Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кратко ревю на таблет Privileg MID-7M.
#51

Темата не "смърди", а е много на място! Получих доста полезна информация. А относно SD картата... колега открива я картата в хранилището пише 7,5ГБ общо, свободно отново 7,5ГБ. Проблема е че като искам да прехвърля някое приложение от таблета на картата не го прехвърля... Huh Смисъл натискам "Прехвърляне на SD карта". Изчаквам определеното време за прехвърляне, след което отивам на SD карта и отново 7,5ГБ общо и 7,5 свободно... Huh .

П.П. Приложението, което се опитвам да прехвърля е 2,5ГБ

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
Аксесоари
#52

Добре а само това приложение ли не се прехвърля или с всички е така?
Цитирай
#53

С всички е така. Забелязвам и др. Когато съм в колата DVR-а не иска да намери сигнал за телевизия независимо дали съм в движение или не... търси и накрая показва, че няма сигнал... :angry: Слизах, търсих пак се качвах, "чупих" антената по всякакви начини, но не иска.

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#54

А сега де!!! То твойто си стана букет от проблеми. Телевизията във вкъщи я ловиш а в колата не ?!?!?! Моя няма проблеми преди да вдигна повече от 40км/ч, после почва да насича.
П.С. Моя не е Привилег но няма подобни проблеми.
Цитирай
#55

Ясно... ще се обаждам на сервиза. Дано намерят решение на проблемите ми... излиза, че най - хубавото на таблета е навигацията... Cry Cry Cry

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#56

Еми не съм съгласен понеже както казах при мен няма проблеми. Телевизията без специална антена няма как да работи добре в движение. При мене скороста от USB и WI-FI също е нормална. Според мен просто си случил на куца бройка.
Цитирай
#57

Колега, евала! Всичко е "ток и жиЦи" както казваме ел. техниците Tooth . Таблета ми е заменен с нов, поради възникнал фабричен дефект ( антена най- вероятно). А за SD картата ми е много странно. До колкото ми обясниха в сервиза това бил казус от Android?!??! Т.е. каквито и приложения да инсталирам на таблета не мога да ги прехвърля цялостно на SD картата, защото таблета няма как да използва данните им от SD картата... на нея може да се качват само инсталационните файлове на програми и игри. Но файловете, нужни за стартирането на програмата, трябва да са в паметта на таблета. :O

П.П. Много тъпо от страна на Android, но какво да се прави... :angry:
П.П. Стана ми интересно и пробвах DVT-B с скорост от 70+ км/ч и няма никакво насичане! (дано не чете някой катаджия) Tooth

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#58

Привет на всички форумни колеги споделящи информация в този прекрасен форум!
Имам следният въпрос към хората притежаващи моделът за който е пусната темата. Опитвали ли сте да включите на USB блутут донгъл и разпознава ли се от таблета? Като опции и цена ми се струва добър, но само липсата на блутут ме спира да стана притежател на такъв таблет.

Поздрави!
Цитирай
#59

Здравейте колеги.Купих си карта памет 16 ГБ 10 клас.Като я поставя в таблета много трудно се вади.Въпросът ми е как се местят приложения на картата,защото съм си напълнил ватрешната памет.Моля за помощ,че в чудо съм се видял.Как ли не пробвах и не става и не става.... :wall:
Цитирай
#60

Да питам с таблет PRIVILEG MID-7M могат ли да се редактират xls и doc файлове. Не съм имал до сега устройство с Android и имам още няколко въпроса. Основно ще ползвам тая джаджа да чета книги и да гледам филми, както и да слушам музика в колата с трансмитера или да се ориентирам с GPS. Дали има програми, които да отварят fb2, epub и други формати за книги? Проблем с показване на български субтитри във филмите?

П.П. Вече имам отговор на въпроса за книгите от друга тена в този форум.
Цитирай
#61

kaloyan01 написа:Здравейте колеги.Купих си карта памет 16 ГБ 10 клас.Като я поставя в таблета много трудно се вади.Въпросът ми е как се местят приложения на картата,защото съм си напълнил ватрешната памет.Моля за помощ,че в чудо съм се видял.Как ли не пробвах и не става и не става.... :wall:

Отговора на въпроса ти е малко по-горе в темата!!!
Цитирай
#62

32aug написа:
kaloyan01 написа:Здравейте колеги.Купих си карта памет 16 ГБ 10 клас.Като я поставя в таблета много трудно се вади.Въпросът ми е как се местят приложения на картата,защото съм си напълнил ватрешната памет.Моля за помощ,че в чудо съм се видял.Как ли не пробвах и не става и не става.... :wall:

Отговора на въпроса ти е малко по-горе в темата!!!


Колега видях го и го пробвах.Ефекта се оказа нулев и поради тази причина пуснах нов пост....
Цитирай
#63

Колега кажете какво ви е мнението за таблета и ако може какво му е GPU-то на този таб защото процесора е някакъв неизвестен.

