Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)

elby написа:При опит за резервация за филма на Металика постоянно ми дава: "Грешка при резервирането,моля опитайте отново",това се случва и с другите филми както през Wifi така и през мобилен нет.

Това преди да ти зареди залата или след като си избереш местата и кликнеш на резервирай ?
Цитирай
Аксесоари

На мен ми дава тази грешка постоянно за който и да е филм в cinema city Пловдив още предри да зареди залите
Цитирай

Melchiah написа:
elby написа:При опит за резервация за филма на Металика постоянно ми дава: "Грешка при резервирането,моля опитайте отново",това се случва и с другите филми както през Wifi така и през мобилен нет.

Това преди да ти зареди залата или след като си избереш местата и кликнеш на резервирай ?

Директно като избера,зала,дата и тръгвам да буквам(тоест не успява нищо да ми зареди)
Цитирай

Мерси за инфото, ще погледнем за какво става въпрос.
Цитирай

Прaтил съм и feedback чрез прогрaмкaтa.
Цитирай

Ся вече избирам град, разглеждам филмче, когато обаче се опитах да резервиран, потърси авторизация през, фейса, и до там, грешка.
Sgs4
Цитирай

netcomlan написа:Ся вече избирам град, разглеждам филмче, когато обаче се опитах да резервиран, потърси авторизация през, фейса, и до там, грешка.
Sgs4

Може ли да поясниш къде точно беше грешката - не успя да се логнеш с фейса или след като се логна ти даде грешка при резервирането? Ако е второто - грешката преди или след показването на залата ти се показа?


Това са много ценни за нас коментари, така че на който му се появява каквато и да е грешка - споделете, за да може да оправим всичко Smile
Цитирай

Днес един от потребителите ни репортна, че резервациите за Бургаското Синема Сити не работят. Хубавото в случая беше, че ми бе пратил скрийншот и можех да видя за кой филм и коя прожекция. Когато проверих в сайта на киното получих следната грешка:

Цитат:Error Number 17142
Description Събитието не е валидно
Note За избраната прожекция резервацията на билети е преустановена. Извършва се само продажба на билети на касите. За да резервирате билети, моля изберете друга прожекция.

С други думи, често се случва когато резервациите в приложението не работят да е до самото кино и една бърза проверка може да ви даде инфо кой е крив в случая - отваряте www.cinexio.com и намирате прожекцията си. Там не сме вкарали новата система за резервации и ползваме старите, които бяха достъпни преди в приложението.

Така ще видите дали грешката е до нас или не.

Ние пък ще се опитаме да ви показваме истинската причина за грешката, а не универсалната: "Грешка при резервирането, моля опитайте отново" Smile
Цитирай

На този етап сме изключили резервациите за Cinema City поради бъг.

Тези за Арена работят.
Цитирай

Потвърждавам че всичко работи в момента.
Благодаря!
Цитирай

Малък ъпдейт относно днешните проблеми:

Short version - всичко работи, пробвайте и пишете в темата Smile

Long version - четете надолу...

Имаше проблеми с резервациите за Синема Сити, които може би не са само от днес и са причината досега доста от вас да имат проблеми с резервациите специално за това кино. Главният проблем беше в нас - грешката беше, че една буква в кода ни беше с малка, а не главна буква.

Този проблем го решихме и сега резервациите трябва да работят успешно без никакви проблеми

Намерихме обаче друга причина, която може би ви възпрепятства да резервирате и това е вашият email.

Ако имате неактивен email, който ползвате за facebook login в сайта очаквайте 100%-ов Force close, когато кликнете на бутона "Резервирай" след избор на места. Т.е. залата ще ви се отвори, ще имате възможност за иброр на места, но при клик и опит за завършване на резервацията - няма да успеете.

Хубавата новина е, че сега като пуснем новата версия, няма да сте ограничени само с facebook login и този проблем няма да съществува повече, а ако facebook потребители ползват неактивен facebook mail - ще получат съответен error.

