Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кратко ревю на таблет Privileg MID-7M.

Някой знае ли къде продават калъфи за този таблет!
Цитирай
Аксесоари

juspar написа:Някой знае ли къде продават калъфи за този таблет!

Няма определен калъф за този таблет. Аз лично имам два- единия с клавиатура, а другия без. Търси калъф за таблет 7"- всички стават, поне на мен ми стават без проблем Smile Има в много сайтове за таблет аксесоари- пиши в гугъл- ще излезнат. Надявам се да съм помогнала Smile
Цитирай

Аз си взех това http://www.technopolis.bg/b2c/details/52...ACASE-GREY. Тзи е малко по-сериозен има пяна от вътрешната страна и пази до някаква степен при удар. С две кафета и кола го тестваха жената и детето не пропуска.
Цитирай

Някой знае ли как мога да инсталирам приложения и игри които позволяват на добавена SD карта,а не както е сега на вътрешната памет?Таблета си дели вътрешната памет на два дяла и инсталира всичко на единия или другия дял от вътр. памет,но не и на SD картата!
Цитирай

Колега, този казус е обсъждан не веднъж в темата... стана ясно че единственият начин да прехвърляш приложения изцяло на SD картата е ROOT. В темата се похвалиха 2-3 колеги че успехно са го руутнали, но направиш ли го веднъж гаранцията отпада. Избора е твой Wink.

П.П. Ето и мнението:
masterakalin написа:До колкото зная няма за сега,но се рутва успешно с Unlockroot23.

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай

Благодаря колега,но сега друг проблем-спукан тъч :facepalm: .Помогнете откъде да си купя,че не намирам никъде!Егати и каръка имам го от 4-5 дена и вече не бачка :wall: ,по моя вина де,та моля за съдействие.Искам нов тъчскрийн! :capitulation:
Цитирай

Свържи се с сервиза там имат. http://www.computer2000.bg/index.php?opt...&Itemid=22

MOTO G GPe 16GB Android 5.1 Lollipop  PRIVILEG MID-7M Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Цитирай

здрaвейте колеги имaм проблем с fm trasmintera нa зaрядно го хвaщaм от 250-300метрa но нa бaтерия я хвaщaм от мaксимум 5метрa фaбриЧно ли е товa или дефект
Цитирай

milenataa написа:Свържи се с сервиза там имат. http://www.computer2000.bg/index.php?opt...&Itemid=22

Нямат,и като са имали 100лв. :facepalm: ха ха Lol .Някое друго място,да речем китайски саит и т.н,няма значение откъде по света! :capitulation:
Цитирай

juspar написа:Благодаря колега,но сега друг проблем-спукан тъч :facepalm: .Помогнете откъде да си купя,че не намирам никъде!Егати и каръка имам го от 4-5 дена и вече не бачка :wall: ,по моя вина де,та моля за съдействие.Искам нов тъчскрийн! :capitulation:
Колега, не разбирам точно проблема от поста ти, но ще пробвам да налучкам. Имаш проблем с обхвата в колата? Ако е на батерия не го хващаш на разстояние повече от 5 метра? Ако е така това е нормално понеже кабела с който си го свързал в колата да го зареждаш се ползва като антена, следователно сигнала е по - силен. Пробвай когато е на батерия да му сложиш микро USB и би трябвало да хваща на по - голямо разстояние. Smile

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай

колегa проблемa юи е тaм Че нa бaтерия сигнaлa е слaб a нa зaрядно е знaЧително по добър
Цитирай

ползвaм го зa рaдио стaнция нa няколко устроиствa
Цитирай

Вчера ми се счупи дислея ни си работи и като цъкам някаде не работи колко ще струва горе-доло ремонта
Цитирай

На сайта им пише,че може да се работи и с мишка,при мен обаче и това не става.Реших като ми е пукнат тъча и не работи да го ползвам с мишка,ама не и не.Някой знае ли да ли трябва да се настройва нещо или само боцваш мишката в ЮСБ и готово!
Цитирай

Идеята е да го "дупнеш" и да си работи. Лично при мен работеше и то много добре. Излизаше един малък син мишок :thumbup: Не би трябвало да изисква по специални настройки. Пробвай с фабрични настройки, но ще изгубиш всички данни. Ако си го руутнал може да си върнеш бекъп. Smile

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай

hercules16 написа:колегa проблемa юи е тaм Че нa бaтерия сигнaлa е слaб a нa зaрядно е знaЧително по добър
Нали това се опитах да обясня. Самия кабел го използва като антена. За това го посъветвах да си сложи микро USB. Кабелчето е късо и не пречи, а сигнала е по - силен. :power:

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай

Моя снощи му падна батерията, включих го в зарядното и умря. Не иска да тръгне вече. Ще го нося сега на Computer2000 да го видят.
Цитирай

А дали по време на движение ТВто ще работи?Някой пробвал ли го е?Нека сподели,че съм мераклия да си го вградя в таблото :cheers:
Цитирай

Работи, но при мен работи без да насича до 50-60 км/ч. Един колега беше писал, че при него няма проблеми при работа в движение.
Цитирай

huben_k написа:А дали по време на движение ТВто ще работи?Някой пробвал ли го е?Нека сподели,че съм мераклия да си го вградя в таблото :cheers:

здравейте колеги и аз си го купих същия,в движение до 80 км с прибрана антена почти не насича, но имам друг проблем тв тунера не намира канали вкъщи.поточно хваща само на едно определено място в цялата къща и то само 5 програми.не може да хване бнт1 и 2 ,а си мисля че тяхния сигнал трябва да е най силен. по принцип има ли разлика в силата на сигнала при цифровата тв за различните канали? възможно ли е да не хващам някоя тв поради слабо излъчване?! около къщата ми няма други сгради да пречат и живея на 16 км от пловдив Smile ако има значение.давайте мнения докато е в гаранция Lol
Цитирай

Може ли да се увеличи контраста на дисплея? Благодаря!
Цитирай

Колеги някой от вас има ли роом-а на това устройство че аз успях по някаква невероятна причина да сложа рома на някакъв си freelander.

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай

и сега таблета работи ли,че и аз я бях намислил същата глупост,опитай с ром на дива имат подобен на привилега,
и сподели какво е станало
Цитирай

Колеги,
някой намери ли решение за дисплея че и мен живо ме интересува, защото миналата седмица племенника малко е прегазил таблета си и сега дисплея ( тъча изглежда е оцелял ) е пукнат в волния ляв ъгъл.
Още не е казал на баща си даже ... тази вечер ще му казва, както и да е.
Намирам в Ebay някакви НО как да разбера кой от всички е.
Да кажа само че видях и тази тема и сякаш и тя не ми помогна особено много.
Моля ви, който с какво може да помогне, че малки е 2-ри клас и от притеснения не може да спи вече цяла седмица,
отделно много се кефи(ше) на таблета, пък и от наказание го е страх.
Та така благодаря много от отзовалите се.
Поздрави !!!
3.14

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай

rdragor написа:и сега таблета работи ли,че и аз я бях намислил същата глупост,опитай с ром на дива имат подобен на привилега,
и сподели какво е станало
с Diva-та го оплесках целия препоръчвам да си останеш така колкото до freelander-а само при навигацията има проблеми и g-sensor-а не е както трябва затова стоковото е най-хубаво ще отида в технополис да видим дали сте му метнат стоковия
А да те питам имам един проблем екрана ми се пълни с прашинки отвътре това нормално ли е или е дефект

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)