Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)
#1

CINEXIO - НА КИНО СЪС СТИЛ !


SCREENSHOTS:

[Изображение: 2.png]
[Изображение: 3.png][Изображение: 4.png][Изображение: 5.png][Изображение: 6.png][Изображение: 7.png][Изображение: 8.png]
[Изображение: 1.png]


Свалете от:

https://play.google.com/store/apps/detai....cinematic

Не забравяйте да харесате и нашите Facebook и Twitter страници, за да сте в крак със всички новости около киното и нашето приложение! Smile

www.facebook.com/CinexioBG
@Cinexio


Версия "ASHTON KUTCHER" 1.6.0 е LIVE Smile Чакам забележки и критики!

Новости:
- Геолокация
- Туториал
- Добавено поле за направените резервации в профила. При посещение в кината, директно може да покажете "билета" от приложението на касите.
- Вече може да споделите информацията за направена резервация чрез SMS или Email. Ако закъснявате за кино, просто отворете профила си, намерете билета и го споделете с приятел. Той ще получи името, датата и часа на прожекцията, плюс кода на резервацията, за да купи билетите вместо Вас.
Цитирай
Аксесоари
#2

Като първо впечатление от скрийншотовете и описание изглежда много добре - което е много важно. Свалих го, днес ще го разцъкам и по-късно ще дам фийдбек. Smile
Цитирай
#3

Супер, само не забравяй да споменеш на кой телефон си тестирал Smile
Цитирай
#4

Работи прекрасно на LG Optimus 2X. :thumbup:

Писането на латиница е като да пишеш с лaйна по стените. Чете се, но не е красиво.
Цитирай
#5

Ами как се сменя държавата?Влизам в програмата и ми изкарва директно градовете за Хърватска Smile

Galaxy S3 4.1.2 XEMMA2 Jkay Deluxe [MOD]
Цитирай
#6

Програмата е невероятна, просто удивителна! Това го заявявам смело, като човек който гледа доста филми и ходи често на кино.
Единственият проблем, който намерих е, че при преглеждането на трейлърите прогрес лентата на плеъра не отчита нищо, така да се каже зацепва. Трябва да докоснеш екрана, за да заработи коректно и да видиш до къде си стигнал.
Една препоръка... В оценките видях, че сте сложили и IMDb рейтинг - браво за което. Предложението ми е ако може да добавите с по-малък шрифт и леко на заден фон при самия рейтинг от IMDb от колко човека е получвният рейтинг от самата IMDb!

Приложението е тествано на Galaxy Note.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#7

При телефони с по-малки екрани от типа Xperia Tipo ни репортнаха проблем с качеството на плаката, когато се покаже на цял екран.

Преди малко видяхме същия проблем с Xperia Arc. С HTC-тата не сме видяли подобно нещо. Всичко чисто ли е на оптимуса?

Дизайн, фонтове, опции - всичко което ви допада или не - ще се радвам да го чуя. А още повече ще се зарадваме на идеи и предложения Smile
Цитирай
#8

Аз го тествах на телефона от подписа, по-късно ще го сложа и на таблета за да видя как се държи на по-голям екран.
Интерфейса на приложението ми хареса всичко е добре подредено и работата в менютата е лесна и интуитивна. Единственото за, което ми трябваше 1-2 секунди, докато се усетя как се прави е как да сменя града, може би от прекалено дълго време ползвам андроид и съм свикал винаги да има скрито меню достъпно с меню бутона.
Приложението ми хареса, но щом искаш критика ще се напъна да измисля нещо Tongue
Мисля, че би било по-добре ако, след като избера даден филм, кината и дните, в които не се прожектира, въобще да не се визуализират.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#9

Claping Monkey написа:Програмата е невероятна, просто удивителна! Това го заявявам смело, като човек който гледа доста филми и ходи често на кино.
Единственият проблем, който намерих е, че при преглеждането на трейлърите прогрес лентата на плеъра не отчита нищо, така да се каже зацепва. Трябва да докоснеш екрана, за да заработи коректно и да видиш до къде си стигнал.
Една препоръка... В оценките видях, че сте сложили и IMDb рейтинг - браво за което. Предложението ми е ако може да добавите с по-малък шрифт и леко на заден фон при самия рейтинг от IMDb от колко човека е получвният рейтинг от самата IMDb!

Приложението е тествано на Galaxy Note.

За момента рейтингът, който се показва на началната страница, е :

1) този от IMDb в случай, че по-малко от 5 човека са го оценили в приложението.
2) този на потребителите, ако са гласували повече 5+

За IMDb - няма да е трудно да се направи. В момента по желание на една група кино фенове ще вкараме оригиналните заглавия на филмите + линкове към IMDb.

Ако всичко върви по план - след нова година вече ще може да се резервират и билети през него Christmas


Edit : за плейъра - трябва да видим за какво точно става въпрос. Нещо се бъгва при буферирането.
Цитирай
#10

reaper22 написа:Аз го тествах на телефона от подписа, по-късно ще го сложа и на таблета за да видя как се държи на по-голям екран.
Интерфейса на приложението ми хареса всичко е добре подредено и работата в менютата е лесна и интуитивна. Единственото за, което ми трябваше 1-2 секунди, докато се усетя как се прави е как да сменя града, може би от прекалено дълго време ползвам андроид и съм свикал винаги да има скрито меню достъпно с меню бутона.
Приложението ми хареса, но щом искаш критика ще се напъна да измисля нещо Tongue
Мисля, че би било по-добре ако, след като избера даден филм, кината и дните, в които не се прожектира, въобще да не се визуализират.

Тази опция вече е готова и ще я вкараме в следващия ъпдейт.

