Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] (Root-unRoot), back to stock, Open Recovery, ROM
#51

Колега тези firmwar-и стават само за motorola milestone a853.

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой има ли следния проблем и знае ли решение за него?Случи се днес кънектва се към wi-fi мрежате и се дискънектва.С модем на виваком съм.иначе днес към други мрежи се свързвах без проблем .Ако някой е имал проблем ,като моя или подобен ще се радвам да сподели как го е разрешил.

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай
#53

pasatbg написа:Някой има ли следния проблем и знае ли решение за него?Случи се днес кънектва се към wi-fi мрежате и се дискънектва.С модем на виваком съм.иначе днес към други мрежи се свързвах без проблем .Ако някой е имал проблем ,като моя или подобен ще се радвам да сподели как го е разрешил.

Пусни нова тема в раздела за да не се получава оффтипик в тази и дай повече информация за firmware-a на телефона ти в момента. Както и дали рутера ти е с парола на wlan-a(ако да каква е кодировката) и тн.

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#54

имам нужда от помощ,когато стигна до точка 6 ми дава следната грешка E:Can't open /chache/recovery/command после цъкам apply sdcard:update.zip и изписва следното
--Install from sdcard...
Finding update package...
Opening update package...
Verifying update package...
E:failed to open /sdcard/update.zip (No such file or directory)
EConfusedignature cerification failed
Instalation aborted.


Айде ако има някой пич да дава някъв скаип и да ми помогне малко,че у Виваком работа а не мога си направя Мотролоата на 2.2.1 мисълта ми е че следя стъпките от тази тема https://www.androidbg.com/forum/topic379...-i-pr.html
Цитирай
#55

perverzniat написа:Предлагам ти първо да прегледаш темата за CyanogenMod, ако не си го направил вече.Там е истината.Другото, което се сещам, че може да не е както трябва е да си разархивирал "update.zip" и така да си го сложил в директорията на картата.
Това, което трябва да направиш е да сложиш файлът update.zip както е неразархивиран в главната директория на картата с памет.
Тръгва нали както си казал,почва
Veryfying update package....
Installing update...
cannot find update_binary
Sad Sad Sad Sad
Цитирай
#56

Трябва задължително sbf файла да то е от G.O.T може да го намериш в темата за CM6 в първи пост.

Цитирай
#57

моя телефон съм го оставил със сеткпу мин 500мгхз а не 250 ..има ли някаква опасност така за процесора...

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#58

Колеги някой ъпдейтвал ли е Мотото до 2.2.1. Затри ми се руута след офицялния ъпдейт, питането ми е може ли да се руутне с новия ъпдейт
Цитирай
#59

някой ще може ли даде линк за официалния sbf 2.1 или 2.2 за моторола майлстоун.. благодаря Smile

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#60

прочети първият пост на тая тема ...
Цитирай
#61

Nekulturen написа:някой ще може ли даде линк за официалния sbf 2.1 или 2.2 за моторола майлстоун.. благодаря Smile

http://www.multiupload.com/1FQR1URD7B

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#62

Някой, може ли да ми каже колко време да чакам на стъпка 5 за флаш на .sbf. Постоянно ми седи на " in progcess..."

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#63

svetliol написа:Някой, може ли да ми каже колко време да чакам на стъпка 5 за флаш на .sbf. Постоянно ми седи на " in progcess..."

До колкото си спомням 4-5мин. , телефона рестартира ли се ? Тръгва ли да зарежда андроид?

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#64

Оправих се. Грешката ми бе, че файла го качих директно от USB флашка.

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#65

нещо не мога да вляза в този рековъри мод... идеи защо?

Huawei G7
Цитирай
#66

cvetelin написа:нещо не мога да вляза в този рековъри мод... идеи защо?
Със CM7 ли си или със стоков ром? В CM7 като задържиш Power бутона ще ти излезе меню и ако от там избереш "Reboot" ще можеш да избереш да зареди директно в Recovery Mode при следващото стартиране. Принципно стъпките са следните:
1. Гасиш телефона.
2. Отваряш клавиатурата, натискаш и задържаш "X".
3. Натискаш и задържаш Power бутона.
Телефона ще зареди и ще влезе в Recovery режим (Жълт триъгълник с удивителна като фон). Не пускай клавишите докато не влезе в този режим.

