Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Ръководство ] _-.¸¸.•´¯ HTC Desire X [Unlock~Recovery~Root]
#76

alex9595 написа:Здравейте, стигам успешно до 12 стъпка за отключването, но нещо не е наред, след като в cmd напиша fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin резултата е следния 'fastboot' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file. къде е проблема според Вас и как да го оправя? Smile
не си задал мисля че правилния път до fastboot папката....ако е на C, трябва да бъде cd c:\fastboot и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#77

Предварително се извинявам за глупавия въпрос, но кой е най-подходящия ром за моя HTC desire x? Smile
Цитирай
#78

alex9595 написа:Предварително се извинявам за глупавия въпрос, но кой е най-подходящия ром за моя HTC desire x? Smile
Препоръчвам ти този http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2279302
Цитирай
#79

Sorry за въпроса,но как мога да сменя Hboot, ot 1.24 на 1.25 ?

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#80

Pepifness написа:Sorry за въпроса,но как мога да сменя Hboot, ot 1.24 на 1.25 ?
с официален ъпдейт от hTC Wink
Цитирай
#81

Naftalincho написа:
alex9595 написа:Предварително се извинявам за глупавия въпрос, но кой е най-подходящия ром за моя HTC desire x? Smile
Препоръчвам ти този http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2279302

Само ако ми и кажете как се очаква да го инсталирам ще съм Ви много благодарен. Иначе току що си рутнах телефона успешно... мисля Tooth
Цитирай
#82

Еми то всичко е написано .

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#83

Ох, пак аз с моите проблеми... Confusedtupid: Значи, мисля , че всичко го направих както трябва, отключих го, инсталирах CWM RECOVERY и го рутнах. Иконата в менюто за суперюрзър я имам, но когато инсталирам titanium backup и ми изписва Root access FAILED това означава ли, че не е рутнат или какво? :wall:
Цитирай
#84

Naftalincho написа:
Pepifness написа:Sorry за въпроса,но как мога да сменя Hboot, ot 1.24 на 1.25 ?
с официален ъпдейт от hTC Wink
Ами от BOATLOADER менюто мога ли да му сложа официален ром? имам и NexusRecovery инсталирано........
От темата която е тук в раздела за.официален ром,не се получи нещо

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#85

Pepifness написа:
Naftalincho написа:
Pepifness написа:Sorry за въпроса,но как мога да сменя Hboot, ot 1.24 на 1.25 ?
с официален ъпдейт от hTC Wink
Ами от BOATLOADER менюто мога ли да му сложа официален ром? имам и NexusRecovery инсталирано........
От темата която е тук в раздела за.официален ром,не се получи нещо
със стоковия ром ли си ?
Цитирай
#86

Ами не, бях с SKYDRAGON ром,но реших да ъпдйтна до Jelly Bean.
Но сега сложих рома от подписа ти - mySNSEdx+, като намерих тази тема от XDA - http://forum.xda-developers.com/showpost...ostcount=3
Всичко е "пушка" засега

Мерси Smile

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#87

Мога ли да направя backup при положение че съм със заключен bootloader?

Samsung Galaxy Gio --> HTC Desire X --> LG G2
Цитирай
#88

user007 написа:Мога ли да направя backup при положение че съм със заключен bootloader?
не
Цитирай
#89

user007 написа:Мога ли да направя backup при положение че съм със заключен bootloader?

Може да се направи копие само на приложенията с програмата Helium без да имате руут или отключен буутлоудър. Всичко е обяснено на страницата на приложението. Иначе цялостно копие на операционната система - след отключване на буутлоудъра.

HTC Desire X
Цитирай
#90

leoncss написа:Ето ТУК има Recovery което не се размърдва текста когато местиш из менютата.
Пробвал ли го е друг освен leoncss? Има ли някакви разлики или особености по инсталацията?
И втори въпрос, възможен ли е рут на стоковия JB без смяна на ROM-а?

guitman написа:На първия въпрос си отговорих сам. Това е вярното рекавъри и бих помолил Luba6ky да го добави във втория си пост.

guitman написа:Итносно втория въпрос, нека го задам по друг начин.
Взможно ли е със смяна на кернела да си рутна телефона, като целта е да запазя стоковия ром, последен за България в момента?

Doogee S30
Цитирай
#91

Не пиши постове един след друг,ползвай бутона "редактирай" във форума.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#92

Ок, темата е редактирана от автора и в този и вид всичко е наред. Smile

Doogee S30
Цитирай
#93

Днес исках да свърша и 3те стъпки, но явно няма да стане.
Свързах го с лаптопа (Win7) и до Command Prompt-а нямаше проблеми. След това нещо или телефона или компютъра се бъгна и забиха и 2те...

Не ми стана ясно дали телефона трябва да е вързан с USB докато го отключвам?

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай
#94

на 8-ма стъпка ли имаше проблем ?

Код:
fastboot oem get_identifier_token

а пробва ли програмата за нашия телефон HTC Desire X All-In-One Toolkit ----> http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1943822 ще свърши почти сама всичко :cheers:
Цитирай
#95

Аз я видях, но няма как да я пробвам - няма линкове. Ако може да я качиш в Dropbox примерно ще съм много благодарен!

А програмката като я дръпна да я сложа на Win7, свързвам телефона и после по стъпките, нали? Четох по диагонала в XDA и не разбрах - може ли да ми отключи Bootloader-а, да ми сложи Recovery и да ми флашне другия ROM (аз искам ICS)?

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай
#96

може всичко без да ти флашне кернела и рома...но аз не я позлвам щото съм малко олд скуул Big Grin всичко си правя ръчно

eто линк за tool kit-a ---->http://d-h.st/07Y
сваляш и караш по стъпките

edit: можело и кернели да влашва, но те си имат Install Boot.img...демек вързваш тела към компа в буутлоудър режим и стартираш Install Boot.img, то ще ти сложи кернела, после само флашваш рома Smile

Успех !

Поздрави:
Naftalincho
Цитирай
#97

Ами и аз от там го изтеглих току-що, инсталирах си драйверите само, но пак не го разпознава. В смисъл изкарва ми HTC Desire X в My Computer и след това Internal и SD Card. Това ли трябва да е? Защото като качвам песни ми насичат след 10-тата секунда. Пробвах с други плейъри и пак е същото. Какъв е варианта да е от картата (Class 10, 16GB, куча марка)

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай
#98

по принцип да и аз това виждам като го вържа към лаптопа...а пробва ли да го вкараш в bootloader и тогава да го вържеш към комп ?
Цитирай
#99

Всичко е добре до едно време. Изтеглих тая програма, отключих Bootloader-a, качих си TWMP Recovery, флашнах някакъв Kernel от темата за твоя ром, качих ROM-а на картата с памет и в Recovery-то като се опитам да го инсталирам ми казва Unsuccesful.

Идеи?

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай

кажи малко по подробно, кой точно ром се опита да флашнеш, какъв ти е hboot 1.24 или 1.25 ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)