Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia V (LT25i)
#51

гледай картата да е поне 6-7 клас, иначе са с много бавни скорости на записване и ще ти сече когато записваш HD/FullHD видео. Най-добре е да е 10 клас. Тези карти няма да ти свършат работа, защото са SD, а на теб ти трябва MicroSD. В техномаркет-а няма такава карта 16ГБ. Ето една от технополис. Малко по-скъпа е, но е клас 10.
Цитирай
Аксесоари
#52

Да, вярно сега видях,че са само SD. Добре, значи ще гледам да е class 10. Благодаря Smile

Харесах си тези:
http://prodavalnik.com/karta-pamet-16gb-...-i20006715
http://prodavalnik.com/16-gb-micro-sd-cl...-i25621385

п.с. сега видях и твоята, самсунг. Мерси Smile Значи трябва поне 30-так да заделя. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#53

Здравейте!
От около 2 седмици съм с този телефон. Общото ми впечатление е, че е отличен - батерията държи над 2 дни при нормална употреба, а в един период от 4 дни, когато просто не ми се налагаше да го ползвам често, си изкара с 1 зареждане. Много качествена изработка ми се вижда. Не съм имал SoD проблем, не е забивал, не е прегрявал.. не съм го руутвал, просто защото не виждам смисъл.
Mинусите - на този етап е само един, но, поне за мен, значим.
Когато някой ми звъни, най-долу на екрана има дребно бутонче "отхвърли повикването чрез изпращане на съобщение". Натиснах го, без да искам, докато приемах разговор - и изпратих смс с предварително определено съдържание. Обикалях като идиот из настройките, но не видях начин да го изключа. Да ме посъветвате как би могло да стане това и минава ли задължително през руут (губя гаранцията, ако го направя)
Цитирай
#54

sam_vimes написа:Здравейте!
От около 2 седмици съм с този телефон. Общото ми впечатление е, че е отличен - батерията държи над 2 дни при нормална употреба, а в един период от 4 дни, когато просто не ми се налагаше да го ползвам често, си изкара с 1 зареждане. Много качествена изработка ми се вижда. Не съм имал SoD проблем, не е забивал, не е прегрявал.. не съм го руутвал, просто защото не виждам смисъл.
Mинусите - на този етап е само един, но, поне за мен, значим.
Когато някой ми звъни, най-долу на екрана има дребно бутонче "отхвърли повикването чрез изпращане на съобщение". Натиснах го, без да искам, докато приемах разговор - и изпратих смс с предварително определено съдържание. Обикалях като идиот из настройките, но не видях начин да го изключа. Да ме посъветвате как би могло да стане това и минава ли задължително през руут (губя гаранцията, ако го направя)
И аз бих искал да знам, ужасно много ме дразнят, но не съм намирал решение...
Цитирай
#55

недей да заблуждаваш хората, колкото по-висок е класът на една карта, толкова по-висока е скоростта на запис върху нея. Също така не пиши двойни постове, наказуемо е.
Цитирай
#56

Аз поне се опитвам да помогна на хората, вместо да правя забележки какви постове съм правел, и като не ми вярваш ето заповядай и чети http://forum.xda-developers.com/showthre...st15269669
Цитирай
#57

Ами човек, аз няма нужда да чета, тъй като имах карта 8 GB class 4 и 16 GB class 10 и разликата е от земята до небето при запис върху нея. Използвах ги на фотоапарат. При картата клас 4 между 2 снимки аз трябваше да чакам по поне 10 секунди, докато при 16-ката клас 10 ми трябват 2-3 секунди да е готов апарата за следваща снимка. Надявам се разбираш какво имам предвид. Направи си сам тестове и тогава започвай да даваш акъли, а недей само да четеш и да се доверяваш сляпо на написаното.
Цитирай
#58

Нека да забавим малко темпото, а?

