Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia J (ST26i)
#26

махнах я , и го оправих беше на друг режим на фокуса беше на едноточков автофокус и снимките нито фокус нито качество , смених го на фокусиране с докосване и се оправи , определено на Неото беше по хубава камерата но и тоя става. днеска правих няколко снимки през деня качеството е добро вечерта на пълен мрак не става много много но мен ме интересуваше поне през деня да му мяза горе долу . иначе за 350 лева нямаше по добра оферта ...може би Р-то ама там пък не ми се рискуваше с батерията . айде със здраве Smile

Xperia Neo 4.0.4 ICS==>Xperia J 4.0.4 ICS==>Xperia Z 4.2.2
Цитирай
Аксесоари
#27

Хора какво ви е мнението за sony xperia j, чета много лоши неща по форумите, дали си струва да си купя един.

Samsung Galaxy S4 GT-I9515 Black Edition #Lollipop 5.0.1#
Цитирай
#28

Nexus_0 написа:Хора какво ви е мнението за sony xperia j, чета много лоши неща по форумите, дали си струва да си купя един.
По-добре си купи Xperia Arc S!Да Xperia J е модел 2012 ,а арк С е 2011 ,Но погледнато от към хардуер ми е чудно как може Xperia J да върви на такава цена Huh Дори Xperia Arc е по-добър избор от J .

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#29

jijifull написа:Здравейте,

От няколко дни имам Sony Experia J. Много ми харесва телефона, но имам малък проблем. Преминавайки през различни приложения или докато чакам някое да зареди на екрана се появава червен кант по дисплея. Има го само когато превключвам или пък чакам да се зареди нещо. Това дали е фабричен проблем или трябва да променя накои настройки? Предварително ви благодаря за съдействието! Успешен ден!

Аз съм от две седмици с него, взет нов от Мтел, и такъв проблем не съм имал. Допускам, че е проблем на дисплея. Обърни се към сервиз според мен.

Nexus_0 : като функционалност не виждам осезаема разлика с други телефони, използвани от мои приятели. Зависи за какво ти трябва, но аз го напълних с приложения ( без игри с изключение на Angry Birds и Tom Cat 2 ) и работи страхотно. Снимките са много добри, работата с приложения е бърза, чува се много добре, батерията ако не я стопяваш с ежедневни инсталации, игри и интернет си държи близо 2 дни. Не знам какво друго те интересува.

Sony Xperia J Android Jely Bean 4.1.2
Цитирай
#30

Здравейте имам sony xperia j от 10 дни първите 8 дена батерията караше по ден и половина два а сега без да го бара телефона кара по 10-12 часа някакви идеи.
Цитирай
#31

Защо постоянно ми показва, че нямам място да инсталирам приложения, че дори и когато трябва да актуализирам някое? Въпреки, че показва около 100 мб свободни. Колко място има този телефон за приложения?
Цитирай
#32

Vetag: Потърси в google play "app2sd"
Vypress: Ако са активирани всички опции за локализитане, wi-fi и/или автоматично синхронизиране примерно на FB нещата са сутрин от зарядно - вечер на зарядно Smile

HTC Hero -> HTC WILDFIRE  -> Sony Xperia J -> back to true - HTC One user
Цитирай
#33

Ами знам я тази програма, но аз ръчно съм изместил всички приложения, които могат на картата. Какво повече ще направи тази програма?
Цитирай
#34

На това чудо как му се запаметява в картата с памет?Не мога да си преместя песните.
Как да направя контактите да се запаметяват в сим картата или поне да ги местя там? Big Grin Smile
Цитирай
#35

Значи имам Sony Xperia J (най-накрая един Андроид смартфон ) и имам няколко въпроса:
1. Телефона е кодиран към М-тел а аз използвам виваком, как може да се разкодира без помощта от М-тел - смисъл да си го разкодирам аз? Понеже ходих и питах казаха ми че договора с който е купен телефона трябва да изтече и чак тогава може да ми го разкодират + доплащане за да го направят...
2. Мога ли да имам интернет на телефона посредством USB кабела свързан към компютъра? Ако да, трябва ли да е руутнат телефона?
3. Има ли начин с някакво приложение да направя така, че когато слушам музика подсветката да свети?

Поздрави!

Sony Xperia Z3 (D6603) | Copper | 6.0.1 | 14W34 | 23.5.A.0.575
Цитирай
#36

f3n1xX написа:Значи имам Sony Xperia J (най-накрая един Андроид смартфон ) и имам няколко въпроса:
1. Телефона е кодиран към М-тел а аз използвам виваком, как може да се разкодира без помощта от М-тел - смисъл да си го разкодирам аз? Понеже ходих и питах казаха ми че договора с който е купен телефона трябва да изтече и чак тогава може да ми го разкодират + доплащане за да го направят...
2. Мога ли да имам интернет на телефона посредством USB кабела свързан към компютъра? Ако да, трябва ли да е руутнат телефона?
3. Има ли начин с някакво приложение да направя така, че когато слушам музика подсветката да свети?

