Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кратко ревю на таблет Privileg MID-7M.

hercules16 написа:Koлега може ли да качиш бакъп-а на таблета ти че на моя му оплесках системата с едни тунингации от freelander-a и сега не мога да ползвам wi-fi както трябва иначе батерията държи повече скоро ще направя 1 вият къстъм ром за таблет-а

Съжалявам но не мога с интернет на виваком съм и при това на 2г връзка, бекъпа е около 700мб.и при тоя интернет ще трябва да го качвам 2.3 дни отделно че и прекъсва постоянно нета това е мисия невъзможна.
Цитирай
Аксесоари

rdragor, дай понене zip-a на CWM-а , който си изтеглил, че това което аз намерих по начина който описваш в някакъв форум казват, че не става при всички, зависело от паметта, която е използвана и тези който не са я улучили май за збозили работата, а моя е още в гаранция и не смея с нещо, което не е пробвано.Ако успея да го кача ще направя бакъп на моя и ще го пусна .А необходим ли е роот?
Цитирай

роот не е необходим , ще се опитам да го кача някъде,или тук ако мога.


http://4pda.ru/forum/dl/post/2138732/cwm_m805_892x.zip

при мене работи вече на 2.3 пъти ресторвах и нямам проблеми.ресторвах защото експериментирах доста, премахнах доста системни приложения и мога да кажа че сега таблетчето ми лети .подкарах игри като nfs,geag triger,които преди това доста ми лагваха .
Цитирай

Все пак ако някой може да ми прати неговия зип ще съм му много благодарен ,че това с wi-fi ме дразни и нервира.
Цитирай

Как флашнахте cwm за постоянно при мен при всеки рестарт се връща в предишното си състояние.
Цитирай

И при мен е така.Всеки път, като го ползвам пускам зипа наново.А успя ли да възстановиш от архива?
Цитирай

Колега страх ме е да не го брикна ,че не ми се занимава с Jtag вие опитали ли сте с Cwm -a .
Цитирай

Аз лично не съм възтановявал.
Цитирай

Ако на някой му трябва стоков ром, мисля, че това ще свърши работа.Модела е на Goclever, но като го гледам е като нашият.Не съм го пробвал!

http://www.goclever.com/cz/support,c3/so...106&ail=23
Цитирай

Преди дa си пробвaл не пиши последствиятa сa непопрaвими при флaшвaне .
Цитирай

Колега аз затова съм уточнил, че не съм го пробвал.Така е защото сега нямам зор.Опитвам се да помогна,т.е. да дам опция на този който е оплел конците,а всеки си носи отговорност за това дали ще пробва или не. Аз ако бях на зор щях да рискувам, защото хардуера е едно към едно, тъй че не вярвам много да се оплеска, най-много нещо да не работи, но в този случай винаги можеш да пробваш с друг.Поздрави!
Цитирай

Знаете ли как се правят скрийншотове, защото аз си правя без да искам, но когато ми е нужно не знам как Big Grin
Цитирай

Задържаш Vol up и Vol down , но аз съм с смесен ром малко от Freelander и може да не стане.
Цитирай

А някои да знае от каде може да се намери usb драивар за таблета искам да го рутна с тази програма Unlock Root но ми исписва че таблета не е сварзан кам компутара а пак windousa не мойе да намери драивара на таблета ще сам ви благодарен ако може да ми помогнете как и по къкъв начин може да го рутна
Цитирай

Кажи с каква операционна система си.Ще ти го пратя по маила.
Цитирай

Здравейте на всички. Искам да попитам за този таблет може ли да се ъпдейтне до JB, и има ли някакви калъфи специално за този модел (за силиконови и такива плат питам).
Цитирай

Здравейте днес ми откраднаха таблетчето и сд то от колата,закарах един приятел до онко болницата ,която се намира в кв.дървеница София.придружих го до кабинета и след 20 мин. се върнах и ключалката разбита , алармата на колата пищяла но кой да я чуе ,дано да им приседне.

