Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Huawei Ascend P1
#1

Тук може да задавате всякакви въпроси, свързани с този телефон.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да питам аз, някой виждал ли е на живо, митичния черен вариант, или всичко до момента са само слухове Smile
Цитирай
#3

Първо, да честитим и тук новия раздел за това страхотно телефонче :cheers:
Имам същия въпрос, като колегата над мен- има ли изцяло черен вариант на телефона? Предстои ми закупуване до няколко дни и всякаква информация е ценна!


Цитирай
#4

Аз лично не съм го виждал в черно, моя е в бяло разбира се.
Определено ми харесва контраста бяло/черно и хубавото е, че от ден на ден това впечатление се затвърждава.
Иначе повече от логично е да се появи и в черно, защото с тази цена и характеристики е нормално да се продава повече от добре. Бих му се изкефил и в жълто (продава се в САЩ) или синьо (Япония), но едва ли ще го има и тук.
Всички, които го очакват в черно да имат в предвид, че слушалките, зарядното и USB кабела на черния са бели :/

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#5

Въобще не ме притеснява, че слушалките, зарядното и USB кабела са бели. Просто съм почитател на стилните черни телефони. За съжаление имам чувството, че изцяло черния вариант ще дойде в БГ след Нова година, а аз нямам намерение да го чакам дотогава.


Цитирай
#6

Ами чудя се и аз, дали да не взема бял, пък да му поръчам нов капак по нататък.
Цитирай
#7

Доста пъти съм писал, че контраста при точно този телефон м/у бяло и черно е наистина много добър и подкрепям @tommy
Цитирай
#8

http://www.gizmochina.com/2012/07/13/hua...-capacity/

Чудя се дали да не изчакам още малко. Никъде не намерих инфо дали ще е възможен ъпгрейд само на батерията+капака евентуално, макар че лично се съмнявам.
Цитирай
#9

^ Това е съвсем различен модел на основата на П1.
Силно се съмнявам да може да се ъпгрейдне само като му смениш батерията и капака.
Ако поназнайваш руски ти предлагам това видео:

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#10

Искам да попитам.Когато си купихте телефона имахте ли слюда на задния капак?Понеже гледах ревюта и имаше ,а моя като го взех не.Май са ми дали мостра или някой служител си го е ползвал.
Цитирай
#11

^Моя си имаше.

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#12

и моя Smile

ASUS MEMO PAD 7 
Цитирай
#13

Весела Коледа на всички!
Искам да намеря решение на следният въпрос:
Когато излизам от покритие на WI-Fi мрежа всеки път трябва да потвърждавам, че разрешавам на телефона да използва мобилни данни. Намирам това за доста досадно и до сега не можах да стигна до решение как това да става автоматично. Споделете ако има такава настройка. Christmas

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#14

buberon4o написа:Искам да попитам.Когато си купихте телефона имахте ли слюда на задния капак?Понеже гледах ревюта и имаше ,а моя като го взех не.Май са ми дали мостра или някой служител си го е ползвал.
Гаранция са ти дали мостра!Аз в два магазина ходих в Монтана и във двата имаха по една бройка от телефона...И в двата магазина бяха извадили телефоните...В единия дори служител си беше сложил сим картата...И така ми предлагат да купя телефона?!Попитах може ли да ми поръчате не отварян телефон и едната служителка каза ,че докато не продадат тази бройка не могло...Smile

Това само в България го има!Когато си взимах самсунга първата бройка която отворих имаше изгорял пиксел и още тогава ми го смениха в магазина...SmileСтрикно го запечатаха и ми казаха ,че друг нямоло да види пиксела SmileИ в ред на мисли се сещам за един приятел който искаше да си купи телефон от Финландия и там не са разрешили да вземе телефона от витрината ,а тои бил последен...

