Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения относно Sencor Element 7 V2. Заслужава ли си ?
#26

Вчера върнах въпросният таблет. Според мен е доста некачествен продукт Sad

[ROM] CyanogenMod 10.1 4.2.1 jelly bean
Цитирай
Аксесоари
#27

cconstantine написа:Вчера върнах въпросният таблет. Според мен е доста некачествен продукт Sad
А би ли споделил какво точно не ти харесва в този таблет? Така не аргументирано звучи като злобарско плюене. Вече много хора притежават този продукт и всеки би оценил дали са верни аргументите ти. Моето мнение е, че си отговаря на характеристиките и е качествен продукт съгласно спецификацията си, а и съобразно цената си. Ако твоя екземпляр е бил с проблеми, това е друг въпрос, но пък има 3 години гаранция, както виждаш, щом си го върнал, значи е реална. Опитай се да върнеш нещо в Китай.

XIAOMI MI A1
android 8.1,0    4 GB RAM,  64 GB  HD,    5.5" 1980X1080 pixels
Цитирай
#28

Dido_NM написа:
cconstantine написа:Вчера върнах въпросният таблет. Според мен е доста некачествен продукт Sad
А би ли споделил какво точно не ти харесва в този таблет? Така не аргументирано звучи като злобарско плюене. Вече много хора притежават този продукт и всеки би оценил дали са верни аргументите ти. Моето мнение е, че си отговаря на характеристиките и е качествен продукт съгласно спецификацията си, а и съобразно цената си. Ако твоя екземпляр е бил с проблеми, това е друг въпрос, но пък има 3 години гаранция, както виждаш, щом си го върнал, значи е реална. Опитай се да върнеш нещо в Китай.

Ще съм кратък. Тъчскриина ме изнервя, просто много е бавен, трудно се оперира с него. След това на дисплея цветовете ми се губят някаде.
Това си е мое мнение.
Всеки си има глава на раменете за да реши какво да купува и какво не. Това е моето мнение. Купих го пробвах го и след това го върнах Sad

[ROM] CyanogenMod 10.1 4.2.1 jelly bean
Цитирай
#29

здравеите преди нова година купих на малкият таблет element 7v2и от два месеца се опитвам да го unroot зада мога да ползвам ваншната памет за да инсталирам по големи игри ако някои е успял да го отклю4и или да инсталира по някакав на4ин в ваншната сд карта мола да ми обесни как става благодаря предварително Lock Android
Цитирай
#30

galinqza написа:здравеите преди нова година купих на малкият таблет element 7v2и от два месеца се опитвам да го unroot зада мога да ползвам ваншната памет за да инсталирам по големи игри ако някои е успял да го отклю4и или да инсталира по някакав на4ин в ваншната сд карта мола да ми обесни как става благодаря предварително Lock Android
Тази тема разглеждал ли си я? https://www.androidbg.com/forum/topic541...-7-v2.html

XIAOMI MI A1
android 8.1,0    4 GB RAM,  64 GB  HD,    5.5" 1980X1080 pixels
Цитирай
#31

Здравейте! Купих си кабел usb otg и пробвах да сложа флашка от виваком за интернет , но таблета блокира и докато не го рестартирам не се оправя. Някои имали подобен проблем. С обикновенна флаш памет няма проблеми работи перфектно. Пробвал съм Alcatel , Huawei флашките от виваком.
Цитирай
#32

а с този кабел може ли да чете от външен хард диск?
Цитирай
#33

dinko_m написа:Здравейте! Купих си кабел usb otg и пробвах да сложа флашка от виваком за интернет , но таблета блокира и докато не го рестартирам не се оправя. Някои имали подобен проблем. С обикновенна флаш памет няма проблеми работи перфектно. Пробвал съм Alcatel , Huawei флашките от виваком.

