Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програмка за управление на набиране SIM 1 / SIM 2
#1

Има ли някакво приложение с което, като набирам някого, да не се налага постоянно от падашото меню да избирам SIM1 или 2? Примерно, когато искам да набера просто да ми излязат 2 слушалки съответно за 1 и 2 сим и от там да набера. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Има да, не помня как се казваше обаче. Имаше го във форума и по-специално в раздела на Galaxy Y - провери там.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

vladdark написа:Ето я програмката:
https://www.androidbg.com/forum/post686846.html#p686846
Мерси за програмката но, след като се опитам да я отворя ми излиза черен екран и не след дълго изписва simchooser спря. Рестартирах телефона но нищо. Помощ! Версия XXLH5
Цитирай
#4

Пробвай тази версия:
SimChooser

Има даден линк към темата. Не чакайте всичко на готово. Малко четене, вместо викане помощ няма да навреди.
Цитирай
#5

това работи
Цитирай
#6

и аз я инсталирах работи много добре и е голямо улеснение

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
#7

Супер

samsung galaxy s2 stock 4.1.2
Цитирай
#8

Изпробвано и работи перфектно
Цитирай
#9

Страшна програмка :bow: Dance
Цитирай
#10

Добра е но имам чувство че е батериоядка

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#11

защо да е батериоядка ?

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#12

nastykb написа:защо да е батериоядка ?
Защото дърпа много ток от батерията.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#13

Nik_1 написа:
nastykb написа:защо да е батериоядка ?
Защото дърпа много ток от батерията.

Как разбра.
Цитирай
#14

Програмата е супер ,от първия линк не тръгва, но от втория работи перфектно Tooth
Цитирай
#15

Здравейте,
Вчера инсталирах програмката, която се оказа доста практична, но ми се струва, че днес телефона доста се бави дори и при отваряне на телефонният уазател.

Бихте ли споделили, дали някой е наблюдавал подобен проблем, за да знам дали да се насоча към предходното приложение, което съм инсталирала.

Благодаря предварително! Smile

Samsung Galaxy S5 Duos
Цитирай
#16

И още един въпрос може ли когато си рестартираш телефона веднага да се включва програмката а не да влизам в нея и да я активирам
Цитирай
#17

пробвайте тази :
https://play.google.com/store/apps/detai...m.selector

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#18

bobybc написа:пробвайте тази :
https://play.google.com/store/apps/detai...m.selector

"Разрешения
Това приложение има достъп до следното:

Услуги, които ви струват пари
директно обаждане до телефонни номера
Разрешава на приложението да се обажда без ваша намеса до телефонни номера, което може да доведе до неочаквано таксуване или обаждания. Обърнете внимание, че това не му позволява да извършва обаждания до спешните служби. Злонамерените приложения могат да ви въвлекат в разходи, като извършват обаждания без потвърждение от ваша страна.
Вашите лични данни
четене на поверителни данни от регистрационните файлове
Разрешава на приложението да чете от различните регистрационни файлове на системата. Това му позволява да получи обща информация какво правите с таблета, потенциално включително и лични или поверителни данни. Разрешава на приложението да чете от различните регистрационни файлове на системата. Това му позволява да получи обща информация какво правите с телефона, потенциално включително и лични или поверителни данни.
Телефонни обаждания
пренасочване на изходящите обаждания
Разрешава на приложението да обработва изходящите обаждания и да променя номера, който да се набере. Това разрешение му позволява да наблюдава, пренасочва или не допуска изходящи обаждания.
четене на състоянието и идентификационните данни на телефона
Разрешава на приложението достъп до телефонните функции на устройството. Това разрешение позволява на приложението да определя телефонния номер и идентификационните номера на устройството, дали се води разговор и отдалечения номер, до който е установена връзка с обаждането.
Хранилище
промяна или изтриване на съдържанието от USB хранилището ви промяна или изтриване на съдържанието от SD картата ви
Разрешава на приложението да записва в USB хранилището. Разрешава на приложението да записва върху SD картата."

Huh
Цитирай
#19

и кво?
тази която е атачната, да не би да не иска същите разрешения :

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#20

Здравейте,
Имам Samsung Galaxy core duos GT-I8262. Всичко си е наред с телефона, но много ме дразни начина за смяна на картите. Много често даже забравям да ги сменя. Не можах да подкарам приложението от "play market" (sim selector) и приложението "sim chooser". Първото явно не може да се настрои или аз не мога да го настроя - избира само от картата която е избрана от падащото меню, а другото ми дава черен екран и телефона е блокиран в порядъка на една минута.
Благодаря предварително на тези които искат да помагнат за разрешаване на този казус.
Цитирай
#21

andikol написа:Здравейте,
Имам Samsung Galaxy core duos GT-I8262. Всичко си е наред с телефона, но много ме дразни начина за смяна на картите. Много често даже забравям да ги сменя. Не можах да подкарам приложението от "play market" (sim selector) и приложението "sim chooser". Първото явно не може да се настрои или аз не мога да го настроя - избира само от картата която е избрана от падащото меню, а другото ми дава черен екран и телефона е блокиран в порядъка на една минута.
Благодаря предварително на тези които искат да помагнат за разрешаване на този казус.

Същия проблем със същия телефон. А той няма никъде по менютата настройки даже всеки път да пита от коя карта да набира. Аз първото приложение го подкарах, ама работи малко и спря. После така и не можах, преинсталация, ресет на телефона, не и не.
Хелп! Smile
Цитирай
#22

Разбрах къде е ключа от палатката Smile
В 4pda.ru са го написали:

*Поддержка Samsung Galaxy S duos (Способ 5 + задержка около 1с)

Если при исходящем вызове появляется стандартное окно выбора СИМ карты:
- Установите в настройках телефона для исходящего вызова всегда использовать одну СИМ карту (не важно какую)
- Используйте стороннюю программу номеронабиратель.

На Android 4, если не работает способ "Авто", пробуйте "Способ 3" или/и задержку перед вызовом.
Если программа периодически аварийно завершает работу, установите в настройках отметку "Иконка в трее"

И така, инсталирах я, не искаше да избира от сим2, въпреки че изписва че по темплейт се опитва от сим2 да набере. След като смених в системните настройки начина на набиране от Auto на Mode 3, работи!!! За Galaxy S duos дават Mode 5 и забавяне 1 секунда да се даде ако не работи
Честито Smile
Цитирай
#23

xedos24v написа:Има ли някакво приложение с което, като набирам някого, да не се налага постоянно от падашото меню да избирам SIM1 или 2? Примерно, когато искам да набера просто да ми излязат 2 слушалки съответно за 1 и 2 сим и от там да набера. Smile

Мисля, че като въвеждаш по име човека от указателя, отдолу имаш 2 различни слушалки Huh
Цитирай
#24

Може ли пак да дадете линк към simchooser защото от нея съм много доволен но simselector всеки път ме пита коя карта избирам и ако съм на първа и натисна втора винаги ми набира от първа.
Цитирай
#25

Коя от тези програмки след като си избрал номер преди да набере те пита от коя карта да стане? И дали запаметява тези настройки за в бъдеще, т.е. не всеки път да подтвърждаваш?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)