Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)
#26

Отново казвам, за всички, които вече са свалили приложението - бих се зарадвал на всякакви критики и предложения.

В момента разработваме Watchlist, в който ще може да си запазвате филми, които са ви интересни.

Така примерно, ако не успеете да гледате филма в кино "Арена", винаги ще може да се сетите за него след време, когато е достъпен в кино "Замунда" например Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#27

тествано и работи перфектно на оне х. трябва да добавите още градове, сливен ако може Smile

Htc Legend 2.2 froYo, Samsung Galaxy S Vibrant, Htc One X white 32gb,
Iphone 5. HTC One black, LG G4 32gb+ Kingston microSDHC 128GB
Цитирай
#28

John Sheppard написа:тествано и работи перфектно на оне х. трябва да добавите още градове, сливен ако може Smile

Имам пълен списък на всички рботещи кина в страната. Като освен тези, които вече са в приложението, ще въведем още 20 такива, от 18 различни градове.

Желанието ни за първата версия беше да имаме поне по-големите кина в страна. Проблемът с по-малките кина, не е в добавянето им, а в актуалноста на програмата им. Някои от тях нямат сайтове и нямаме директен достъп до филмите и часовете на прожекциите.

Мога да те уверя обаче, че при следващия ъпдейт, в който ще вкарваме нови градове и кина, кино Агликина поляна ще стане част от приложението Smile
Цитирай
#29

Привет.
От мен малко репортване на бъгчета:
1. Шрифта (видях в предни постове) е разместен, по - точно някои букви се показват с различна широчина и на различни височина спрямо baseline-а (предполагам шрифта е малко странен и с неправилно подредба по utf - поне от практиката като front-end developer ми се е случвало няколко пъти и то при преправянето на шрифта за вграждане в уеб проект).
2. Трейлърите не искат да тръгнат(поне на филмите, които отворих да прочета), дава различни грешки - Video cannot be played, Unsupported video format(това като използвам YouTube), на HTC Flash Player-а просто показва черен екран и долу вляво седи логото на YoutTube и нищо.
Телефон: HTC Wildfire - 2.2.1

Успех с чистенето на бъгчетата Smile

| Phone: HTC Wildfire | ROM: Stock | Kernel: 2.6.32.21 | Android version: 2.2.1 |
Цитирай
#30

iline написа:Привет.
От мен малко репортване на бъгчета:
1. Шрифта (видях в предни постове) е разместен, по - точно някои букви се показват с различна широчина и на различни височина спрямо baseline-а (предполагам шрифта е малко странен и с неправилно подредба по utf - поне от практиката като front-end developer ми се е случвало няколко пъти и то при преправянето на шрифта за вграждане в уеб проект).
2. Трейлърите не искат да тръгнат(поне на филмите, които отворих да прочета), дава различни грешки - Video cannot be played, Unsupported video format(това като използвам YouTube), на HTC Flash Player-а просто показва черен екран и долу вляво седи логото на YoutTube и нищо.
Телефон: HTC Wildfire - 2.2.1

Успех с чистенето на бъгчетата Smile

За фонта - в момента работя върху него, съвсем скоро трябва да е наред.

За трейлърите - видеото го има, но е 2:30мин. празен екран. Причината за това е, че за Android и iPhone имаме един и същи CMS. В случая за iPhone ни трябваше youtube линк, за да предотвратим един crash. Затова за момента, филми от 40-те до 70-те, които нямат трейлъри, показват видео от 2:30мин.

Този проблем няма да го има в следващата версия и ще имаме индикатор за това дали има трейлър или не.
Цитирай
#31

Ползвал съм доста подобни приложения, но това ми най-допада. Много хубав дизайн, продължавай да работиш по него, това с резервацията на билети ако го направиш, ще е уникално предимство, също и хората който го използват да могат да го коментират ще е супер, браво и едно голямо ЕВАЛА!
Цитирай
#32

Благодаря за хубавите думи. А заслугите не са само мои, целият ни екип от програмисти и дизайнерката ни се труди доста.

Очакйвайте малко по-късно днес детайли около новите опции.

Това което мога да гарантирам е, че до нова година ще може да се правят резервации Cool
Цитирай
#33

На галакси нексус работи добре.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#34

SGS2- Добре,молба..може ли да добавка Благоевград

Samsung Galaxy Note4 Android 6.0.1
Note 7 port
Цитирай
#35

aaatso написа:SGS2- Добре,молба..може ли да добавка Благоевград

От 01.01.2013 Еуро Синема София, Cineplexx Благоевград и Фестивален Конгресен Център Варна ще бъдат добавени.

За по-малките кина не обещавам, но ще направя всичко възможно. Всичко зависи от това дали ще може да се договорим с тях за някакво минимално съдействие относно програмата Smile
Цитирай
#36

На One X работи добре, само лека разлика в дебелината на шрифта между букви и цифри.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#37

Да, това с цифрите е ще го оправим, просто не сме сменяли уникода за тях, само за буквите. При първа възможност ще оправим и това разминаване.
Цитирай
#38

Привет.
Още малко updates:
1. Виждам, че шрифта е оправен Smile - само малка забележка като се влезе да се чете инфото на филма (поне на моя телефон) главната буква Л е с 1-2 пиксела по - ниска от другите. Предполагам моя телефон дава фира. всички други букви и размер на текста са еднакви.
2. Тапнах да гледам трейлър - даде си грешките от преди няколко поста къде съм писал. Само да запитам да хванем филма последната линейка на София - той трябва ли да има трейлър? Ако да - не тръгва дава грешка че файла не може да се плейне. Но нека друг който е с Wildfire да потвърди. И продължение - като се опитах да дам назад апп-а крашна и даде Force Close.
Така направих тестовете няколко пъти и става едно и също - независимо кой филм избера да му прегледам инфото и трейлъра, ако чукна на трейлъра и след това дам назад, за да избера друг филм апп-а крашва и дава Forse Close.


