло неотдавна започнах да ползвам Андроид и не съм много наясно. Smile
Цитирай
#13

Разгледай в настройките на клавиатурата.

ПС. За коя клавиатура ковориш?
Цитирай
#14

Rainette написа:Здравейте, може ли да ми помогнете? Досега ползвах LG L7, сега минах на Sony Xperia J и ме дразни, че клавиатурата вибрира, когато докосна някой клавиш. Това може ли да се махне, изключих изцяло звука, но пак си остава. Знаете ли как се маха, като цяло неотдавна започнах да ползвам Андроид и не съм много наясно. Smile
Задържаш тази икона, която съм оградил и след това ти се отваря меню и ще видиш на другата снимка :thumbup:

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#15

Мерси!
Цитирай
#16

Здравейте имам едно въпросче. Закупих си въпросния sony xperia J от мтел и е кодиран как мога да го разкодирам за да работи с друга сим карта?Питах по сервизи казват че още нямат кодовете и чак след 5 6 месеца може би.... а в мтел ми искат към 300лв. И общо взето не мога да си ползвам телефона а го взех от мтел по ради факта че само те его имаха и ми излезе изгодно.. помогнете моля ви
Цитирай
#17

Кодът от Мтел е 50лв и тази цена е твърда. Тези "към 300лв" не знам от къде са се появили.
Другият вариант е онлайн.
Цитирай
#18

По-евтино излиза с турбо сим към 25-30лв.

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#19

благодаря за отговорите ми аз говорих с хора от мтел и така ми казаха а онлине какво имаш предвид
Цитирай
#20

TeguTyYy написа:благодаря за отговорите ми аз говорих с хора от мтел и така ми казаха а онлине какво имаш предвид

Не знам с какви "хора" си говорил,но в сервиза им има ценова листа и цената е такава,каквато е казал колегата(Варна).А за online:
http://www.sonycodes.com/unlock-sony-xpe...codes.html

Angry
Цитирай
#21

Как да си засиля звука през слушалките понеже е доста слаб по незнайна причина ;d дори пробвах през Beats by Dr.Dre малко по добре беше но пак доста слабо

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#22

Здравейте,

Закупих си успешно Sony Xperia J от Мобилтел на промоция, но в нея не се включваше SD card. По тази причина реших (не знам защо) да си сложа картата от стария телефон на новия. На тази карта имах много снимки и музика. Преди 2 дена обаче установих, че всико е изчезнало. Нямам никаква идея как това може да стане. Единствената подсказка, която мога да дам е, че инсталирах PC companion на лаптопа си, пъро обаче за друго Sony, а след това се опитах да свържа и моето, за да си прехвурля новите снимки.
Моля, помогнете ми - какво можеда се е случило и има ли вариант да си върна информацията от картата обратно?!? Претърсих и целия лаптоп, но не намирам нищо...

   Xperia J st26i & Huawei Honor 3C
Цитирай
#23

Здравейте,

От няколко дни имам Sony Experia J. Много ми харесва телефона, но имам малък проблем. Преминавайки през различни приложения или докато чакам някое да зареди на екрана се появава червен кант по дисплея. Има го само когато превключвам или пък чакам да се зареди нещо. Това дали е фабричен проблем или трябва да променя накои настройки? Предварително ви благодаря за съдействието! Успешен ден!
Цитирай
#24

здравейте имам проблем с камерата на въпросния телефон . на 3 дни е закупен от чужбина но едва ли има значение.
следния проблем . камерата фокусира след 2 секунди и дори с фокус през деня снимките излизат доста замъглени (не съм фен фотограф даже изобщо но за 5-те си мегапиксела снима като 1.3 мпх ) има ли някакъв мод който може да се качи и камерата да се оправи поне да работи нормално пробвах с друга камера апликация от маркета , няма разлика . ъпдейтнат е с последния фирм.

Xperia Neo 4.0.4 ICS==>Xperia J 4.0.4 ICS==>Xperia Z 4.2.2
Цитирай
#25

lemonius написа:здравейте имам проблем с камерата на въпросния телефон . на 3 дни е закупен от чужбина но едва ли има значение.
следния проблем . камерата фокусира след 2 секунди и дори с фокус през деня снимките излизат доста замъглени (не съм фен фотограф даже изобщо но за 5-те си мегапиксела снима като 1.3 мпх ) има ли някакъв мод който може да се качи и камерата да се оправи поне да работи нормално пробвах с друга камера апликация от маркета , няма разлика . ъпдейтнат е с последния фирм.


Я погледни да би да не си махнал лепенката(протектора) от камерата?

Angry
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)