Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения относно Sencor Element 7 V2. Заслужава ли си ?
#51

Вчера ми попадна 1брой,втора ръка, но батерията пада рязко за 30мин.Днес поръчах 3000мАч,за 18лв.от нета,утре пристига и я монтирам,ако държи ще пиша отзиви.Таблета на зарядно работи добре,но на батерия?пада?Дали батериите за тази серия са калпави 2000мАч, или таблета тегли яко ток-ще, разбера след като кача новата батерия утре.Иначе за парите дали се набутах?Взех го за 40лв.+18лв.за нова батерия.
Цитирай
Аксесоари
#52

Този таблет е напълно функционален, работи си и всяка стотинка от ниската му стойност си е напълно издържана Smile. Обаче, за да функционира нормално без да дразни, трябва:

1. да се смени вградената (направо смешна) батерия. В нета има клипове как става смяната на батерията за китайски таблети (Нужен е и поялник Smile). По бързия и по- евтин начин е ползването на външна батерия...

2. Таблета не е рутнат в стоковия си вид ! Задължително трябва да се рутне, така можем лесно да спрем процесите дърпащи рам и процесорно време Smile и така да забързаме така или иначе бавния процесор Smile. Аз съм ползвал: (https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=60951) и всичко стана, работи и няма проблеми.

3. Ползвам Titanium backup, Lucky Pacher (6.0), в нета има и достатъчно информация кои системни програми не трябва да се замразяват /freeze/ за да работи без проблеми ..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)