Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)

Melchiah написа:Пробвайте новата версия и както винаги - чакам вашите коментари Smile
Имам проблем с трейлърите както вече писах в коментара преди теб Smile

Samsung Galaxy Nexus | CM11 KitKat 4.4.2 Snapshot-M10
ASUS MeMo Pad HD7
Цитирай
Аксесоари

kaizer soze написа:
Melchiah написа:Пробвайте новата версия и както винаги - чакам вашите коментари Smile
Имам проблем с трейлърите както вече писах в коментара преди теб Smile

Намерихме проблема и утре ще пуснем малък ъпдейт, за да оправим него + още един много странен: Незнайно защо, някои комбинации от Име и презиме написани на кирилица не позволяват резервации за CinemaCity :rofl:

Накратко - тези проблеми са решени, ако намерите нещи друго, пишете, за да го оправим бързо.

PS. @Keyser Söze - epic nickname Cool
Цитирай

Пуснахме малкия ъпдейт 1.5.1

Трейлърите вече трябва да се показват само и единствено с максимално качество. Вече не ги показваме с по-лошо, ако връзката ви не е добра.

Оправени са и още няколко малки бъга.

Пишете ако неще друго не е наред Smile
Цитирай

Melchiah написа:Пуснахме малкия ъпдейт 1.5.1

Трейлърите вече трябва да се показват само и единствено с максимално качество. Вече не ги показваме с по-лошо, ако връзката ви не е добра.

Оправени са и още няколко малки бъга.

Пишете ако неще друго не е наред Smile
Подобрение има, но отново не са на цял екран.

Samsung Galaxy Nexus | CM11 KitKat 4.4.2 Snapshot-M10
ASUS MeMo Pad HD7
Цитирай

Отново пояснявам - проблемът не е в нас, а в дистрибуторите на филмите, които след като преведат трейлъра се получава следното :

http://www.youtube.com/watch?v=Z-wpnkYhUrI

Виждате ли черните линии и максималното качество? Това е причината да изглеждат толкова лошо.

Оригиналът е тук :

http://www.youtube.com/watch?v=4S9a5V9ODuY

Промете държавата и ще видите, разликата в качеството.
Цитирай

Някой да има проблем с подкарването на приложението ?

Получаваме 3-то оплакваме в рамките на 1 час, че с 1.5.1 градовете не се зареждат при стартиране на приложението.

Засега проблемът се появява на Experia Z и GS3. Някой от вас ако ползва приложението ни на тези устройства може ли да потвърди дали този проблем е наличен ?
Цитирай

Нямам проблем с приложението. Профил, списък с градове, резервации, всичко е на ниво при мен. Колкото до трейлърите, разликата с това, че не се появяват на голям екран е от факта, че този път трейлърите се буферират от трейлърите в самите сайтове на съответното кино, С ВГРАДЕНИ СУБТИТРИ.
Ако не ме лъже паметта, преди се буферираха директно от Ютуб, но предполагам мястото е сменено, заради удобството с бг субтитрите.

За да се появява отново на цял екран, явно в някое от бъдещите приложения, ще трябва да се разработи варянт, потребителя сам да избира от къде да буферира, дали сайта на киното с превода или HD video директно от Ютуб.

p.s. забравих да спомена - LG L9.
Цитирай

И преди и сега се буферират директно и само от YouTube Smile

Дайте ми името на филма, за който не ви харесва трейлъра, за да ви покажа, че е идентичен с този в YouTube.
Цитирай

А, мен си ми харесва няма проблем, мислех че тоя път заради БГ Суба са вързани кам трейлърите от сайта на Cinema City например и заради тва се появява екрана. Моя грешка в такъв случай, ама аз проблем с това нямам, все ми е тая Rock
Цитирай

Опа, горе съм ви дал грешен пример със старите игри на глада. Нека видим ситуацията с "Hunger Games Catching Fire"

Вижте този трейлър, който е с български субтитри и от дистрибутора на филма за България:

http://www.youtube.com/watch?v=lzQrdK5E4oE (480p MAX!!!!!!)

