Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)

Последния път като си запазих места през приложението, като отидох на касата да си търся местата бяха отчетени, като заети, но без име, бях логнат през facebook акаунта, директно през e-mail не съм тествал.
Цитирай
Аксесоари

Аз и днес бях на кино, логнат през Фейсбук. Всичко си е о.к. много ме кефи приложението. НОУТ3
Цитирай

snowtraktor написа:Последния път като си запазих места през приложението, като отидох на касата да си търся местата бяха отчетени, като заети, но без име, бях логнат през facebook акаунта, директно през e-mail не съм тествал.

Отворете facebook, влезте си в профила (да си четете какво имате на стената примерно) и ми копирайте URL-a горе.

Трябва да е нещо от типа на https://www.facebook.com/Благо.Джизъса или https://www.facebook.com/1008466395663

Може да ни го пратите на support@cinexio.com или да ми го напишете като лично съобшение тук.

Ще погледнем за какво става въпрос и ще решим проблема Wink
Цитирай

Относно трейлърите - грешката се появява само за потребители с Android 4.3

Ъпдейта обаче ще го пуснем в следващите няколко дни, тъй като оптимизираме още няколко неща около тях.

Накратко - един проблем по-малко. Давайте следващите ако има такива :cheers:
Цитирай

Така като гледам и на 4.4 е така, не давам зор да се оправя, но след като попитахте.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Няма проблеми, веднъж като го оправим ще се реши и 4.3, 4.4 и за всякакви други КитКати, Мури и бисквити Закуска Smile
Цитирай

Моля съфорумците да ме извинят за това, че не пиша по темата, но бих желал да помоля в тази тема, ако има желаещите за подобно приложение, но за програмата на театрите, нека да информират хората, които създадоха тази програма. Оказа се, че аз съм единствения Андроид потребител, който пита за подобна програма, а колегите от айФон форума вече имат такава.
Цитирай

sapiora написа:Моля съфорумците да ме извинят за това, че не пиша по темата, но бих желал да помоля в тази тема, ако има желаещите за подобно приложение, но за програмата на театрите, нека да информират хората, които създадоха тази програма. Оказа се, че аз съм единствения Андроид потребител, който пита за подобна програма, а колегите от айФон форума вече имат такава.

Напротив по темата си е. Причината поради която се появи Theatrio e, че имахме възможноста да отделим малко време, за да пробваме и алтернатива на нашето кино приложение.

При първа възможност Theatrio ще се пусне и за Android. Но на този етап наистина нямаме времето и ръцете за създаването и поддръжката на още едно такова приложение.

За сметка на това с наближаването на Коледните и Новогодишните празници подготвяме голяма изненада за всички потребители на Cinexio Smile #HoHoHo
Цитирай

Update-a 1.5.2 e вече в Google Play.

С него веднъж за винаги решаваме проблема с трейлърите за потребители с 4.3 и 4.4.

Ако при някой все още се появяват странни работи - пишете ми Smile
Цитирай

[Изображение: Promo-02.png]


Здравейте на всички Smile Както обещахме, подготвили сме ви една приятна изненада за празниците!


Резервирайте билети през Cinexio и имате шанс да спечелите:

1 x HTC One
5 x пакета едногодишен мобилен интернет от Vivacom с 12 GB трафик на месец и мобилен Wi-Fi рутер
500 x билета за прожекции в Кино Арена (Без предпремиери, специални прожекции и алтернативно съдържание)
500 x стандартни менюта (пуканки и газирана напитка)
500 x порцеланови чаши на „Смърфовете“ и „Аз проклетникът“
500 x RealD 3D детски очила „Замръзналото кралство“
500 x RealD 3D очила „Хобит: Пущинакът на Смог“

Правилата са прости:
1. Свалете CINEXIO от GooglePlay и резервирайте билети за филм по ваше желание от програмата на кино Арена.

2. Купете билетите на касите на киното.

3. Регистрирайте номера на баркода от закупения билет в профила си в Cinexio.


Победителите ще бъдат обявени на Facebook страницата на Cinexio до 10 дни след края на играта.

При възникнали проблеми пишете на support@cinexio.com

Christmas :cheers: Christmas
Цитирай

С нетърпение очаквам приложението за театър ако се направи добре като това ще бъде страхотно Smile
Цитирай

А клиентите на Синема сити - йок. Малко кофти, че е само за Арена...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Claping Monkey написа:А клиентите на Синема сити - йок. Малко кофти, че е само за Арена...

