Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кратко ревю на таблет Privileg MID-7M.

за дисплея не съм сигурен дали е като на фрееландъра. ако са такива цените наистина не си струва да се взема то не е половин таблет ами цял направо. аз ще пробвам да си купя ако ми продадът само тъч. за 35 лв е поносимо ама 75 не бих дал .при това като видях как е залепен едва едва се държеше по добре сам да си го залепя с някакво лепило по добре ще си го направя от тях.а аз се чудех защо беше пълен с прах то през тия фуги как няма да прашяса. аве хубава работа ама китайска.
Цитирай
Аксесоари

здравейте,ето че таблета вече работи с нов тъч и нов дисплей Smile.всичко на цена 80 лв за двете от компютър 2000.на някой ако му се наложи да поръчва дисплей трябва да знае че не всички дисплеи за този модел са съвместими,поръчвам аз дисплея и ме питат за модела на таблета.пристига, аз монтирам включвам и... греда цветовете различни екрана не е черен а сив и пикселите по големи контраста отвратителен и т.н. вдигам пак тел. и започвам да обяснявам какво се случва,а любезната служителка от другата страна ми казва ,че затова трябвало да се сменя в сервиз :confused: (за да вземат пари и за ремонта).накрая се оказа че в различните фабрики в китай били различни частите и затова се получило така,и трябвало като ми приемат поръчката да искат не модела а серийния номер на таблета за да видят от коя партида и от коя фабрика е дошъл Tooth .та се наложи да го върна и да ми изпратят правилния дисплей, и сега всичко е ок. относно тъча нямаше проблем веднага си пасна. някой се оплака че му влизат прашинки м/у тъча и дисплея,при мен го няма този проблем защото тъча се залепва за корпуса на таблета като лепенката е по широка и захваща и върху дисплея,затова ако някой сваля дисплея трабва да внимава да не счупи тъча докато го отлепя.това засега от мен поздрави Smile
Цитирай

от къде и как го поръча на мен ми казват от компютър2000 че не продават части за таблети само ги поправят и то трябва да го пратя до там и щеми излезе солено .дай някой телефон, благодаря
Цитирай

Някой дали е решил проблема с неверните часове в EPG-то? Програмите са изписани с 3 часа по-рано, например за новите в 19:00 пише, че са в 16:00 часа.
Цитирай

rdragor написа:от къде и как го поръча на мен ми казват от компютър2000 че не продават части за таблети само ги поправят и то трябва да го пратя до там и щеми излезе солено .дай някой телефон, благодаря

обадих се по телефона-02/4392017,02/4392018. и поръчах ,каквото ми трябва дадох адрес има и тел за връзка.ако си от софия в може да отидеш на место в сервиза им,в нета го има адреса. успех
Цитирай

night_shift написа:Някой дали е решил проблема с неверните часове в EPG-то? Програмите са изписани с 3 часа по-рано, например за новите в 19:00 пише, че са в 16:00 часа.
пробвай да смениш кънтри настройката примерно на гърция или на страна с в нашата часова зона,би тряало така да стане макар че аз не съм го пробвал Smile защото не ми пречи
Цитирай

gopi написа:пробвай да смениш кънтри настройката примерно на гърция или на страна с в нашата часова зона,би тряало така да стане макар че аз не съм го пробвал Smile защото не ми пречи
Не помага. И часовата зона сменявах и пак не става.
Цитирай

gopi написа:
rdragor написа:от къде и как го поръча на мен ми казват от компютър2000 че не продават части за таблети само ги поправят и то трябва да го пратя до там и щеми излезе солено .дай някой телефон, благодаря

обадих се по телефона-02/4392017,02/4392018. и поръчах ,каквото ми трябва дадох адрес има и тел за връзка.ако си от софия в може да отидеш на место в сервиза им,в нета го има адреса. успех
Точно на тези телефони звънях и ми отказват да ми продадът тъч искат да им пратя таблета
Цитирай

rdragor написа:
gopi написа:
rdragor написа:от къде и как го поръча на мен ми казват от компютър2000 че не продават части за таблети само ги поправят и то трябва да го пратя до там и щеми излезе солено .дай някой телефон, благодаря

обадих се по телефона-02/4392017,02/4392018. и поръчах ,каквото ми трябва дадох адрес има и тел за връзка.ако си от софия в може да отидеш на место в сервиза им,в нета го има адреса. успех
Точно на тези телефони звънях и ми отказват да ми продадът тъч искат да им пратя таблета

честно казано нямам представа защо ти отказват,на мен ми обясниха че ако си го сменям сам няма да ми дадат гаранция за частите-тъч и дисплей в моя случай.но не са ми отказали продажба просто ми обясниха,че за по сигурно и,за да има гаранция е добре да се смени от тях в сервиза. добре де ако наистина не искат да ти продадат поръчай си от китайците в ибей,даже може да ти излезе по евтино защото има безплатна доставка.трябва да ти кажа и че китайците са доста коректни,на един приятел бяха объркали един лентов кабел за комп. и направихме рекламация и изпратиха нов безплатно за тяхна сметка.само прочети внимателно какви са условията за доставка в сайта и дали няма допълнителни такси.успех
Цитирай

