Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кратко ревю на таблет Privileg MID-7M.

night_shift написа:Сега го махнах и сложих два пъти по-дълъг, като го сгънах на две и двата края ги хванах за платката в горния десен ъгъл (с двете болтчета).
Така сигнала е по-слаб и оставих кабела на предишната му дължина, еденична, не двойна.
rdragor написа:а какво се случва когато измъкнеш зарядното от запалката дали не изчезват шумовете?
Не ми беше хрумвало да сложа само кабела. За сега обаче не мога да ти кажа какво се случва без да е включен в запалката, защото забатачих някъде кабела Sad
Цитирай
Аксесоари

night_shift написа:
juspar написа:Добре де казваш,че си сложил една жичка,ама кажи подробно-каква жичка,колко дълга и точно къде си я запоил!Благодаря.

Зелената жичка. Не съм я запоявал, а я сложих под платката хваната с двете винтчета за антената горе в дясно. Т.е. ползвах платката като планка за захващане. Видях, че при монтажа на капака, този кабел съм го прекъснал, така че внимавай като слагаш капака - ако има напрежение не натискай, а бутни кабела да не пречи. Сега го махнах и сложих два пъти по-дълъг, като го сгънах на две и двата края ги хванах за платката в горния десен ъгъл (с двете болтчета).
[Изображение: misc.php?item=32176&download=0]

Тази зелена жичка ти си я сложил допълнително,така ли?Някаква специална ли е,и къде свършва в срещуположния ъгъл,захваната ли е за нещо,или стърчи свободно?Благодаря.
Цитирай

Хванах един многожилен кабел и го сложих, нищо специално му няма. Другия край не е хванат за нищо и свършва малко след долния ляв ъгъл. Не се вижда, защото съм го заврял под папката. rdragor е сложил тинол, който стига само до долната страна на таблета и казва, че обхвата му се е увеличил. Може би с тинол е по-добре, а може би не.
Цитирай

здравейте аз не съм го направил по този начин и нямам проблеми с обхвата, значи ако кабелчето което отива към антената се води коаксиален запоих тинола директно на малката платка на антената и то на оплетката на кабелчето сиреч минуса а не както вас.но всеки си знае за него си, пробвах и по вашия начин но няма ефект дори вместо тинол сложих по дълга жица но няма ефект поне при мен.
Цитирай

rdragor написа:здравейте аз не съм го направил по този начин и нямам проблеми с обхвата, значи ако кабелчето което отива към антената се води коаксиален запоих тинола директно на малката платка на антената и то на оплетката на кабелчето сиреч минуса а не както вас.но всеки си знае за него си, пробвах и по вашия начин но няма ефект дори вместо тинол сложих по дълга жица но няма ефект поне при мен.

Значи, аз го направих както е описал night_shift,но няма ефект,а rdragorби ли казал подробно как си го направил,как така си запоил на оплетката на кабелчето сиреч минуса,това него разбирам,какъв е тоя минус на кабелчето ,ако пуснеш и една снимка,ще е добре.
Цитирай

trabant написа:колеги как руутнахте таблета
Въпроса е дали някой въобще е успял да го руутне. Че не виждам някой да се е похвалил.
Цитирай

аз съм го рутнал моя да се похваля , рутването става с програмата unlookroot23 по горе е писано ама кой да чете.
Цитирай

rdragor написа:аз съм го рутнал моя да се похваля , рутването става с програмата unlookroot23 по горе е писано ама кой да чете.
Добре колега може ли да ми направиш видео как го рутваш и да ми пратиш unlockroot 23 че при мен с всички руут скриптове програми и глупости не можах да го руутна камоли с unlockroot 23 не можа дори да роот-не Sony xperia Tipo просто пишеше че иска да се updatne програмата.
Ще съм ти благодарен ако ми опишеш как го руутна.
А и колеги носи се слух ,че за този модел е излезнал Jelly Bean ако може някой да попита computer 2000 за модификация на роома или да сглобят едно ядро за таблетчето.

