Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)

С новото кино сине гранд ще говорите ли да видите да резервираме билите и при тях?

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
Аксесоари

Ако даден човек е купил да речем два билета, може ли вторият билет да се регистрира за играта от друг човек?
Цитирай

plamen_k написа:Ако даден човек е купил да речем два билета, може ли вторият билет да се регистрира за играта от друг човек?

Всичко може Smile

...

nastykb написа:С новото кино сине гранд ще говорите ли да видите да резервираме билите и при тях?

В момента сме пуснали само програмата.

Страницата им все още не е завършена и самата им система за резервации нещо не е наред. Да не говорим, че дефакто те нямат система за резервации, а за купуване на билети онлайн.

Малко е по-сложна ситуацията, но се надявам в най-скоро време да мога да ви дам малко повече детайли. В момента подготвяме резервациите за Австрия и предполагам, че тези за CineGrand ще се появят другия месец, ако страницата до тогава им е готова.
Цитирай

Имам въпрос с играта. Опитах се да регистрирам 2 билета, но като сканирам кода и дам потвърди, почва един безкраен loading. Съответно давам назад и опитвам пак същото...резултата е еднакъв. В крайна сметка в профила ми имам въведени 2 билета дублирани..т.е. 4:

[Изображение: Screenshot_2014-01-12-23-19-47.png]

Nokia 3310 -> Nokia 7210 -> Nokia 6233 -> SGS i9000 -> Moto G -> Mi A1
Цитирай

KpaTyH написа:Имам въпрос с играта. Опитах се да регистрирам 2 билета, но като сканирам кода и дам потвърди, почва един безкраен loading. Съответно давам назад и опитвам пак същото...резултата е еднакъв. В крайна сметка в профила ми имам въведени 2 билета дублирани..т.е. 4

Няма проблеми - всъщност регистрацията става моментално, но има бъг с връзката ни със сървъра и дефакто анимацията не спира.

Ако промените екрана след въвеждане на баркода и го отворите отново ще видите, че всичко е както трябва.

Грешката е наша, извиняваме се Smile

Edit: Системата ни автоматично игнорира копия на вече регистрирани билети, но оригиналите си важат.
Цитирай

Привет.

А какво стана с играта? Не виждам никаква информация, нито на страницата ви, нито тук, нито в социалните мрежи?
Цитирай

dika написа:Привет.

А какво стана с играта? Не виждам никаква информация, нито на страницата ви, нито тук, нито в социалните мрежи?

Играта приключи, победителите ще бъдат обявени към края на месеца след като киното провери кои билети са валидни и кои не.

Победителите ще бъдят обявени на Facebook страницата ни - /CinexioBG и публикувани на web страницата ни - www.cinexio.com Smile
Цитирай

Приятели, новата версия на Cinexio - 1.6.0 - Ashton Kutcher е вече достъпна за сваляне от Google Play Smile

https://play.google.com/store/apps/detai...atic&hl=bg

Свалете я, пробвайте геолокацията, новия туториал и споделете впечатленията си!
Цитирай

@Melchiah, нищо лично, но как може да кръстите версия на този, при положение, че май се започна с Чаплин, ако не бъркам?!
Huh

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

bobyn написа:@Melchiah, нищо лично, но как може да кръстите версия на този, при положение, че май се започна с Чаплин, ако не бъркам?!
Huh

Ако търсите логика в избора на имената на версиите - няма такава.

Имената са просто улеснение за потребителите. Вместо да ги питаме дали са с версия 1.5.3.5.6.2а, просто ги питаме дали ползват Чаплин, Сталоун и т.н. Smile
Цитирай

А има ли вариант до бутончето (или в него) на IMDB да добавите и съответна оценка, която те дават на филма?
Цитирай

sapiora написа:А има ли вариант до бутончето (или в него) на IMDB да добавите и съответна оценка, която те дават на филма?

В момента оценката от IMDb е видима на екрана за оставяне на коментар. Под полето за тест, ще видите малко допълнителна информация. Този екран със сигурност ще се промени в една от следващите версии, тъй като и ние самите смятаме, че може да се направи по-добре. Всъщност имахме и готова версия, с която да изнесем оценките на по-преден план:

[Изображение: rate4.png]

Причината, поради която (поне засега) ни накара да не го имплементираме, е че по-голямата част от филмите не разполагаха с всички данни и доста от оценките бяха нули. Просто не изглеждаше добре.

В момента сме се съсредоточили над няколко други оптимизации и подобрения, но със сигурност ще правим промени около рейтинга и коментарите :proud:
Цитирай

Здравейте. Отначало при мен не намираше локацията, но след вторият по-късен ъпдейт се оправи и сега всичко функционира точно.
Специални поздрави за дизайнера, много добре се е справил с цялото приложение. Изобщо целият екип се справяте много добре.
There're no movies but Here's Johny! - блестящо просто, само човек който е киноман би се сетил да направи така. Smile
Забелязах също и при пълен долен скрол всеки път art papper се сменя, добра идея пак! Казвам го, за да не си помислите, че никой не го е забелязъл и оценил.