та мисълта ми е ако случайно имате път до заложните къщи наоколо и видите таблет от същата марка тоест мид7м,да го разгледате в долният ляв ъгъл има секундно лепило тоест залепен е понеже щипките се откъртиха при едно изстърване .а също така има добавена 3,5мм букса от тези за слушалките от там го зареждах понеже оригиналната за зареждане се повреди тази добавената букса е също от долния ляв ъгъл има и други белези но тези са достатъчни .
ако го забележите ми пишете на лично.


тази кола вече за трети път я отварят дори и след като поставих аларма ,нищо не ги спира дано да му вземат повече пари че да си бият една свръх доза тези нещастници.
Цитирай

rdragor написа:Здравейте днес ми откраднаха таблетчето и сд то от колата,закарах един приятел до онко болницата ,която се намира в кв.дървеница София.придружих го до кабинета и след 20 мин. се върнах и ключалката разбита , алармата на колата пищяла но кой да я чуе ,дано да им приседне.

та мисълта ми е ако случайно имате път до заложните къщи наоколо и видите таблет от същата марка тоест мид7м,да го разгледате в долният ляв ъгъл има секундно лепило тоест залепен е понеже щипките се откъртиха при едно изстърване .а също така има добавена 3,5мм букса от тези за слушалките от там го зареждах понеже оригиналната за зареждане се повреди тази добавената букса е също от долния ляв ъгъл има и други белези но тези са достатъчни .
ако го забележите ми пишете на лично.


тази кола вече за трети път я отварят дори и след като поставих аларма ,нищо не ги спира дано да му вземат повече пари че да си бият една свръх доза тези нещастници.


Колега защо не дадеш имея на някоя заложна къща и от там тя пък да съобщи на всички заложни къщи в страната или отиваш в полицията и пак им даваш имей на таблета .
Цитирай

PRESTIGIO4300 написа:Здравейте на всички. Искам да попитам за този таблет може ли да се ъпдейтне до JB, и има ли някакви калъфи специално за този модел (за силиконови и такива плат питам).
Аз мога да сглобя ром ,но ми трябва flasha на стоковия защото в момента съм с един freelander малко преработен от мен ,но страшно бъгав.
Цитирай

hercules16 написа:Аз мога да сглобя ром ,но ми трябва flasha на стоковия защото в момента съм с един freelander малко преработен от мен ,но страшно бъгав.

Кажи как да го извлека или линк към съответната тема и ще ти го дам.
Цитирай

Колега проблема е ,че привилег е китайска марка слагаща само един бранд на самата марка и след дълго оспорване на правата ми като потребител те просто си позволиха да се направят на пълни идиоти и така и не ми отговориха.
Ако някой е готов да експерементира с таблета си ще му дам възможния ром за флашване ако се окажи истинския ще го флашна и аз и ще почна да портвам киткат или JELLY BEAN версия.Таблета се води под Марка UNKNOWN а модела е A777
който намери стоковия ром и го флашне успешно ще съм му искрено задължен.
Цитирай

здравейте имам запитване как се отваря таблет PRIVILEG MID-7B(3G) за да му се сложи карта памет и карта с нет че нещо не ни е ясно как се отваря ще сме благодарни за отговор
Цитирай