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай

trabant написа:
rdragor написа:аз съм го рутнал моя да се похваля , рутването става с програмата unlookroot23 по горе е писано ама кой да чете.
Добре колега може ли да ми направиш видео как го рутваш и да ми пратиш unlockroot 23 че при мен с всички руут скриптове програми и глупости не можах да го руутна камоли с unlockroot 23 не можа дори да роот-не Sony xperia Tipo просто пишеше че иска да се updatne програмата.
Ще съм ти благодарен ако ми опишеш как го руутна.
А и колеги носи се слух ,че за този модел е излезнал Jelly Bean ако може някой да попита computer 2000 за модификация на роома или да сглобят едно ядро за таблетчето.

Колега, аз от тук гледах(четох) и го рутнах буквално за една минута. Успех!
http://staenz.com/970/root-android-phone...superuser/

MOTO G GPe 16GB Android 5.1 Lollipop  PRIVILEG MID-7M Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Цитирай

milenataa написа:Колега, аз от тук гледах(четох) и го рутнах буквално за една минута. Успех!
"To root the device you need to have a computer with phone driver installed on that. And you also need a USB cable to connect the phone with the computer. I have already installed the driver for LG Optimus One P500 (You can get that from official site)."
А от къде намери driver за PRIVILEG MID-7M? Мен само това ме спира програмата UnLock Root 2.3.1 да продължи с руутването на таблетчето.
Цитирай

Колеги от къде взехте driver за Privileg mid 7м .

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай

здравейте драйверите се намират в самата програма има папка драйвери ,само трябва да се промени един файл вътре в папката,за жалост аз го рутнах моя преди 5 месеца и съм забравил какво се променя.разтърсете се из гугъла или някой който по скоро е рутвал да обясни че аз съм с 2г интернет и много бавно ми отваря страниците .
Цитирай

schizm написа:
milenataa написа:Колега, аз от тук гледах(четох) и го рутнах буквално за една минута. Успех!
"To root the device you need to have a computer with phone driver installed on that. And you also need a USB cable to connect the phone with the computer. I have already installed the driver for LG Optimus One P500 (You can get that from official site)."
А от къде намери driver за PRIVILEG MID-7M? Мен само това ме спира програмата UnLock Root 2.3.1 да продължи с руутването на таблетчето.

Аз не помня да ми е трябвал драйвер. Но ето тук е показано как се инсталират драйверите за UnLock Root (1:57).
http://www.youtube.com/watch?v=8LoznjA2FXs

MOTO G GPe 16GB Android 5.1 Lollipop  PRIVILEG MID-7M Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Цитирай

milenataa написа:
schizm написа:
milenataa написа:Колега, аз от тук гледах(четох) и го рутнах буквално за една минута. Успех!
"To root the device you need to have a computer with phone driver installed on that. And you also need a USB cable to connect the phone with the computer. I have already installed the driver for LG Optimus One P500 (You can get that from official site)."
А от къде намери driver за PRIVILEG MID-7M? Мен само това ме спира програмата UnLock Root 2.3.1 да продължи с руутването на таблетчето.

Аз не помня да ми е трябвал драйвер. Но ето тук е показано как се инсталира драйверите за UnLock Root (1:57).
http://www.youtube.com/watch?v=8LoznjA2FXs
Koлега много ти благодаря.

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай

Колеги на вас екрана драска ли ви се?

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай

Здравейте! Имам проблем с Privileg MID-7M, по точно бутоните на навигацията ( IGo -версияTonguerimo_Android_800x480_gjak_1.08_BG ) са под лентата на задачите и са не използваеми. Виждам, че някои колеги са решили проблема, но самото решение не го откривам. Моля помогнете!
Цитирай

промени така сис текста
[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="800_480:800x442/480x762:fullscreen"
Цитирай

здравейте колеги.някой знае ли колко ще ми струва смяната на тъча на таблета?или само цената на тъча и от къде мога да си го закупя.след изпускане се счупи и съм го свалил тъй,че мога и сам да си монтирам новия
сега си работя с мишката ,но е малко неудобно постоянно ти се мотае кабелът Smile.благодаря предварително поздрави
Цитирай

