Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)

Здравейте на всички,

току що пуснахме новата версия 1.8.0 "Johnny Depp".

Новата фукция е секцията "Очаквайте Скоро", в която ще намерите филмите, които ще се появят в кината през следващите 1-2 месеца. Тепърва ще разширим обхвата, може би до края на годината, но това ще стане следващата седмица.

Междувременно, може да включите нотификации, благодарение на които ще получите известие в момента, в който може да резервирате билети за филма.

Както винаги, чакаме вашите предложения и критики. Ако има нещо - пишете ни тук или на support@cinexio.com Wink


@nastykb - сигурно живеете в по-северната част на софия и при включена геолокация киното не влиза в радиуса. Отворете екрана за избор на град/адрес и само изберете по-южната част на София и натиснете бутона за търсене в този район. Киното ще изкочи със сигурност.
Цитирай
Аксесоари

Новия ъпдейт е страхотен! Разделено цветово... НОВО ТАЗИ СЕДМИЦА, ПРЕМИЕРА... тва онва, супер е! Секцията ОЧАКВАЙТЕ СКОРО, известията за предстоящите премиери... :cheers:
Цитирай

В Костинброд съм.Синема сити парадайз ми е на 22км някъде :Д
Дам дадох му ,че съм от София и се появи арана младост.
Май първия път ме е видяло ,че съм от костинброд и ми е отрязало кината в другия край на софия.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Ето къде е бил проблемът значи. Геолокацията показва кината в радиус от 20км Smile
Цитирай

Не бачка картата нито на wifi, нито на мобилен нет http://nds-bg.org/files/Screenshot_2014-...-29-08.png на nexus 5
Цитирай

Това вече е проблем до Google Maps. Ако нещо на картата не е както трябва, същия проблем би трябвало да е наличен и ако отоврите Google Maps. За съжаление тук няма как да помогнем Smile
Цитирай

Ами няма как да е проблем на гугъл мап след като мое приложение отваря картата на гугъл, но както и да е. На мен карта не ми трябва за кината просто го видях като пеоблем
Цитирай

Някаква идея защо за днес и утре ми изписва, че няма прожекции на нито един филм във В.Търново ?Smile

Nokia 3310 -> Nokia 7210 -> Nokia 6233 -> SGS i9000 -> Moto G -> Mi A1
Цитирай

За Пловдив е същата работа...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Здравейте,
от известно време, при опит да пусна трейлъра на който и да е филм, ми изписва - Can't play this video. С андроид 5.1 съм.
Цитирай

на новата версия не виждам коментари?
по-точно веднъж ги има на един филм после ги няма...

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Дава ми грешка при пускане на трейлърите, xperia m4, android 5.0
Цитирай

Дам, трейлърите и при мен не тръгват.
Цитирай

Трейлърите вече са добре, но сега при опит да си влезна в акаунта ме изхвърля от приложението.
Цитирай

Същата работа. Трейлърите вече работят, но крашва при опит за влизане в профила.
Цитирай

Ок, 2.3.0.1 вече е добре
Цитирай

Браво за бързата реакция Smile

P.S. Сега забелязах нещо, при разглеждане на коментарите, за който и да е филм, след десетия коментар вместо да покаже 11 по ред, прехвърля на следващия филм.
Цитирай

дам това с коментарите дразни.също че не можеш да смениш ма друг коментар докато не се нагласи на точно определена позиция нивото на програмата.от няколко дни и не ми зарежда да си запазвам билети...остана ми като справочник програмата.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

При пускане на трейлър на който и да е филм ме изхвърля от приложението.

Sent from my E2303 using Tapatalk
Цитирай

Напоследък приложението не работи.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Какво се случи с това приложение ? Защо изчезна безследно ?
Цитирай

Откакто не взе пари за стартъп преди години в лондон му "спряха подръжката" и затова най-добре да си ползвате официалните сайтове на кината, които искате да посетите.
Аз лично съм им писал на мейла за няколко проблема, а те ме убеждаваха как аз не съм бил прав и така.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)