Когато си купих таблета PRIVILEG MID-7M, имаше инсталирано приложение за запис по време на движение /driving ....../, не помня как точно се казваше. Някой може ли да ми каже откъде да си го изтегля /може и подобна/ или да ми я изпрати. Когато такова приложение работи, навигацията ще функционира ли заедно с него.
Цитирай

syncdf написа:Когато си купих таблета PRIVILEG MID-7M, имаше инсталирано приложение за запис по време на движение /driving ....../, не помня как точно се казваше. Някой може ли да ми каже откъде да си го изтегля /може и подобна/ или да ми я изпрати. Когато такова приложение работи, навигацията ще функционира ли заедно с него.
заповядай http://privileg.bg/bg/shop/details/191/2...id-7m.html

При мен лично,когато включа това приложение iGo забива.
Цитирай

masterakalin написа:
syncdf написа:Когато си купих таблета PRIVILEG MID-7M, имаше инсталирано приложение за запис по време на движение /driving ....../, не помня как точно се казваше. Някой може ли да ми каже откъде да си го изтегля /може и подобна/ или да ми я изпрати. Когато такова приложение работи, навигацията ще функционира ли заедно с него.
заповядай http://privileg.bg/bg/shop/details/191/2...id-7m.html

При мен лично,когато включа това приложение iGo забива.


Благодаря. При мен iGO си работи , но Driving recordera не записва постоянно, а когато той си пожелае.
Цитирай

Каква му е комбинацията от бутони за да му върна заводските настройки? Че от тестването на много игри ми се запълни 8-те GB памет, и сега като инсталирам някоя игра или някоя програма се ъпдейтва ми дава грешка, заради запълнената памет. И откъде се рестартира тоя таблет?
Цитирай

schizm написа:Каква му е комбинацията от бутони за да му върна заводските настройки? Че от тестването на много игри ми се запълни 8-те GB памет, и сега като инсталирам някоя игра или някоя програма се ъпдейтва ми дава грешка, заради запълнената памет. И откъде се рестартира тоя таблет?

Доста глупави въпроси - дано да са породени от невежество,мързел да прочетеш цялата тема и/или питаш гугъл.

1.За заводски настройки има два варианта - през настройките или през риковърито (на стр. 1 съм писал как се влиза в риковърито-там търсиш фактори ресет). Клавишна комбинация няма или не ми е известна такава.

2.Рестарт бутон няма.Единствения начин ако ти е руутнат таблета може да си сложиш програмка с икона за рестарт.
Цитирай

masterakalin написа:Доста глупави въпроси - дано да са породени от невежество,мързел да прочетеш цялата тема и/или питаш гугъл.

1.За заводски настройки има два варианта - през настройките или през риковърито (на стр. 1 съм писал как се влиза в риковърито-там търсиш фактори ресет). Клавишна комбинация няма или не ми е известна такава.

2.Рестарт бутон няма.Единствения начин ако ти е руутнат таблета може да си сложиш програмка с икона за рестарт.
Нали затова са форумите, да се задават глупави въпроси и някой да отговаря с умни отговори. Нали след месец на някой друг ще му се наложи да направи Hard Reset и вече ще знае как става. Ако ги нямаше глупавите въпроси и отговори, как чичо Гугъл щеше да намира информацията в интернет.

1. За "wipe data/factory reset" или "Възстановяване на фабричните настройки" го знаех, но исках да бъда сигурен преди да действам, за да не стане бИля.

2.Би ли препоръчал някоя програмка, че тва с задържането на Power бутона за да изключи и после пак задържане да включи става бавно и изнервящо?
Цитирай

schizm написа:
masterakalin написа:Доста глупави въпроси - дано да са породени от невежество,мързел да прочетеш цялата тема и/или питаш гугъл.

1.За заводски настройки има два варианта - през настройките или през риковърито (на стр. 1 съм писал как се влиза в риковърито-там търсиш фактори ресет). Клавишна комбинация няма или не ми е известна такава.

2.Рестарт бутон няма.Единствения начин ако ти е руутнат таблета може да си сложиш програмка с икона за рестарт.
Нали затова са форумите, да се задават глупави въпроси и някой да отговаря с умни отговори. Нали след месец на някой друг ще му се наложи да направи Hard Reset и вече ще знае как става. Ако ги нямаше глупавите въпроси и отговори, как чичо Гугъл щеше да намира информацията в интернет.

1. За "wipe data/factory reset" или "Възстановяване на фабричните настройки" го знаех, но исках да бъда сигурен преди да действам, за да не стане бИля.