70-80 лв от компютър 2000,там ще ти го сменят.
Цитирай

и аз си пукнах тъча намерих в ибей на цена 20 долара въпросът ми е как се поръчва как се плаща ако някой се е занимавал моля да обясни. благодаря

п.п моя го притиснах някак си и се пукна наистина му е тънко съклото за съжаление .
това е линка http://www.ebay.com/itm/7-Touch-Screen-D...1207700256

колегата по горе да сподели колко му искат от "computers2000" че от тоя ибей май е трудна работа.
Цитирай

rdragor написа:
kaloyan01 написа:Колега можеш ли да обясниш с повече снимки и информация стъпка по стъпка как си направил тези ,,манипулации" ?

Здравейте при едно злополучно изстърване на таблета му се повреди батерията ,в сервиза отказаха гаранция което е нормално защото има доста голяма дируга от едната страна,разбира се не го оставих ,смених си батерията сам,и реших да експериментирам с тези модове но не се сетих да снимам а сега не ми се сваля платката.
ако искаш по добър обхват на трансмитера от зарядно на нокия отрязваш около 5 см повече не ти трябва ,като включиш вече имаш антена . дано да обясних правилно.

колега може ли да кажеш как успя да отлепиш батерията от дисплея без да го счупиш?при мен доста яко е залепена и се чудя как да я отлепя без да повредя нещо? Smile ,че на мен ми предстои смяна на дисплей и тъч а в сервиза ми искат пари колкото за половин таблет.
Цитирай

rdragor написа:и аз си пукнах тъча намерих в ибей на цена 20 долара въпросът ми е как се поръчва как се плаща ако някой се е занимавал моля да обясни. благодаря

п.п моя го притиснах някак си и се пукна наистина му е тънко съклото за съжаление .
това е линка http://www.ebay.com/itm/7-Touch-Screen-D...1207700256

колегата по горе да сподели колко му искат от "computers2000" че от тоя ибей май е трудна работа.
значи поръчката се прави от сайта до колкото знам,но за плащането трябва да имаш регистрирана кредидтна карта в "пейпал"и чрез нея се плаща по банков път.поне така ми обясни един приятел който пазарува от нета. а тоя Freelander-Tablet същия ли е ,като нашия privileg? дисплея дали е същия като на privileg мид 7м? а в компютър 2000 ми казаха цена само за тъч 35лв-ако те го сменят 75лв.а за тъч и дисплей 116лв плюс разходи по доставката до сервиза и обратно и ми идва малко в повече Smile .та може би ще поръчвам от ибей и ще ги сменям сам,дано успея
Цитирай

35 лв за тъч не е много в сайта им пише че не се занимават с частни клиенти а тоя тъч който съм дал линк е същия като нашия . ако поръчваш от ибей поръчай и за мен един тъч .разбира се ще ти дам парите предварително .по въпроса за батерията много трудно я отлепих с един нож намазан с масло за да не се залепя отново като се подпъхва под барерията и трябва да се внимава с лентовите кабели .
Цитирай

Отлепете си тъча отпред от панела, изключително слабо е залепен. Като преди това е добре да извадите лентовият кабел от платката.

MOTO G GPe 16GB Android 5.1 Lollipop  PRIVILEG MID-7M Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Цитирай

rdragor написа:35 лв за тъч не е много в сайта им пише че не се занимават с частни клиенти а тоя тъч който съм дал линк е същия като нашия . ако поръчваш от ибей поръчай и за мен един тъч .разбира се ще ти дам парите предварително .по въпроса за батерията много трудно я отлепих с един нож намазан с масло за да не се залепя отново като се подпъхва под барерията и трябва да се внимава с лентовите кабели .

незнам защо са ти казали че не се занимават с частни клиенти!?аз онзи ден им звънях за тъч а вчера и за дисплея,и казаха че няма проблем но другата седмица ще има налични и ми казаха тази цена даже с 3 месеца гаранция ако те ги сменят.
сега за тъча разбрах че е същия но мен живо ме вълнува дали и дисплея е същия? че на мен по голям проблем ми е дисплея ,че вече не работи. а ако поръчвам ще е само ако намеря дисплей Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)