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#59

Здравейте, искам да ви попитам и аз нещо Big Grin
Когато изключа wi-fi-я и заключа телефона, при отключването ми излиза малко прозорче най-доло на екрана - Error network. Please check Internet connection. Как може да се махне това и при вас става ли така ?
Цитирай
#60

Колеги я обадете кво е това интегриране на xperia за фейсбук. Уж ъпдейтнах, а у ама не виждам разлика? Забелязах все пак,че един приятел като поства нещо от Типото си му го изкарва by Xperia Smartphone, а не мене си изписва от мобилния? Да не би да е от версията нещо или от разликата на версиите андроид? Искам и на мене да ми излиза така. Big Grin Big Grin

п.с. Аа разбрах как, само ако ъпдейтна статус през ТаймСкейпа става... иначе от приложенито само или от браузър не става.... а аз таймскейпа не го ползвам. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#61

Колеги какво ще кажете за тази мемори карта, добра ли е цената? Мисля да я поръчвам:


http://www.emag.bg/foto-video-optichni/f...er-product :coffee:


или тази,че е 28 лв пак е клас 10:

http://get.bg/product_info.php?cPath=237..._id=122496

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#62

Която и да вземеш, няма да сбъркаш!
Цитирай
#63

Телефона наистина ли няма бутон за камерата и това създава ли голямо неудобство при снимане? Да разбирам ли и че не могат да се правят подводни снимки... Sad ?
Цитирай
#64

Vladimir Petrov написа:Телефона наистина ли няма бутон за камерата и това създава ли голямо неудобство при снимане? Да разбирам ли и че не могат да се правят подводни снимки... Sad ?
Това не пречи ни най-малко на снимането.
А за подводното снимане.... ами телефона че го дават че е водоустойчив добре, но ако на теб ти се рискува да прецакаш техника за 600лв заради подводни снимки... ок Big Grin
Цитирай
#65

Може и да може подовдни снимки, ако преди това пуснеш самоснимачка или видео. Тъй като тъча под вода май не работи. Но май не можем да правим fast shoot докато е заключен смарта като няма хардуерен бутон... но чак неудобство... свиква се.... макар,че и аз съм почитател на хард. бутона. По навик все го търся като си сложа пръста горе. Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#66

Има мод за изстрел с volume бутона: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2295587
Цитирай
#67

Оо, супер. МерсиSmile)

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#68

Благодаря за бързите отговори! SpeC ако те е страх да си намокриш телефона, целия смисъл на водоустойчивостта се губи. Същото е и с протекторите за гръб - язък за труда на дизайнерите Tooth .
Цитирай
#69

Vladimir Petrov написа:Благодаря за бързите отговори! SpeC ако те е страх да си намокриш телефона, целия смисъл на водоустойчивостта се губи. Същото е и с протекторите за гръб - язък за труда на дизайнерите Tooth .
Човек, аз телефона не съм си го купил защото е водоустойчив Big Grin Нито пък смятам зорлем да се опитвам да го разваля. Цялото нещо е измислено ако случайно вземе че го изпуснеш във водата или скочиш в басейна, да не му стане нищо (за което пак естествено няма 101% гаранция).
Но кой както си иска, всеки има собственост над неговия си телефон, па ако иска и в киселина да го тества Big Grin
Цитирай
#70

SpeC написа:Но кой както си иска, всеки има собственост над неговия си телефон, ...

Така е! А до колкото знам гаранцията покрива щети вследствие на намокряне, друг е въпроса колко разправии и загуба на време ще коства.
Цитирай
#71

Vladimir Petrov написа:
SpeC написа:Но кой както си иска, всеки има собственост над неговия си телефон, ...

Така е! А до колкото знам гаранцията покрива щети вследствие на намокряне, друг е въпроса колко разправии и загуба на време ще коства.
Да, ако обаче беличките неща на запушалките не се намокрят и по това да кажат че не е бил затворен хубаво телефона
Цитирай
#72

Здравейте, не исках да отварям нова тема за въпроса ми, затова го пускам тук.
Има ли някаква разлика между тези два варианта:
http://get.bg/product_info.php?cPath=136..._id=114618
и
http://slotbg.com/product_info.php/xperia-p-80

Благодаря за информацията!
Цитирай
#73

Защо си мислиш, че може да има разлика?
Цитирай
#74

Бе човека с право е объркан, в линка на гет.бг са сложили рандъм снимки, едните на Xperia J, другите на V.....
Цитирай
#75

Не се загледах в снимките а в иментата.

Вярно за главна снимка са сложили J. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)