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай
#64

night_shift написа:Да питам с таблет PRIVILEG MID-7M могат ли да се редактират xls и doc файлове. Не съм имал до сега устройство с Android и имам още няколко въпроса. Основно ще ползвам тая джаджа да чета книги и да гледам филми, както и да слушам музика в колата с трансмитера или да се ориентирам с GPS.

Здравей, колега! На трансмитера не разчитай много. Качеството е лошо и едва ли ще слушаш музика през него. А файлове може да редактираш, да създаваш, да триеш каквото ти душа иска. В маркета има избор от програми. Избери си. Лично аз ползвам "Document To Go". :thumbup:

П.П. Честито на всички колеги за новата придобивка... :cheers: :cheers:

П.П.2
Цитат:ПроцесорSadCPU+GPU+VPU) TCC 8923, 1GHz (Реално работи между 343MHz-937MHz, Програмките го засичат като CortexA5 процесор с максимална честота 1,2GHz)

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#65

ikan_01 написа:
night_shift написа:Да питам с таблет PRIVILEG MID-7M могат ли да се редактират xls и doc файлове. Не съм имал до сега устройство с Android и имам още няколко въпроса. Основно ще ползвам тая джаджа да чета книги и да гледам филми, както и да слушам музика в колата с трансмитера или да се ориентирам с GPS.

Здравей, колега! На трансмитера не разчитай много. Качеството е лошо и едва ли ще слушаш музика през него. А файлове може да редактираш, да създаваш, да триеш каквото ти душа иска. В маркета има избор от програми. Избери си. Лично аз ползвам "Document To Go". :thumbup:

П.П. Честито на всички колеги за новата придобивка... :cheers: :cheers:

П.П.2
Цитат:ПроцесорSadCPU+GPU+VPU) TCC 8923, 1GHz (Реално работи между 343MHz-937MHz, Програмките го засичат като CortexA5 процесор с максимална честота 1,2GHz)

Въпроса ми беше GPU то (Mali400 и там какво е точно)

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай
#66

Заповядай, колега: :thumbup:
И тук не казват. Да, колега мали 400 е.

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#67

ikan_01 написа:Заповядай, колега: :thumbup:
Благодаря колега.
Утре ще си поръчам един чрез един дилър Lock Android
И в комплекта има ли стойка за GPS за колата или трябва аз да си взимам.

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай
#68

Ми различно е... При мен имаше стойка, протектор, зарядно за кола, зарядно 220V, USB за компютър и ми подариха mini USB към USB 2.0 Lol Друг колега си взе и нямаше протектор. 3ти нямаше зарядно за кола :rofl: Изобщо както ти дойде. Но в сайта на привилег пише, че идва със стойка, така че едва ли няма да има. Dance

П.П. И да се похвалиш с новата придобивка. :cheers:

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#69

Така днес дилъра го достави като цяло за сега добре се държи веднага му метнах IGO ,но DVB-ISDB тунера дигна ли повече от 50km/h и почва да засича как е при вас.

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай
#70

trabant написа:...но DVB-ISDB тунера дигна ли повече от 50km/h и почва да засича как е при вас.
Сподели мнение как работи трансмитера.
Възможно ли е да има FM трансмитер, а да няма радио? Huh
Цитирай
#71

Да проблема с насичането на телевизията при движение го има при всичките варианти (Diva, Privileg, Goclever).
За да се реши проблема трябва да се купи специална антена за движение. По памет мисля, че бяах две в комплект една за бърза скорост и една за бавна. Пак по памет мисля, че антената беше нещо около 150-200лв.
С две думи:
Насичането на телевизията при движение не е проблем на таблета.
Цитирай
#72

Колeги,как вадите допалнителната карта с памет.... :Х
Цитирай
#73

32aug написа:Да проблема с насичането на телевизията при движение го има при всичките варианти (Diva, Privileg, Goclever).
За да се реши проблема трябва да се купи специална антена за движение. По памет мисля, че бяах две в комплект една за бърза скорост и една за бавна. Пак по памет мисля, че антената беше нещо около 150-200лв.
С две думи:
Насичането на телевизията при движение не е проблем на таблета.
Няма такова нещо... ако прочетеш малко по - нагоре моя пост ще разбереш с каква скорост в града с "прибрана" антена няма никакви проблеми! :power:

kaloyan01 написа:Колeги,как вадите допалнителната карта с памет.... :Х
Колега, натискаш навътре и таблета "изплюва" картата. Wink

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#74

Здравейте на всички, прочетох цялата тема и като гледам всички (с изключения) са доста доволни от устройството. Обмислям го като подарък за близък човек, като цяло съм готов да го взема, само бих помолил някои, които го притежава да качи няколко скриншота от интерфейса на главния екран и на софтуера за телевизията, за да предобия малко по ясна представа за кво иде реч.

Благодаря на всички участници за страхотната тема.
Цитирай
#75

Интерфейса на Телевизията е този. Между Дивата и Привилега няма разлика.
http://www.netshop.bg/blog/diva-7-dvb-t-...0%B2%D1%8E
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)