Колега това не е мястото за този таблет.
Цитирай

Значи няма официален ъпдейт на ОС до джели биин. Може ли да попитам понеже имам 4,5 андройд устройства и знам доста за тази ОС. Използвал съм Samsung Galaxy s3, prestigio 4300, prestigio 5300,Samsung Galaxy tab II,HTC Drsire X, при които като ги купих бяха с андроид 4.0 но сами ме питаха за ъпдейт на ОС чрез съобщение на Gmail-а. Та въпроса ми е дали този може да се ъпдейтне или трябва да се сложи нов Ром. Вторият ми въпрос е като вляза настройки>всичко за таблета>System Updates ми дава че има нов ъпдейт но като цъкна се рестартира, излиза за момент едно зелено андроидче и след това става червено (дава грешка), защо е така или по друг начи се ъпдейтва системата. Третият ми въпрос е, защо слагате тоя "Freelander", ли кво е там. Аз със стоковия и нямам проблеми с нищо. Батерията при Интернет, игри, тръгват си много тежки игри като NFS Most Wanted; Real Racing 2,3; Dead Trigger 2; Modern Combat 4; Subway surf (немога да повярвам че на някой не му се е инсталирвало) си държи около 2 дена, но без телевизията. А за проблемите, които прочетох от другите хора за Маркета, за незнам си кво при мен липсват, само да бяха направили малко по ярък и чувствителен екран че тоя да се каже нестава и по мощенннн процесор, рама е една от добрите му страни(малкото добри страни :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ).
Цитирай

PRESTIGIO4300 написа:Значи няма официален ъпдейт на ОС до джели биин. Може ли да попитам понеже имам 4,5 андройд устройства и знам доста за тази ОС. Използвал съм Samsung Galaxy s3, prestigio 4300, prestigio 5300,Samsung Galaxy tab II,HTC Drsire X, при които като ги купих бяха с андроид 4.0 но сами ме питаха за ъпдейт на ОС чрез съобщение на Gmail-а. Та въпроса ми е дали този може да се ъпдейтне или трябва да се сложи нов Ром. Вторият ми въпрос е като вляза настройки>всичко за таблета>System Updates ми дава че има нов ъпдейт но като цъкна се рестартира, излиза за момент едно зелено андроидче и след това става червено (дава грешка), защо е така или по друг начи се ъпдейтва системата. Третият ми въпрос е, защо слагате тоя "Freelander", ли кво е там. Аз със стоковия и нямам проблеми с нищо. Батерията при Интернет, игри, тръгват си много тежки игри като NFS Most Wanted; Real Racing 2,3; Dead Trigger 2; Modern Combat 4; Subway surf (немога да повярвам че на някой не му се е инсталирвало) си държи около 2 дена, но без телевизията. А за проблемите, които прочетох от другите хора за Маркета, за незнам си кво при мен липсват, само да бяха направили малко по ярък и чувствителен екран че тоя да се каже нестава и по мощенннн процесор, рама е една от добрите му страни(малкото добри страни :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ).
Ехе колега явно нямаш таблета защото 2дни ако издържи този таблет значи аз съм най-голямата пияница на планетата за процесор мога да ти кажа ,че е доста бърз и има потенциал за Overclock ,update (няма и никога е нямал такава функция) съдейки по китайците който си има (4300 , 5300) не ми говори за дисплей щото тея пластмасови дигитайзери който си имал са хипер чувствителни нали ? Екрана като дисплей е TFT това му е минуса. Явно и SGS T2 нямаш и HTC Desire защото имат системни планировчици за упдейти а не през Gmail дори Нексусите който са ванила андройд нямат Упдейт през Гмайл (егати явно това е нова функция) .За Операционната система на PRIVILEG MID 7m никой не се е опитвал да я оптимизира затова лагва при някой игри , за Freelander (това не е мод приятелю това е марка таблети който смятам ,че слагат бранда на Privileg само ,че Privileg е бг марка и си слага свой бранд Smile ).
Батерията е прекалено малка и нестабилна за да издържи 2 дни ако играеш 1 час на ден може да издържи ден ,но иначе това е невъзможно и не си харесвай коментар ,че изглеждаш глупаво Smile.Приятен ден и очаквам ентусиасти който успешно са флашнали таблета имам мой ром ,но е нестабилен на 4,1,2 и мога да ви кажа ,че ако някой флашне стоковия и ми покаже как го е направил ще сглобя и кача моя 4,1,2 напълно стабилен и готов за персонално ползване ,но засега е нестабилен заради а777 апк-то което при 4,0,3 го имаше ,а аз не му обърнах внимание.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)