И вижте оригинала, който ползваме за всички останали държави (променете държавата в приложенети и вижте трейлъра за същия филм):

http://www.youtube.com/watch?v=MkvUNfySGQU (1080p)


Това е причината трейлърите да се показват по този начин ... Sad
Цитирай

Ето защо е хубаво тук таме да ни пращате скрийншотчета Smile

Това са БГ трейлърите на HTC One. Някой може ли да потвърди, дали така изглеждат и при вас ?

Ако е така, определено ще върнем английските - това по-долу изглежда ужасно.

[Изображение: efcf.png]
Цитирай

Точно по този начин се виждат всички трейлъри при мен ... От около месец е така ...

HUAWEI P9  |  TITANIUM GREY
Цитирай

Сега промених настройките само за игрите на глада.

Айде пуснете си трейлъра и ми кажете дали всичко е както трябва или отноов изглежда миниатюрно.

PS. Първо си изтрийте кеша!
Цитирай

Без промяна при мен.... ииии нямат субс!

HUAWEI P9  |  TITANIUM GREY
Цитирай

Няма подобрение при мен, а и не е само на този филм, а изглежда на всички (пробвах на 3 различни). Телефона е Nexus 4 и е с Android 4.3. Ето и снимка как изглежда:
Интересното е, че на таблета, Asus Transformer TF101 с 4.0.3, няма такъв проблем.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

reaper22 написа:Няма подобрение при мен, а и не е само на този филм, а изглежда на всички (пробвах на 3 различни). Телефона е Nexus 4 и е с Android 4.3. Ето и снимка как изглежда:
Интересното е, че на таблета, Asus Transformer TF101 с 4.0.3, няма такъв проблем.

Ново 20 :rofl:

И все пак - много полезна информация. Ще ви пиша като намерим проблема.
Цитирай

Всъщност и при мен преди 2 месеца със HTC Sensation нямаше проблем, но от както съм с H4, трейларите винаги са ми били така

HUAWEI P9  |  TITANIUM GREY
Цитирай

Пичове, кво е тва бре, то направо ви излизат ужасно тия трейлъри :facepalm:

Изглед от мен при Л9, няма проблем.
Цитирай

Пробвах и с игрите на глада и с на капитан филипс трейлърите - вървят си перфектно
Капитан филипс е даже с бг субс.Като гледам вече даже ми се оправи и бъгчето да не мога да си запазвам билети през мобилните данни и wi-fi - все ми даваше грешка при резервирането.Сега пробвах в парадайза и ми запази билет

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

nastykb написа:Пробвах и с игрите на глада и с на капитан филипс трейлърите - вървят си перфектно
Капитан филипс е даже с бг субс.Като гледам вече даже ми се оправи и бъгчето да не мога да си запазвам билети през мобилните данни и wi-fi - все ми даваше грешка при резервирането.Сега пробвах в парадайза и ми запази билет

По принцип всички трейлъри в БГ вече са със субтитри (поне за филмите в Арена и CC)

Откакто почнахме да ги налагаме обаче се появиха проблемите по-горе.

Иначе друг път, когато нещо не работи - пиши ми и веднага оправяме проблема. Или тук или на support@cinexio.com

Винаги сме на разположение Smile
Цитирай

На нексуса от подписа върви по същия начин-орязано. Да не би защото дотука хората, които го имаме този прпблем сме с HD+ дисплеи и понеже видеото е 480п да не го "разпъва"?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Не мисля, че е от резолюцията, защото таблета ми е 1280 x 800, но на него си го разпъва без проблем.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

примен на S3 Mini трейлърите са си наред :bow:

[Изображение: mohax87.smart.jpg]
Цитирай

Здравейте имам проблем при опит за регистрация по email когато искам да прочета условията за ползване не се визуализира нищо .Къде могат да се прочетат тези условия ?
Цитирай

hanuki написа:Здравейте имам проблем при опит за регистрация по email когато искам да прочета условията за ползване не се визуализира нищо .Къде могат да се прочетат тези условия ?

Хмм... има някакъв бъг. Може да ги прочетете и тук -> http://www.cinexio.com/bg/tos
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)