Motorola Milestone G.O.T 2.2.1 (CyanogenMod 7)
Не разбирам шльокавица!
Цитирай
#67

не знам какви са принципте, НО.....
този начин с натискане на Х и повер бутона не РАБОТИ Smile))))
след 20-30 рестарта ми писна и реших да пропусна стъпка едно и да мина на 2-рата Dance
та.. натиснах повер бутона + бутона за камера и ООО Чудото стана :bow:
рековъри режим после волуме и камера и всичко е наред Wink

сложих си цм7 с този овърклок на 1 гхз телефона работи прекрасно. Страшно съм доволен от машинката!

поздрави

едит: колко градуса е нормално да работи процесора ? моя според уигета не минава 32 градуса като играя и ползвам нет....

Huawei G7
Цитирай
#68

cvetelin написа:не знам какви са принципте, НО.....
този начин с натискане на Х и повер бутона не РАБОТИ Smile))))
след 20-30 рестарта ми писна и реших да пропусна стъпка едно и да мина на 2-рата Dance
та.. натиснах повер бутона + бутона за камера и ООО Чудото стана :bow:
рековъри режим после волуме и камера и всичко е наред Wink

сложих си цм7 с този овърклок на 1 гхз телефона работи прекрасно. Страшно съм доволен от машинката!

поздрави

едит: колко градуса е нормално да работи процесора ? моя според уигета не минава 32 градуса като играя и ползвам нет....

Мхм. За да ти работи с бутона на камерата, значи си бил със по-стара версия на bootloader-а. Поне такива спомени имам. Ако флашнеш SBF-а на G.O.T. би трябвало да започне да ти работи с "X" бутона. Поне при мен по спомени се получи точно така.

Колкото до температурата - 32 градуса си е напълно нормална температура за работа. Моят лятото като цъкам игрици или го натоваря повече стига до 40+.

Motorola Milestone G.O.T 2.2.1 (CyanogenMod 7)
Не разбирам шльокавица!
Цитирай
#69

с доста бутлоудери пробвах накрая с некв 1.34 маи беше стана
а колкото до градусите днеска като изтрих фаила за батериата и натоварих телфона на макс градусите отидаха на 49.... до колко е опасно това. Някъде в темите четах, че този процесор работи нормално до 70градуса.

Huawei G7
Цитирай
#70

Аз съм го вдигал до към 54-55 градуса. Не повече. Принципно това че грее не хубаво, но ако не го пренатоварваш - няма проблеми. Преди ползвах SetCPU да ограничавам процесора когато температурата стигне 50 градуса и нагоре, но се оказа че не работи добре с CM7 и неговият вграден CPU governor.

Motorola Milestone G.O.T 2.2.1 (CyanogenMod 7)
Не разбирам шльокавица!
Цитирай
#71

как мога да махна read only, че не мога да копирам нищо от/във системите на андроида?

Huawei G7
Цитирай
#72

от каде подяволите да го изтегля този G.O.T. SHOLS_U2_36.0 released Central Europe
при положение че насвякаде линка води към мулти ъплоуд ?!?
Цитирай
#73

Не мога да разбера как виждате температурата на процесора... Бихте ли ми обяснили, защото аз само на батерията сензора съм виждал?

NEXUS 4
Цитирай
#74

plqfi написа:от каде подяволите да го изтегля този G.O.T. SHOLS_U2_36.0 released Central Europe
при положение че насвякаде линка води към мулти ъплоуд ?!?
Ставаме двама.И аз търсих къде ли не,но няма Sad

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#75

ITALY Service SBF SHOLS_U2_02_38.0 няма ли го някой трябва ми много
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)