Ще бъде направено така, че:

1) Да не показва кината, в които даден филм няма да се прожектира.
2) Да не показва времената на прожекциите, които са минали.

Особено в момента, опция 2) е много полезна за Хобит, който има доста доста прожекции Smile
Цитирай
#11

Добре де а как се сменя държавата все пак :capitulation:

Galaxy S3 4.1.2 XEMMA2 Jkay Deluxe [MOD]
Цитирай
#12

saimah написа:Добре де а как се сменя държавата все пак :capitulation:

За момента кода търси първо коя държава е зададена под Regional Settings, ако не е BG или HR, гледа откъде е SIM картата. Предполагам, че си някъде в чужбина и по default ти показва Хърватската версия :/

За съжаление, бяхме притиснати от времето и трябваше да качим поне начална версия на приложението. С въвеждането на филтри, за филмите, кината и т.н. ще въведем и опцията за промяна на държавата.

Извинявам се за неудобството...
Цитирай
#13

Ами не. Картата ми е българска и съм в България, но ми показва Хърватска ...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#14

При htc desire със cyanogenmod при избор на град даде force close (3-4 пъти кликах на софия и все нищо не ставаше) може да сложите ховер ефект за да се знае, че все пак е натиснат бутона.

другото което е при разглеждане на филмите ако стигнеш до края поне едно лоадинг сложете да се знае че се чакат нови записи за показване.

fonta [Изображение: screenshot-1355577555819.png] ми се струва доста странен

иначе бива детайлната страница това със хоризонталните слайдвания.
Цитирай
#15

Тествах го на и таблета и програмата си мисли, че съм в Хърватска. Също така постерите са леко пикселизирани, иначе в менютата не си личи чак толкова.
Също така ако мислите да поддържате и таблетите е хубаво да помислите и за ландскейп режим, защото е малко кофти да си държа таблета в портретен режим, все пак е със съотношение 16:10, не е като при iPad-а.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#16

ndsbg написа:При htc desire със cyanogenmod при избор на град даде force close (3-4 пъти кликах на софия и все нищо не ставаше) може да сложите ховер ефект за да се знае, че все пак е натиснат бутона.

другото което е при разглеждане на филмите ако стигнеш до края поне едно лоадинг сложете да се знае че се чакат нови записи за показване.

fonta [Изображение: screenshot-1355577555819.png] ми се струва доста странен

иначе бива детайлната страница това със хоризонталните слайдвания.


Това за бутона ще го имаме в предвид.

За Loading time-a - все още не може да установим на кои телефони се получава този проблем. На тези които пробвахме, първо зарежда всички филми и след това се показват постерите. Незнам защо, но вече 4-ти човек ми пише, че се получава точно обратното - зарежда 10 филма, спира за 1 сек, после пак продължава. Определено е проблем за момента.

По-притесняващото в случая е това, което виждам на скрийншита ти - фонта изглежда ужасно. Има ли възможност да имаш преоблеми с Unicode-a за custom made fonts ? :huh2:
Цитирай
#17

reaper22 написа:Тествах го на и таблета и програмата си мисли, че съм в Хърватска. Също така постерите са леко пикселизирани, иначе в менютата не си личи чак толкова.
Също така ако мислите да поддържате и таблетите е хубаво да помислите и за ландскейп режим, защото е малко кофти да си държа таблета в портретен режим, все пак е със съотношение 16:10, не е като при iPad-а.

На Desire-a си препознаваше БГ, а на Аsus Transformer-a - не, така ли ?

Относно лошото качество на постерите при показването им на цял екран - определено проблемът изглежда по-сериозен от очакваното. Надявам се, че още в понеделник ще може да го разрешим.

А за landscape режим за таблетите - в плановете ни е, просто за момента искаме да подготвим всички останали екстри на приложението, които сме запланули. Имаме срокове поставени от инвеститорите ни, които трябва да спазим и поне до февруари месец се съмнявам, че ще може да въведем опцията. Приложението ни е приспособено за 3 платформи - Android, iPhone + Web, като за момента завършваме работата над третата и оправяме грешките по останалите, за да може да ги промотираме публично Smile
Цитирай
#18

Да, при Desire-a си препознаваше БГ, а на Аsus Transformer-a - не.
Ето линк със скрийншот как се виждат постерите на цял екран https://dl.dropbox.com/u/9962061/Screens...-07-22.jpg

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#19

Ужас, ужас ... нещо имаме проблем с cropping-a, който уж разрешихме в четвъртък. По принцип всички постери са с големи резолюции. Този специално е 1060x1500.

А фонтовете ти как са ? Този от screenshot-a на HTC Desire-a нещо не е наред. Незнам само при него ли е така или по принцип.
Цитирай
#20

Ето как е при мен -

[Изображение: Screenshot_2012-12-15-20-19-23.png]

Не е толкова зле като при колегата и на екрана на телефона почти не се забелязва.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#21

Л, Ч и Я определено трябва да ги оправим. Нещо не разпознава уникода... Много полезен feedback! :cheers:
Цитирай
#22

Направихме малък ъпдейт заради постерите - сега всичко трябва да е наред.

Трябва обаче да изтриете приложението и да го инсталирате отново, за да се види промяната. Проблема с фонтовете ще се реши до понеделник.

Трийте текущата версия и пробвайте новата Smile

https://play.google.com/store/apps/detai....cinematic
Цитирай
#23

Инсталирах последната версия,работи перфектно на galaxy note.Красив интерфейс,използва се лесно.Впечатлен съм.Успех.
Цитирай
#24

Мога да потвърдя, че след ъпдейта постерите изглеждат добре и на голям екран (само на Мадагаскар 3 си е кофти).

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#25

lg optimus l5 супер изглеждa, чудеснa идея и рaботa!

LG Optimus L5 ( E610 )
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)