Проблема е в устройствата предлагани от Виваком.
В описанието на таблета има списък с устройствата, които са съвместими.
Цитирай
#34

Някой може ли да ми каже от къде да се свали adobe flach player,за sencor element7v3
Цитирай
#35

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/a...sions.html
От тук може да се изтегли флаш плеера. Има го за всякакви ОС и различни техни версии.
Цитирай
#36

Благодаря,оправих се.Работи нормално.
Цитирай
#37

Здравейте, таблет sencor element7v3 не може да зареди операционната система. Показва се човечето, след това надписа андроид, и така си стои. Не знам как се прави хард ресет. Ако можете, помогнете, благодаря.
Цитирай
#38

sencor element 7v3 :thumbup:, таблетчето си е направо супер, въпреки, че имах проблем - с бутона за включване - и ми го смениха .. в Кауфланд (но, на мене ми върви да имам механични проблеми с хардуера).

...и проверявайте си зарядното (в кутийката) да не е "американската" Huh система - с "рогчетата Big Grin ", .
Цитирай
#39

Да споделя и аз мнение.
Купих таблета на промоция с 50% намаление от Кауфланд за 100 лв. в понеделник. Третата версия на въпросното устройство с 3 години гаранция! Wink
Първоначално бая се изпотих, защото го включих и всичко си тръгна, а батерията беше на макс. След 2 часа обаче не пожела да се включи. Явно батерията се е била разредила много бързо и след ~15 минути на зарядно си тръгна наново.
Вторият "проблем" беше, че както си стоеше в покой таблета, по едно време грейна надписа Android и никаква реакция по нататък. Аз вече бая се бях назлобил да ги оплюя в Кауфланд, че продават боклуци, но изненадващо от тогава до днес не прави никакви проблеми и вичко си работи на 100%. Има забавяне с по-тежките приложения- примерно таблета се държи като олигофрен при използването на Chrome Big Grin, но аз използвам Opera Mini и там всичко хвърчи.
Разбира се на кутията малко са прехвалили характеристиките, но с приложението CPU-Z ги "разкрих". Процесора е 1.01GHz ARM, за резолюцията на екрана пише че е 800х432 и Total RAM 353MB, като достъпната е 184МВ в момента при мен.
Тъча наистина е гаден, но аз махнах всякакви защитни наилони и сега да кажем, че се търпи.
Друго неприятно чувство у мен породи и накакъв бъг при използване на wi-fi. Докато е включен всичко си е ок, но ако го изключиш после поне при мен не може да се включи пак, освен чрез reboot. Тоест не гасете wi-fi-то, освен ако не искате да си рестартирате машината :huh2: .
Батерията не знам как да я опиша- поне един път на ден трябва да се зарежда, ако таблета е нон-стоп включен.
П.С. В комлекта има онзи кабел. Пробвах с флашка и я разпознава и чете информацията от нея бързо и безпроблемно! Wink
Та в крайна сметка ако си късметлия и уцелиш читава бройка май е по-скоро да! Wink Но трябва да направиш компромиси с някой неща.

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#40

nnminchev написа:http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/a...sions.html
От тук може да се изтегли флаш плеера. Има го за всякакви ОС и различни техни версии.
Някой изпробвал ли е версиите на Flash player от този линк дали работят на Androida на таблета. Миналата седмица го подариха на сина ми и все още се запознавам с него. Пишеше,че версията на flash player е 10.4, а пък таблета е съвсем скоро закупен и не съм наясно да се пробвам ли да инсталирам от по-новите версии за Android 4.04. Някой игри c 10.4 дават съобщение,че няма инсталиран Flash player, но пък бтв се гледа успешно от сайта им.
Цитирай
#41

hvelikov написа:
nnminchev написа:http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/a...sions.html
От тук може да се изтегли флаш плеера. Има го за всякакви ОС и различни техни версии.
Някой изпробвал ли е версиите на Flash player от този линк дали работят на Androida на таблета. Миналата седмица го подариха на сина ми и все още се запознавам с него. Пишеше,че версията на flash player е 10.4, а пък таблета е съвсем скоро закупен и не съм наясно да се пробвам ли да инсталирам от по-новите версии за Android 4.04. Някой игри c 10.4 дават съобщение,че няма инсталиран Flash player, но пък бтв се гледа успешно от сайта им.