Това естествено може да е другата причина, поради която на някои от вас не им работят резервациите. За в бъдеще пишете ни колкото се може повече детайли, за да може да разрешим проблемите по-бързо и адекватно, тъй като голямо търсене пада иначе Smile

Тези от вас, които следят темата, моля ви пробвайте да резервирате билети за своето любимо кино и пишете дали всичко е ок или има проблеми. Благодаря на elby и всички останали предварително! :cheers:
Цитирай

За момента всичко работи за сега коректно и без забележки.Ако има нещо веднага ще сигнализирам,както съм и готов да ви тествам всяка нова версия Smile
Благодаря Ви за приложението!
Цитирай

Sgs4, та Кво ми е на мейла не разбрах. Залата не ми отваря. Киното е Парадайз София, и, ей го на резултата
http://db.tt/nawEUCbb
Цитирай

Изтрих кеш, преинсталирах,... И ся е О.К.
Цитирай

netcomlan написа:Изтрих кеш, преинсталирах,... И ся е О.К.

Да, моя грешка - трябваше да спомена да си изтриете кеша, тъй като инфото за прожекциите на Cinema City е ново.

Супер, всичко работи.

Ако някой открие грешка - пишете Wink
Цитирай

При томкруз версията при регистрация на потребител с име на кирлица крашва. след краша кирилицата е ?????
И ми се струва странна логиката за "списък" и "оценки" - пример:
1. добавям филм със иконката "сърчице"
2. виждам го в списък в профила
3. гласувам за филма и от favorite изчезва

не трябва ли списъка с любимите да си стои както си си го добавил?
Цитирай

ndsbg написа:При томкруз версията при регистрация на потребител с име на кирлица крашва. след краша кирилицата е ?????
И ми се струва странна логиката за "списък" и "оценки" - пример:
1. добавям филм със иконката "сърчице"
2. виждам го в списък в профила
3. гласувам за филма и от favorite изчезва

не трябва ли списъка с любимите да си стои както си си го добавил?

Това с името ще го погледнем.

Иначе от списъка изчезва, защото се мести в графата оценки Smile
Цитирай

Грешката е до нас. Ще пуснем quickfix веднага.

Ако някой намери още проблеми - пишете Smile
Цитирай

Тъй като новите функции са много, решихме да прескочим версия 1.3 и затова представихме 1.4. Ето и всичко ново в нея:

- Личен профил с харесани и оценени филми
- Филтриране на филмите по ден, кино и жанр
- Сортиране на филмите по азбучен ред, популярност, пристигане в кината и рейтинг
- Локализация на постери и трейлъри (където е възможно)
- Резервация на билети през избран от вас Email и Facebook
- Опция за промяна на държавата
- Споделяйте филми и оценки във Facebook и Twitter


Както виждате, голяма част от функциите са въведени в отговор на мненията във форума и feedback-a, който ни беше изпращан през последните 2-3 месеца. Затова не спирайте с мненията Smile

Относно feedback бутона - трябваше да го махнем, за да направим място на новите икони, но ще го върнем в една от следващите версии. support@cinexio.com е активен, така че винаги може да ни пишете.
Цитирай

Може ли да ми качите новата версия 1,4 защото в маркета ми пише, че приложението е не съвместимо с моето у-во.
Цитирай

Cinexio върви на всички устройства с OS 2.2+ Ако имате по-стара версия се опасявам, че няма как да позвате приложението Sad
Цитирай

Ееее баси, таблета ми фокс скаи т33 със амдроид 4.1.2, но в гугъл плей ми пише, че приложението е несъвместимо с моето устройство.
Цитирай

Пробвай да я свалиш от някой от алтернативните маркети - AppBrain примерно.

Поради мерки за сигурност не мога да кача .apk от приложението.
Цитирай

При мен има следния проблем. Направих ъпдейт до версия Чарли Шийн и сега трейлърите са с миниятюрна големина на картината.

Samsung Galaxy Nexus | CM11 KitKat 4.4.2 Snapshot-M10
ASUS MeMo Pad HD7
Цитирай

Новата версия на Cinexio "CHARLIE SHEEN" е вече в Google Play Smile

[Изображение: android_ticket_screenshot.png]

Какво ще намерите в нея:

- Нова секция "БИЛЕТИ" в профила

След всяка резервация, данните за билетите ще бъдат запазвани в тази секция. При закупуване на билетите, просто покажете съдържанието на този билет на касите.

- Споделяне на билети чрез SMS и Email с приятел

На всеки се е случвало да закъснява в киното. Просто натиснете бутона за споделяне на билета и информацията ще бъде пратена нa избраният от вас приятел.

- Оптимизации и подобрения

Имаше доста бъгове, свързани с Email логин-а от минатала версия, които оправихме.

Визуални подобрения за Galaxy s3, s4, Note 2, Note 3, HTC ONE X и ONE.


Пробвайте новата версия и както винаги - чакам вашите коментари Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)