Поздрави!


1.
http://www.sonycodes.com/unlock-sony-xpe...codes.html
2.
НЕ
3.Пробвай това:
https://play.google.com/store/apps/detai...250cm9sIl0.

Angry
Цитирай
#37

От около месец имам xperia j, първия ми андроид е,но съм ужасно разочарована.Телефона постоянно губи обхват,вече два пъти връщам фабрични настройки,но без ефект.Някой да има подобен проблем или да ме посъветвате нещо? Или направо да го нося в мтел :unknw:
Цитирай
#38

sitis написа:От около месец имам xperia j, първия ми андроид е,но съм ужасно разочарована.Телефона постоянно губи обхват,вече два пъти връщам фабрични настройки,но без ефект.Някой да има подобен проблем или да ме посъветвате нещо? Или направо да го нося в мтел :unknw:
Влез в настройки/Още/Мобилни мрежи и задай режим на мрежата "Само GSM/GSM only" .Ако след това не се оправи мисля,че ще е нужен сервиз.
При мен на моя телефон понякога докато прехвърля от едната мрежа на другата ми се появява този проблем,но за кратко.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#39

mir4o7o написа:Как да си засиля звука през слушалките понеже е доста слаб по незнайна причина ;d дори пробвах през Beats by Dr.Dre малко по добре беше но пак доста слабо


Пробвай с това https://play.google.com/store/apps/detai...ayer&hl=bg един от моя клас я използва по добре се чува.
Цитирай
#40

ivan1 написа:
mir4o7o написа:Как да си засиля звука през слушалките понеже е доста слаб по незнайна причина ;d дори пробвах през Beats by Dr.Dre малко по добре беше но пак доста слабо


Пробвай с това https://play.google.com/store/apps/detai...ayer&hl=bg един от моя клас я използва по добре се чува.

С него съм много леко се осили звука при EQ всичко на max , пробвах и със старите типички на Sony Ericsson понеже се чуваха добре но дава аксесоар не е достъпен , ако някой знае как да оправя и това ще е стопер

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#41

Като вляза в настройки на приложения, във "всички" имам едно "3д камера". Никъде другаде го няма из менюто.
Как да го подкарам? Някой ползвал ли го е?
Цитирай
#42

newabv написа:Като вляза в настройки на приложения, във "всички" имам едно "3д камера". Никъде другаде го няма из менюто.
Как да го подкарам? Някой ползвал ли го е?
Влез в Камера и от метод на заснемане избери 3D камера

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#43

Там имам само "с бутон" и "с докосване".
Нещо май трябва да се доинсталира. Нямам го в "инсталирани", а само във "всички" приложения. Търсих и в маркета, но май не се справям с това как точно да го търся.
Цитирай
#44

newabv написа:Там имам само "с бутон" и "с докосване".
Нещо май трябва да се доинсталира. Нямам го в "инсталирани", а само във "всички" приложения. Търсих и в маркета, но май не се справям с това как точно да го търся.
Извинявай,имах в предвид да влезнеш в Режим на заснемане,т.е. там където се настройва камерата да снима с автоматични настройки,панорамно заснемане и т.н.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#45

Там имам нормално, предна камера и панорама...
Цитирай
#46

newabv написа:Там имам нормално, предна камера и панорама...
Tooth чудна работа.Щом и в менюто нямаш 3D камера значи не можеш да заснемаш такива снимки,следователно не знам за какво е това приложение :unknw:

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#47

Ами според мен е системно и трябва да се ъпдейтне за да се покаже при всички. Как да разбера как точно се казва и да го търся в маркета?
Цитирай
#48

newabv написа:Ами според мен е системно и трябва да се ъпдейтне за да се покаже при всички. Как да разбера как точно се казва и да го търся в маркета?
В маркета няма да го намериш!И не виждам как ще го ъпдейтнеш.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#49

Трябва да има нещо, щом е там. Ама така ме е яд нещо като не мога да го подкарам Devil
Цитирай
#50

Spellbound91 написа:
newabv написа:Ами според мен е системно и трябва да се ъпдейтне за да се покаже при всички. Как да разбера как точно се казва и да го търся в маркета?
В маркета няма да го намериш!И не виждам как ще го ъпдейтнеш.
При мен на Neo-то имам 3D камера в менюто и мога да я ползвам,но не знам защо при теб след като имаш приложението в "Приложения" не можеш да го ползваш Huh

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)