Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кратко ревю на таблет Privileg MID-7M.

Добър ден на всички!

От няколко дена купихме този таблет и имам един проблем, коите бе блъска по главата Smile

Как да ми тръгне ТВ тунера, изисква ми да сканирам каналите.
Натискам на лупата и пак същият проблем. Не ми показва такива никакви програми

Прилагам няколко снимки на DVB-T:
[Изображение: d9a418a646b3c0c5.jpg]
[Изображение: 891ed2176ca93476.jpg][Изображение: 4c99386601e40e62.jpg][Изображение: 047357113f02b9b4.jpg]
Цитирай
Аксесоари

Здравейте! Някой може ли да помогне. Privileg MID-7M как да пусна FM transmiter ? Искам да чувам командите от GPS в колонките. Благодаря предварително.
Цитирай

Taка влизаш в настройки под wi-fi и тнт има Fm transminter нагласяш честота нагласяш я и в колата и включваш таблета в зарядното и voila всичко е наред Smile .
Цитирай

HackieBFU написа:Добър ден на всички!

От няколко дена купихме този таблет и имам един проблем, коите бе блъска по главата Smile

Как да ми тръгне ТВ тунера, изисква ми да сканирам каналите.
Натискам на лупата и пак същият проблем. Не ми показва такива никакви програми

При мен Country code е China и си работи без проблем. Друга причина за липса на телевизия е липса на сигнал :-) Тунера е слабичък и си трябва силен сигнал. Пробвал съм го и по време на движение и ако сигнала е силен, няма проблем с телевизиите.
Цитирай

Притежавам Tablet, Privileg MID-7M от м. април. Пропътувал съм 50-60 000 км. Доволен съм от неговата работа, но има две НО-та.
1. Функция за запис по време на път DVR не може да превключи към външната камера, затова ползвам платена програма "авторегистратор" за 4-5 лв.
2. GPS-а си загубва сигнала когато се пътува по планински терен, дори и той да е автобан (например в Австрия), за разлика от стандартната навигация която използвам успоредно при пътуване.
Интересувам се, възможно ли е да инсталирам програма, която при включена флашка със сим карта, да работи като телефон?

Privileg MID-7M
Цитирай

Здравейте колеги.имам проблем с гугъл плей,върнах фабричните настройки на таблета и сега като се опитам да изтегля нещо ми изпидва следното- "при извличането на информация от сървъра възникна грешка.[RPC :S-7 :АЕС-0]" моля някой ако може да помогне да се справя с проблема.
Цитирай

gopi написа:Здравейте колеги.имам проблем с гугъл плей,върнах фабричните настройки на таблета и сега като се опитам да изтегля нещо ми изпидва следното- "при извличането на информация от сървъра възникна грешка.[RPC :S-7 :АЕС-0]" моля някой ако може да помогне да се справя с проблема.
Колеги проблема е решен незнам как но сега е ок
Цитирай

А имам 1 малък проблем с моя таблет Privileg MID-7M изведнъж без да искам му махнах IGO изобщо от самия таблет и той на следващия ден започна да се държи много неадекватно:като го включа и ми се появява иконата на жабата на Android и до там остава и не иска да ми зареди нататък нищо.Та питам,как мога да го преинсталирам,защото в една друга тема ме посъветваха да го направя?Или reboot-на,как да стане?Той си е читав още и може да стане всичко това......

Лек ден и благодаря

P.S.Това,което на снимката пише,как да стане помогнете ми моля ви....  Sad

http://masterakalin.snimka.bg/daily/priv...245515.big
Цитирай

'desuu' не ти трябва да го деинсталираш, просто трябва да направиш reset до фабрични настройки, но ще ти изтрие всичко......(запазва гаранцията). По снимката- 'wipe data/factory reset' .
Цитирай

А как да му направя"да направиш reset до фабрични настройки"?Кажете ми моля ви...

И това 'wipe data/factory reset'

Не мога да стигна до настройки на таблета в менюто му разбирате ли?
Цитирай

Би трябвало да е в Настройки - Архивиране и нулиране....

 
Цитирай

Вие разбирате ли че аз до там не стигаммммм,а само до началната жаба на андроид и с надписа на андроид и повече не дава да му правя нещо....Демек до началния екран след надписа Privileg стига и повече не ще да стига до екрана за заключване и менюто да му достигна.....
Цитирай

В гаранция ли е таблета?

 
Цитирай

 Виж в YouTube как се прави reset на твоя таблет.
Цитирай

Задръж Power докато изгасне таблета и пускаш бутона....вече щом е изключен хвани намаляне на звука и не го пускаш и заедно с него натискаш Power и като светне екрана пускаш Power, но продължаваш да държиш намаляне на звука докато не излезе екрана като на снимката...слизаш с бутоните за звука до wipe data factory reset а Power играе роля на Ок . След това натискаш reboot system now.




[Изображение: a8ca50519e78322c.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравйте!
Имам следния проблем:
Като започна да инсталирам проложение от Google Play, тръгва да се инсталира и изписва " файлът на пакета не е намерен"
Правя factory reset и пак същата работа.Някой може ли подробно да опише как да оправя този бъг?
Благодаря предварително!

Samsung Galaxy A8 (2018) , Android 8.0 - Oreo
Цитирай

колеги някой знае ли от къде да намеря батерия за този таблет?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)