Най-добре не се занимавай да сменяш версии на флаша. Тези таблети идват нарочно с инсталиран флаш плеър. Първо, защото го махнаха от маркета и второ, да не се занимаваме да му търсим версия на флаш плеъра. Защото я тръгне, я не. Така, че най-добре не сменяй версията. Не се знае дали ще тръгне, пък и да тръгне може да не работи на всякъде.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#42

Аз имам такъв таблет от почти година и всичко работи и всеки който си го купи ще е късметлия
Цитирай
#43

bgbore_96 написа:
hvelikov написа:
nnminchev написа:http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/a...sions.html
От тук може да се изтегли флаш плеера. Има го за всякакви ОС и различни техни версии.
Някой изпробвал ли е версиите на Flash player от този линк дали работят на Androida на таблета. Миналата седмица го подариха на сина ми и все още се запознавам с него. Пишеше,че версията на flash player е 10.4, а пък таблета е съвсем скоро закупен и не съм наясно да се пробвам ли да инсталирам от по-новите версии за Android 4.04. Някой игри c 10.4 дават съобщение,че няма инсталиран Flash player, но пък бтв се гледа успешно от сайта им.


Най-добре не се занимавай да сменяш версии на флаша. Тези таблети идват нарочно с инсталиран флаш плеър. Първо, защото го махнаха от маркета и второ, да не се занимаваме да му търсим версия на флаш плеъра. Защото я тръгне, я не. Така, че най-добре не сменяй версията. Не се знае дали ще тръгне, пък и да тръгне може да не работи на всякъде.


За съжаление вече бях пробвал upgrade на Flash player-а и в момента нямам работещ плейер. При деинсталиране на новата версия не се възстанови предишното състояние. Старата версия беше 10.4, но никъде не можах да я намеря за Android. Не мога да намеря и никакви данни за доставчика в България на таблета или за сервиза(таблета го подариха на сина ми). Писах e-mail на производителя от къде мога да си изтегля player-а, но никаква реакция. Няма никакъв support, никакви данни за дистрибутор в България, а и за целия свят, няма телефони, нищо конкретно. Въобще ситуацията около този модел таблети е малко съмнителна, макар че за тези пари си заслужава. Някой може ли да каже от къде може да се изтегли Flash player за android 10.4?
Цитирай
#44

Здравейте. Вчера взех въпросния таблет. Засега съм доволен. Има смо едно нещо което не ме радва особено - като заключа таблета и wifi заспива. От настройките съм дал да не заспива. Някакви идеи?
Цитирай
#45

Добър ден колеги понеже си продавам хперията предлагат ми въпросния таблет от темата сенцор 7в3 на 1 месец със 2 години гаранция на чист бартер мисля да го взема заслужава ли си доколкото разбрах от написаното може да работи с флашки от рода на виваком или глобъл с отдж кабел бихте ли сподели какво има в комплекта как е добре ли е главно за сърфиране и някоя друга игра ще се използва батерията как се държи лек и спокоен ден

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#46

Ами в момента таблета струва 99,95 лв. в Кауфланд. Мисля че все 100 лв. на Експириата ще можеш да и вземеш. Иначе като цяло табета бива - като за 100 лв. Пикселите бая се виждат. Дисплея не е от най-чувствителните. Вчера тествах subway surfers - играе се нормално. Батерията държи около 2-3 часа. За сърфиране не е зле. Ползвам Dolphin браузер. В комплекта има зарядно, усб кабел и кабел за включване на флашки, мишки и т.н.
Цитирай
#47

Преди 2 дни го купих на децата но батерията/2000мачаса/ пада много бързо за около 1 час и 20 минути.Дали е нормално?
Цитирай
#48

Явно това с батерията е огромен проблем! Вв началото и мислех , че при мен бройката е дефектна, но явно е при вички потребители или поне в по-голяма част от тях . Та батерията ссе държи перфектно ддо 65%, след което рязко пада до 25%! Тоест 40% от капацитета и е нефункционален! Това много снижи мненнието ми за устройството и сега съм по-скоро на мнение,, че не си заслужава и стоте лева!

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#49

Как да му направя HARD reset? Пробвах бутона за звука надолу+бутона за пускане, но не иска да се включи по този начин... :wall: :wall: :wall:

Samsung Galaxy S4 mini
Цитирай
#50

Някой все още да притежава въпросния таблет (SENCOR ELEMENT 7 V3)?

Да направи дъмп на ROM-а...

Никъде в нета не мога да намеря подходящ ROM за него. Или тъч-а ще е огледален или WiFi-то няма да работи или въобще няма да иска да тръгне...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)