Възможностите ни стигнаха до тук. Следващия път може да направим нещо и със Cinema City. Просто този месец нямахме тази възможност Smile

Но пак казвам - ще има още такива игри Christmas
Цитирай

Здравейте,
За първи път сложих програмата на телефона от подписа и съм много доволен от нея. Харесва ми и ще ме улесни много - благодаря за което!
Обаче когато тръгна да я отварям за части от секундата се появява черно и ме връща на началния екран или там откъдето стартирам програмата и така 3-4 пъти, докато ми я зареди.
Някакви идеи как да го оправя?

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай

Проблемът според мен идва от OS-a, с Froyo ли сте или Gingerbread ?

И в двата случая обаче приложението ще върви малко по-бавно при вас, особено ако не сте на wi-fi.

Хубавото в случая е, че веднъж заредят ли се филмите в приложението, информацията вече е на телефона и при следващо отваряне, подобни проблеми не би трябвало да имате.

За съжаление, вече приспособяваме приложението към по-новите версии на операционната система, което допълнително усложнява подкарването му на 2.2. и 2.3. Sad
Цитирай

E, тук ме застреляхте.... :bow: Tooth Crazy
На Samsung Galaxy Note 3 cъм с 4.3JB , на Motorola-тa съм с 4.2.2 и го тествах през Wi-fi
:capitulation:

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай

Аз харесвам приложението и също изразявам желание за театрите Smile
Цитирай

zv3rA написа:E, тук ме застреляхте.... :bow: Tooth Crazy
На Samsung Galaxy Note 3 cъм с 4.3JB , на Motorola-тa съм с 4.2.2 и го тествах през Wi-fi
:capitulation:

Явно съм гледал за грешната Моторола, иначе дори не съм обърнал внимание, че имате и Note 3 :rofl:

Проблемът продължава ли да се проявява с последната ни верся 1.5.4.2 ?
Цитирай

Защо не може да се резервира билет, конкретно за днеска в кино "Арена запад" за "47 ронини"?
Цитирай

plamen_k написа:Защо не може да се резервира билет, конкретно за днеска в кино "Арена запад" за "47 ронини"?

Залите бяха пълни тогава Smile
Цитирай

Melchiah написа:
plamen_k написа:Защо не може да се резервира билет, конкретно за днеска в кино "Арена запад" за "47 ронини"?

Залите бяха пълни тогава Smile
Напротив, резервирах си билети без никакъв проблем от сайта на кино арена Wink.
Цитирай

Аз да се похваля до тук съм нямал никакъв проблем с програмата ,и е доста по удобно за резервация на места от колкото през сайта на киносалоните. за мен това е едно много удобно приложение. Да би било хубаво да има такова приложение и за театрите.... но предполагам че там ще е много по трудно да се осъществи като се има начина на практиката на театрите към он лайн резервацийте Smile Wink
Ползвам го от втората седмица след когато излезна приложението и е супер яко и най приятното е че има и програмата и за другите градове. Smile

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай

plamen_k написа:
Melchiah написа:
plamen_k написа:Защо не може да се резервира билет, конкретно за днеска в кино "Арена запад" за "47 ронини"?

Залите бяха пълни тогава Smile
Напротив, резервирах си билети без никакъв проблем от сайта на кино арена Wink.

Ако се случи отново - пишете ни директно на support@cineixo.com, така ще можем да решим проблема моментално (или поне да го идентифицираме).
Цитирай

Привет и от мен. Проблем с приложението до момента не съм забелязал, а го ползвам доста активно. (Galaxy Nexus 4.4.2 CM11)
Имам обаче едно питане...направих резервация, която в последствие се оказа в ранен за мен час. След това направих втора резервация за същия филм, но в по-късен час. Въпросът ми е: има ли как да откажа първата резервация, да не вземаме излишно места?
Благодаря предварително за инфото.

П.С. Опитах да ви пиша на мейла и той не бе доставен, това ли е точният ви мейл?
Цитирай

dika написа:Привет и от мен. Проблем с приложението до момента не съм забелязал, а го ползвам доста активно. (Galaxy Nexus 4.4.2 CM11)
Имам обаче едно питане...направих резервация, която в последствие се оказа в ранен за мен час. След това направих втора резервация за същия филм, но в по-късен час. Въпросът ми е: има ли как да откажа първата резервация, да не вземаме излишно места?
Благодаря предварително за инфото.

П.С. Опитах да ви пиша на мейла и той не бе доставен, това ли е точният ви мейл?


Няма възможност да отказвате резервациите, просто защото няма ограничение при резервациите - може да правите колкото си искате през приложението ни - за който и да е град, за който и да е филм и за която и да е прожекция. Просто отидете на прожекцията, която сте си избрали. Резервираните билети, които не се купят до 15 минти преди началото на филма се продават на други.

Иначе странно защо писмото ви не е стигнало до нас. Винаги може да се свържете с нас на support@cinexio.com или ни пишете в Twitter на @Cinexio или Facebook - /CinexioBG Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)