Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Huawei Ascend P1
#76

Имам инсталиран HiSuite ,обаче виждам само снимките.Видеозаписа не се показва никъде :wall:
Цитирай
Аксесоари
#77

:confused: Това не може да бъде. Аз отдавна не съм си връзвал телефона с кабел, но доколкото се сещам HiSuite има отделно меню за снимки и видео клипове. Тоест в ляво от изброените опции снимки и видео са две различни. Да не би да недоглеждаш това?

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#78

Може може.... аз като си вържа телефона не се случва нищо освен да зарежда батерията..... оправя се само с рестарт на компютъра.... опитай така дали ще се получи.
Цитирай
#79

При мен телефона работи насечено плавното отваряне на екрани изчезна.Особено 3D метео часовника .Зарежда около 3..4 секунди. Нямам кой знае какви приложение
Също така при работа с файл менажера не мога да отворя папките.Веднага ме връща към основното меню.
Цитирай
#80

Аз пак се появявам с проблемите си. Сега телефончето ми нещо май ми се сърди и постоянно се изключва само и трябва да го включа пак. Понякога и това не помага, а ми показва, че иска зареждане, а като го включа се оказва, че има батерия и то достатъчно, че да изтрае доста дълго. Има и моменти в които софтуерно ми "плюе" SIM-картата и иска пак да въвеждам PIN и това по няколко пъти подред докато го рестартирам. Но това не винаги е гаранция, че ще престане. Понякога пък въобще не ми иска PIN и не ми казва, че няма сигнал от мрежата. Пробвах и с други SIM-карти, но пак си играе с мен. Възможно ли е някоя програма да се ебава с него? Като изключим игрите, имам Opere, AVG Antivirus и някакви други безобидни програми. Доскоро имах и някакъв Android Booster.
Цитирай
#81

И при мен го имаше проблема с пин кода и обхвата.Изключих пин кода и вече го няма проблема.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#82

Забелязвам, че се случва понякога като прекратя разговора и телефона увисва...Разговора е прекратен,но не затваря приложението..

ASUS MEMO PAD 7 
Цитирай
#83

здравейте
телефона ми си стои във флип калъф, безжичната мрежа вкъщи работи и той е включен към нея. погледнах го и виждам логото на хуавей да мига, всички копчета са неактивни и не знам какво става. звъня си на номера - дава свободно. някой има ли представа какво може да се е случило? тръгнах да зареждам батерията, но не се променят нещата и телефона не се включва. какво става?
:confused: :confused: :confused:
[Изображение: e52d310b8f54t.jpg]

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#84

Пробвай да го изключиш принудително, като задържиш пауър бутона за повече от 10сек.
След това пак си го включи и виж как е.

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#85

мерси много, тръгна.тамън търсех гаранцията да го нося на сервиз. натисках го пауър бутона, ама иглежда не и 10 сек. затова не се е изключил. на кво пък се дължи тоя проблем?

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#86

може калъфа да натиска някой бутон
Цитирай
#87

Това ми се случи и на мен преди няколко дни! Доста странно ми изглеждаше... Както си седеше телефона и изведнъж се появи логото и така си седеше. Изчаках го около минута... нямаше промяна. Изключих го принудително и го включих.

Доста странно... какво ли може да е било?

Huawei Ascend P1
Цитирай
#88

и аз се чудя! нито беше с кабел за зареждане включен, нито съм го пипал. безжичната мрежа му беше включена и толкоз. ден-два преди това забелязах забавяне на картите при игра на пасианс.оттогава работи добре,без проблеми.

лаговете , които наблюдавам отвреме навреме при моя са: самостоятелно затваряне на собствения браузър, не хрома
отвреме -навреме почукването 2 пъти не отключва телефона
също и при заключен телефон натискането на ср.бутон не винаги включва фенерчето
но това се среща сравнително често и съм им свикнал вече.
а какво беше това изведнъж да изключи и да свети само логото си нямам на идея, но доста ме притесни и се чудя за смяна на телефона даже.

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#89

Най-вероятно е някакъв бъг в версията на андройда... Щом се е случило на повече от един човек, значи няма да сме само двамата... Аз съм с стоков 4.0.3 ICS

Huawei Ascend P1
Цитирай
#90

аз съм с ICS+ EMUI1 - U9200-EM-UMTS-V100R00G403B130204D00SDV02
чакам хубав ъпдейт до желето, ама да работи и радио.последните ъпдейти са все за р6, за нас няма.

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#91

imam vapros za Huawei Ascend P1 glasovoto nabirane ne raboti ili pone pravi greshki az kazvam edno ime a to nabira savsem drugo kade moje da e problema
Цитирай
#92

ей сега пак ми направи проблема с умирането ли е как да го наричам - пак светеше само логото,рестартирах го с натискане на пауър бутона над 10 сек и тръгна нормално.
обаче не разбирам какво става???
някой може ли да опише проблема на английски и направо на страницата на хуавей във фейсбук да питаме какво става.

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#93

Колеги искам да ви споделя нещо относно звука когато телефона е със слушалки. Значи цъкам си аз песни и изведнъж играта ''Pou'' нещо изтитка пускам я и в същото време музиката си свири отваря се играта и хоп слушалките са 2-но по-силни. Мисълта ми е ,че може да пробвате тоя късмет Smile
Цитирай
#94

Преди време имах Huawei Ideos U8150 и се случваше нещо подобно. Звукът ставаше по-силен ако на заден фон работеше FM радиото.

пп - за P1 е излязла нова версия - B707 :cheers:

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#95

Да и аз съм го забелявал това. Доста е бъгав звука... При мен на моменти даже спира, но не при музика, а примерно докато пиша, звука на клавиатурата спира.

От няколко дни имам друг проблем аз, свързан с батерията... Калибрацията й нещо се е разбъзикала и не ми показва реалните й проценти. Например, като падне на 5% се увеличава на 15%. След това като падне пак около 5%, отново се вдига до около 15%... Така няколко пъти, докато накрая не се изключи на 10%. Като го включа да се зарежда, започва от 10%.
Върнах фабричните настройки на телефона, но промяна няма... Нека някой, ако може да помогне - да пише... Има ли някакви начини това да се оправи? Може ли без руут да се калибрира батерията? Със стоков ICS 4.0.3 съм.

Huawei Ascend P1
Цитирай
#96

amonev написа:Преди време имах Huawei Ideos U8150 и се случваше нещо подобно. Звукът ставаше по-силен ако на заден фон работеше FM радиото.

пп - за P1 е излязла нова версия - B707 :cheers:

Може ли с този ъпдейт 42.96МБ - http://cn.ui.vmall.com/emotiondownload.p...=Ascend+P1 , направо да се ъпдейтне версия B336 ?
Цитирай
#97

Не може! B336 е съвсем различна версия от B706, за която е предназначен този пакет.

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#98

Значи ще трябва да се чака интернешънъл софтуер Б707 с Emotion 1.6, който да се ъпдейтне без руут :huh2:
Цитирай
#99

Някой да може да ми препоръча добър сервиз. Днес телефона ми падна телефона и стъклото му се счупи. А и горе-долу колко ще струва ремонта му?
Цитирай

Ето го и как изглежда.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)