Хареса ми следното - яркостта на екрана е намалена на мин и като отварям програмата силуета на Чарли Чаплин стои много добре - малка забележка текста под актьора ми е размазан - Cinematic се чете но текста под него изобщо. Като предложение няма ли да е по - удачно да сложите един outer glow на силуета на Чаплин, че тоя border от 1px на моя дисплей изглежда леко зле?

Като има нова версия пак ще гледам и ще пиша. Поздрави и успех

| Phone: HTC Wildfire | ROM: Stock | Kernel: 2.6.32.21 | Android version: 2.2.1 |
Цитирай
#39

На 4 телефона го тестирах току що - и на четерите върви нормално. Незнам защо ти дава грешка, но всички трейлъри тръгнаха, включително този за Последната линейка на София. При даване назад, не успях да крашна. Снощи сложихме хотфикс, може би не си сложил ъпдейта от днес. Наистина незнам как да помогна в момента, много странен проблем :unknw:
Цитирай
#40

iline написа:Така направих тестовете няколко пъти и става едно и също - независимо кой филм избера да му прегледам инфото и трейлъра, ако чукна на трейлъра и след това дам назад, за да избера друг филм апп-а крашва и дава Forse Close.

И при мен е така. Днес на обед сложих новата версия - за нея става въпрос при мен.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#41

Потвърждавам, при мен също крашва. Три пъти поред ми крашна, два пъти на Линейката и веднъж на Skyfall.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#42

Привет.
Да, забравих да напиша, че след слагане на ъпдейта става това.
Видеото ще го оставя на това че телефона може да е малко бъгав.

Да запитам ако не е тайна web-app(phonegap), semi-native(titanium) или native(java) е кода на апп-а?
Ако е първото може и от версията на браузъра да ми крашва при все че пише webkit 3.1... само гадая

Melchiah написа:На 4 телефона го тестирах току що - и на четерите върви нормално. Незнам защо ти дава грешка, но всички трейлъри тръгнаха, включително този за Последната линейка на София. При даване назад, не успях да крашна. Снощи сложихме хотфикс, може би не си сложил ъпдейта от днес. Наистина незнам как да помогна в момента, много странен проблем :unknw:

| Phone: HTC Wildfire | ROM: Stock | Kernel: 2.6.32.21 | Android version: 2.2.1 |
Цитирай
#43

@ iline : Native е кода Smile

@ останлите : благодаря за бързите отзиви - видяхме проблема най-накрая - оказа се, че е само за Българската версия. Интересното в случая е, че кодът е един и същ, но за БГ нещо се бъгва.

Надявам се, че ще го разрешим по възможно най-бързия начин.
Цитирай
#44

Хубаво е приложението, но не ми излизат логата на филмите. Confusedatisfied:

Samsung Galaxy S3 , official 4.1 JB (:
Цитирай
#45

absolutely написа:Хубаво е приложението, но не ми излизат логата на филмите. Confusedatisfied:

При нестабилен интернет само се получава така. Като в повечето случаи ще ти извади съобщение даже.


За всички останали - до полунощ трябва да е решен проблема с трейлърите и crash-овете.
Цитирай
#46

+ Очаквайте съвсем скоро:
•Харесване и коментари.
•Писане на рецензии.
•Създаване на личен списък от филми, които бихте искали да гледате.
•Сравнете филмите, които Вие искате да гледате, с тези от вашите приятели.
•Лесно организиране на групови посещения в кината.

Ще изчакам следващата версия Big Grin

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#47

Проблемът с краша трябва да е решен, малкия ъпдейт за 1.0.3 е live.


Цитат:+ Очаквайте съвсем скоро:
•Харесване и коментари.
•Писане на рецензии.
•Създаване на личен списък от филми, които бихте искали да гледате.
•Сравнете филмите, които Вие искате да гледате, с тези от вашите приятели.
•Лесно организиране на групови посещения в кината.
Ще изчакам следващата версия


От 01.01 ще има и опция за резервация на билети. Доста неща ще се въведат до началото на Февруари 2013.

Въпреки това обаче окуражавам всички да ни инвестират доверие и да бъдет с нас от самото начало Smile

Все пак, чувството да си Trendsetter e много задоволително Cool
Цитирай
#48

Привет.
Сложих ъпдейта и програмат заспа.

Сега за видеото - тръгна на определени филми - тествах с филма кратка история на социалистическия реализъм като кликнах на видеото ме попита дали с HTC Flash Player-а или Youtube. С вградения флаш плеър видеото тръгна, но с youtube даде Unsupported video format - не го мисля за проблем с апп-а(cinematic) а по - скоро с телефона(софт и youtube app-a).

Разбрах как се дава оценка за даден филм, но не ми помни избора - може да се експлоатира неправилно.
Ще има ли малко тийзър какво да очакваме?

Апп-а така както гледам ще остане на телефона Smile

| Phone: HTC Wildfire | ROM: Stock | Kernel: 2.6.32.21 | Android version: 2.2.1 |
Цитирай
#49

Доста добре се е получило... при мен си всичко си работи (ZTE Blade)
Чакаме да видим опцията за резервации как ще е! Успех :thumbup:
Цитирай
#50

При мен след новите версии се получи някакъв бъг. Квадратите в които са филмите не са подравнени, а преди бяха. Ето 2-ва скрийншота.

https://www.box.com/s/v0az8yu2ys6luuzudzp7
https://www.box.com/s/0kbmifrah3dgx2gnbe3l

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)