Keep the goood work.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Claping Monkey написа:Здравейте. Отначало при мен не намираше локацията, но след вторият по-късен ъпдейт се оправи и сега всичко функционира точно.
Специални поздрави за дизайнера, много добре се справил с цялото прилжение. Изобщо целият екип се справяте много добре.
There're no movies but Here's Johny! - блестящо просто, само човек който е киноман би се сетил да направи така. Smile
Забелязах също и при пълен долен скрол всеки път arp papper се сменя, добра идея пак! Казвам го, за да не си помислите, че никой не го е забелязъл и оценил.

Keep the goood work.

Вие сте първият, за който може да потвърдим, че знае за тези дреболии без да сме му казали!

Радваме се, че има хора, които ценят усилияната ни Smile
Цитирай

Здравейте на всички,

днес пуснахме нов ъпдейт:

1) Екранът за резервации е с нов дизайн - ще се радвам да ми кажете какво мислите за него.
2) Главно за Австрия - вече може да се резервират билети за кината от веригата Cineplexx. Който знае немски и си търси играчка - може да пробва тяхната система и да сподели впечатленията си Smile

В предстоящите няколко ъпдейта ще се съсредоточим върху изчистването на грешките и подобряване на дизайна на геолокацията, както и въвеждане на резервации за Австрийката верига Megaplex и немската Cineplex.

Подготвили сме няколко изненади за приложението като цяло, но за тях - като му дойде времето.

До тогава обаче не забравяйте да споделяте своите предложения и критики Wink

[Изображение: th_2.png]
Цитирай

Приятели, новата версия вече е в GooglePlay!

Новите функции:

- Teaser-и на върха и Motion постери
- Може да добавяте кина като любими от филтъра на върха. Любимите кина винаги се показват първи на екрана за детайлите на филма.
- Различните вериги кина вече имат собствен цвят на екрана с геолокациите (Арена са червени, CinemaCity са оранжевеи, независимите са жълти)

Скоро очаквайте новата ни уеб страница, през която също ще може да се резервират билети, както и Coming Soon секция Smile
Цитирай

Аз ъпдейтнах още вчера към новата версия, кефи ме Одри Хепбърн Tooth Нямам проблеми с приложението, върви идеално след ъпдейта, не ми е крашвало до сега.
От любопитство, докато бях логнат в приложението одолу се виждаше мейла ми. Излезнах... и пробвах с опцията за забравена парола. Като въведах мейла, с който до преди малко бях логнат... изписа че няма такъв мейл в базата данни.
Цитирай

Наблюдавам един бъг при новата версия. Горе в моушън тийзъра, понякога забива и седи така до рестарт на приложрнието.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Claping Monkey написа:Наблюдавам един бъг при новата версия. Горе в моушън тийзъра, понякога забива и седи така до рестарт на приложрнието.

И при нас се появява от време на време, но вместо да рестартите - просто кликнете някой от филмите и се върнете назад. Това би трябвало да оправи проблема.

Сигурно има и други бъгове покрай новите тийзъри, така че задължително ни пишете ако намерите нещо Smile

buuu написа:Аз ъпдейтнах още вчера към новата версия, кефи ме Одри Хепбърн Tooth Нямам проблеми с приложението, върви идеално след ъпдейта, не ми е крашвало до сега.
От любопитство, докато бях логнат в приложението одолу се виждаше мейла ми. Излезнах... и пробвах с опцията за забравена парола. Като въведах мейла, с който до преди малко бях логнат... изписа че няма такъв мейл в базата данни.

Прати ми малко повече детайли на лично или директно на support@cinexio.com, за да видим къде точно е проблема Smile
Цитирай

Програмата е супер! Кога евентуално ще може да резервираме билети за киното в Пазарджик.
Цитирай

Здравейте, имам предложение относно следващата версия. Ще е много удобно ако направите възможност да се избират няколко неща от филтрите. Например, искам да виждам филми, които са екшън, и такива, които са комедия...

HTC Legend.....Smile
Цитирай

strash0 написа:Програмата е супер! Кога евентуално ще може да резервираме билети за киното в Пазарджик.

За съжаление не можем да приспособим системата ни за кина, които нямат собствена система за резервации.


boby9409 написа:Здравейте, имам предложение относно следващата версия. Ще е много удобно ако направите възможност да се избират няколко неща от филтрите. Например, искам да виждам филми, които са екшън, и такива, които са комедия...

Имахме желението да пуснем тази опция от самото начало, но това изисква доста промени в приложението . Затова избрахме да пуснем по-опростено филтриране.
Цитирай

Незнам от гео локацията ли се получава ,но примерно арена младост не излиза в програмата нито в избора на кина.
Сигурно защото е най-далечно ,но искахме да гледаме годзила в новата имакс зала... Smile
Та поне да се показват и далечните кина в всички кина за града Smile

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

nastykb написа:Незнам от гео локацията ли се получава ,но примерно арена младост не излиза в програмата нито в избора на кина.
Сигурно защото е най-далечно ,но искахме да гледаме годзила в новата имакс зала... Smile
Та поне да се показват и далечните кина в всички кина за града Smile

Малко позакъсняхме с отговора, но все пак - все още ли е наличен проблема?

Да не би случайно да филтрирате за точно определен ден?
Цитирай

да още го има.имам всички арени без младост.имам и двете синема сити и сине гранда.Други кина нямам.имам само парадайза за любимо кино.нито за ден нито за жанр имам нещо.Един приятел го имаше арена младост и след два дена и той го нямаше...

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)