2.Би ли препоръчал някоя програмка, че тва с задържането на Power бутона за да изключи и после пак задържане да включи става бавно и изнервящо?


Мasterakalin пак умуваш има рековъри задръж vol up и vol down (когато е изключен таблета след това той сам ще се стартира)
Има wipa-data factory reset vol down (Слизаш надолу) а с vol up (enter (избираш) )
Това прави таблета да е с заводски настройки ако не работи пак както трябва пиши в Privileg страницата в Facebook там ще ти дадат рома флашваш през Livesuitimage и си готов.
Рестартира ли се отново пращай го в сервиза друго решение няма спокойно хората от компютър2000 са много сериозни няма да ви излъжат.
Поздрави и дано да съм ви помогнал.Трабант

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай

здравейте колеги,може би въпроса ми е глупав ,но може ли да се свалят файлове на таблета от флашка или от картата памет( да се копират)- примерно снимки ,или могат само да се разглеждат?
Цитирай

Да могат да се свалят.
Цитирай

hercules16 написа:Да могат да се свалят.

колега а ще споделиш ли с мен и останалите,как по точно става.аз на моя таблет не видях опция за сваляне (копиране) на файлове,и се чудя дали не трябва някаква специална програма.ще съм ти благодарен ако ме осветлиш по въпроса. поздрави
Цитирай

Когато си в file manager даваш на усб-то и задържаш на избраната папка (файл и даваш copy folder или copy fille) а после избираш папката в която ще ги вкараш в таблета като задържаш отново и даваш paste into folder.
Цитирай

Здравейте на всички!
Това,което искам да споделя не е конкретен проблем,а по-скоро мнение.Ако Модераторите преценят могат да го изтрият.Аз лично няма да се сърдя.Искам да изразя изцяло негативното си мнение относно тази марка и представителя им "Computer 2000".Предварително казвам,че не желая да правя реклама или антиреклама на когото и да било,а само да споделя впечатление.Таблета,който си закупих е модел MID 7.Не знам при другите ползватели на техни устройства как се държи дисплея,но на бройката която притежавам е меко казано зле-искаш да се отвори дадено нещо но се отваря нещо съвсем различно на другия край на екрана.70% от приложенията в Google Play не могат да се инсталират-не се подписват правилно или там каквото е.Мога да изброявам и други недостатъци но не мисля,че е нужно.Относно гаранционното им обслужване-има ли такова?Посетих сервиза и там вместо да ме изслушат какъв ми е проблема,започнаха да ми обесняват как съм нарушил условията по гаранцията затова,че не съм занесъл таблета в оригиналната кутия.Към гаранционната карта е прикрепена фактура от голяма търговска верига.Усъмниха се дали документа е автентичен(повтарям става дума за фактура,а не касова бележка и надлежно попълнена и подпечатана гаранционна карта).Останах с впечатлението,че госпожиците или госпожите от сервиза бяха добре подготвени за всеки един въпрос относно редовността на документите и всъщност всячески се стремаха да ми обеснят как трябва да си платя за ремонт,ако се налага такъв и за теста на устройството.Причината в крайна сметка поради която посетих сервиза е това,че не мога да инсталирам приложението Subway surfers.
В заключение искам да кажа,че повече не бих си позволил да си купя устройство от тази марка!
Лек ден на всички.
Цитирай

Напълно съм съгласен че сервиза им е под всякаква критика ,преди около два месеца си изстървах таблета и тъча му отказа,в сервиза ми обясниха че това било найй скъпата част от таблета и ще ми излезе 75лв без разсходи за куриер.
отказах се, разбира се поръчах от ибей за 18долара за фреландър който е същият но по качествен, старият имаше едни черти през сантиметър виждаха се много ясно когато си на светло а също така старият не отчиташе много точно къде докосвам дисплея и ми се налагаше по няколко пъти да натискам примерно да затворя браузъра, при новия който дойде с комплект отвертки подарък при него нямам забележки няма черти отлично калибриран е .
Извода е не купувайте от техномаркети и подобни ,по добре като е китайска пръчка да си я поръчам от китай ,не да им пълня гушите и като отида до сервиза да ме гледат все едно съм им длъжник нещо.

това си е мое мнение ако съм обидил някой фен на марката извинявам се.
Цитирай

Здравейте, някой може ли да сподели как да изключа вибрацията при докосване на софтуерните бутони в navigation bar-а.
Цитирай

Хора , имам два такива таблета , нямам проблеми , но на втория който взех нямаше FM Transmitter , всъщност няма софтуеър който да го управлява . Та , знае ли някой от къде да сваля такъв ?
Цитирай

Koлега 2-рия таблет оргинален ли е смисъл не някво менте от продавалник и ако е автентичен продукта това не е софтуерен дефект а хардуерен и не ,не може да си инсталираш приложение за контрол на честота.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)