Nexus S I9023 -> Galaxy S III Pebble Blue 4.1.2 I9300XXELLC
Цитирай
#15

Хей cvruk, много капризен стана напоследък. И аз преди като четох исках да ми е запечатан ама и за това съм питал. От виваком обясниха, че ги отварят, за да проверят дали нещо липсва. Най-вече, защото се е случвало като им ги доставят някои части от пакета да ги няма(примерно слушалки и т.н.).
Цитирай
#16

Моя си го поръчах и го взех от корпоративен офис и макар, че беше доставен от централният склад беше разпечатан. Фабричните лепенки са си в кутията и никога не са били залепяни на нея.
Теоретично това означава, че го запечатват след като пристигне в офиса (магазина). Big Grin
Странно, но факт.

Offtopic А какво ще кажете по въпроса по-долу :thumbup:
Цитат:Когато излизам от покритие на WI-Fi мрежа всеки път трябва да потвърждавам, че разрешавам на телефона да използва мобилни данни. Намирам това за доста досадно и до сега не можах да стигна до решение как това да става автоматично. Споделете ако има такава настройка.

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#17

Ползван или не вече е купен ,а и телефон рядко се задържа в мен повече от година.Наистина лепенките за запечатване бяха в кутията.По- ме интересува от къде да си поръчам батерия с по-голям капацитет.
Цитирай
#18

мелодията на звънене и на будилника е една и съща, което ме дразни. може ли да се направи така че да са различни?
и другия въпрос - имам слушалки от стар телефон с копче. с копчето се сменят станциите на радиото или се спира и пуска музиката от телефона. проблема е че с опчето всеки път се спира музиката, но винаги след това при натискане се пуска отново. обикновено като включа телефона да светне и натисна пак копчето се пуска пак музиката, ама искам да го управлявам само от копчето.при вас има ли такъв проблем?

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#19

Здравейте! От месец и половина съм горд собственик на телефончето и до сега не съм имал проблеми с него, но онзи ден започна да прави проблеми с wi-fi мрежата. Имам един рутер вкъщи, лаптопа се свързва с него без проблеми, но телефона неще... Както си теглех с 2мб/с скоростта започна да намалява и стигна до 50кб/с и в даден момент просто загуби връзката с рутера. Не мисля, че рутера може да е извън обхват, защото буквално стоя на 3 метра от него. Рестартирвах и телефона и рутера няколко пъти, успявам понякога да хвана връзката за няколко минути с минимална скорост, но после пак изчезва... Ако някой има подобен проблем или някакво решение да пише!

Huawei Ascend P1
Цитирай
#20

Здравейте на всички,които притежават този невероятен телефон.Имам следния проблем:Имам регистрация в БТВ,но от телефона не мога да вляза в акаунта си и да гледам online.Ako някой има същия проблем нека сподели и ако може да се реши да сподели как.Предварително благодаря! :unknw:
Цитирай
#21

Да, това е интересен въпрос. В гугъл плей официално няма флаш. Из нет-а има тук таме линкове за сваляне, но аз така и не съм стигнал до такива тестове.

Как се гледат подобни сайтове с ТВ?
Цитирай
#22

ами точно това е проблема - за нашия телефон няма флаш плеър. за това не може да се гледа бтв и нова тв на живо.
иначе ме пуска на страниците, ама плеъра го няма и няма как да се пусне видеото.

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#23

Е добре...щом казваш,няма да се лъжем я.... :tease:

ASUS MEMO PAD 7 
Цитирай
#24

Съжалявам, ако съм ви подвел но бнт и нова си ги гледам с флаш плеиъра, проблема е че не мога да вляза в бтв не ме допуска пише невалиден имейл или парола. Имам вече 4 регистрации от компютъра влизам и с 4-те, а от хуавея немога с нито една. Аз си мисля, че има нещо общо с кукитата.
Цитирай
#25

откъде флашплеър като на мен ми изписва това?
[Изображение: 864d2b2ab950t.jpg]

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)