Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията на Samsung Galaxy SIII mini
#76

Като за начало пробвай с ресет.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

Пробвах с ресет, ама кел файда. Проблема май е андроида, защото в периода в който телефона уж спи извърша някаква активност от време на време. И примерно след 4 часа и 40 минути, от както е изкаран от зарядното най-активния процес е OC android и пише оставане буден 3 часа и 56 мин., не знам нормлано ли е. До преди седмица с нормално ползване, го слагах на зарядното вечерта на 2-рия ден, а ако му изкарвам душата 12-14 часа, а сега без да го барам, кой знае колко 10 часа.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung S8+ Midnight black 
Цитирай
#78

От три месеца ползвам Samsung Galaxy S III mini ,имам питане:нормално ли е след като батерията се е изтощила и тел.се е самоизключил , след това не може да се зарежда.Носих го в сервиз /тъй като е в гаранция/ там го слагат на заряд/с тяхни мощни зарядни и проблема е отстранен.Проверено ми е зарядното-работи.Там ми казаха ,че това е нормално и не трябва да оставам тел.да се самоизключва.Но това означава ,че трябва да се абонирам за сервиза.Благодаря
Цитирай
#79

Нормално е и не е хубаво да изтощаваш батерията всеки път до 0%.Понеже се разрежда,ще започне да ти държи всеки път различно,а и ще замине на цяло по-бързо.След като го изтощиш на 0% и се самоизключи,трябва да не го включваш,а да го включиш в зарядното и да го оставиш така 20-30 мин.,за да влезе някакъв заряд и тогава да включвиш телефона.Просто,когато ти падане до 15-20% си го зареждай Wink

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#80

Хора кажете някой ром, който да щади батерията.

Samsung S8+ Midnight black 
Цитирай
#81

  Здравейте, днес си купих нова батерия за samsung galaxy s 3 mini, изтощих я и я включих да се зарежда.Започна да зарежда за около 1 мин и след това ми изписва батерията е изключена. На някой друг случвало ли ви се е и как се справи с проблема.
   
 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)