Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с HTC Desire C
#1

Здравейте, предлагам тук да се събират вашите въпроси и проблеми и отговори. След което, когато видя стойностен въпрос и отговор, (или на най-важните такива) ще слагам по един линк- въпрос, със линк към отговора. Затова, за да мога да разделям отговорите на по-полезни, полезни и безполезни, ще ви помоля да се гласува с ръчичките отдолу. Пример: Задавате въпрос, отговарят ви 2ма потребителя, с различни решения, давате плюсче на този който ви е помогнал.
Правя тази тема по подобие на тези в раздела на Сони/Сони Ериксон.
Благодаря.

SIV
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще си инсталирам стоковия но на компа на един фр и искам да питам освен драйвърите нещо друго трябва ли да инсталирам? Или по точно ADB и Fastboot трябват ли ми ?

Iphone
Цитирай
#3

Все пак ще го релокваш, за което ще ти трябват fastboot драйвери и JAVA.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#4

Аз ще сложа стоково рекавъри и ще го релокна в нас като отида направо да инсталирам драйверите на htc и да инсталирам рома ?

Iphone
Цитирай
#5

Здравейте, от месец - месец и половина имам HTC Desire C. Не съм го рутвал, не съм инсталирал и много приложения. Обаче от една седмица телефона на моменти е много бавен, особено като затварям клавиатурата или излизам от някое приложение. Появява се надпис "Зареждане" и телефона мисли 5-7 секунди. Някой имал ли е подобен проблем и как го е решил евентуално?
Благодаря предварително!!!
Цитирай
#6

Здравеѝте, аз имам следния проблем - нямам връзка със сървъра на HTC. Не мога да си изтегля тема и дори няма връзка с htc hub. Някой ако има този проблем моля да помогне.
Цитирай
#7

Здравейте , и аз от около 2 мес. имам телефона, всичко е ок ,успях да го отключа и руутна, но при махане на досадните програми съм изтрил и People приложението- няма бекъп Sad /root uninstaller pro - като вляза през нея и зареди списъка на APK Installer и почти веднага излиза, нищо не мога да направя/. Има ли начин да се възстанови или да се инсталира като отделен пакет ? Друг проблем ,на Dialer (слушалката) като цъкна и излязат контактите от допл. меню като поискам Call History и диалера крашва/спира,дава грешка/ и дава изпрати или не изпрати рапорт за проблема. Тел се води vodafone uk htc golf.
android 4.0.3
kernel 3.0.16-g2136d32
baseband 10.16.98.09h_1.10.98.15
build 2.00.161.3
Цитирай
#8

Здравейте,

от няколко дни съм с HTC Desire C и при разговор чувам гласа на човека отсреща съскащ и
вибриращ все едно , че съм покрил тонколона с фолио или хартия. Ако някой има идея как да го оправя нека помогне.

Поздрави!
Цитирай
#9

@momosat, имаш ли ContactsProvider[нещо си] в /system/app?

Huawei P10
Цитирай
#10

brnt написа:@momosat, имаш ли ContactsProvider[нещо си] в /system/app?

да има чист апк файл както и такъв с голф в името
Цитирай
#11

Здравейте, имам странен проблем с моя Desire C. При свързване на устройството към компютъра, постоянно ме разкача и закача. Мемори картата вече започна да ми дава грешки. Прави ми впечатление, че не е само при Disk Mount, а и при другите опции - USB tethering и Internet pass through (постоянно закача и разкача интернет връзката).

Samsung Galaxy S9 Gold DUOS/ Android 9.0 Pie/ Samsung J7 2017 Gold DUOS/ Android 8.1.0 Oreo/ Samsung Galaxy S3 NEO/Android 4.4.2 KitKat
Цитирай
#12

Най-вероятно е проблем с буксите, или тази на телефона, или на компа. Пробва ли с друг кабел? (microUSB to USB) са стандартни и струват между 3 и 6 лева. (Или от познат с такъв телефон, фотоапарат, плеър, или друго устройство, което е с такава букса, също можеш да пробваш. Поне на мен ми звучи повече като проблем от кабела или компютъра, отколкото от софтуера на телефона)

SIV
Цитирай
#13

Май се оказа кофти USB порт на компютъра. Включих телефона към портовете, които са директно към дъното (задната част на кутията) и за сега всичко е наред.

Samsung Galaxy S9 Gold DUOS/ Android 9.0 Pie/ Samsung J7 2017 Gold DUOS/ Android 8.1.0 Oreo/ Samsung Galaxy S3 NEO/Android 4.4.2 KitKat
Цитирай
#14

Здравейте колеги,
От десетина дни някъде сутрин между 9:00 и 11:00 часа започва да ми се ресва телефона сам самичък. Както си стои и изведнъж се ресва. В интервала от 9:00 до 11:00 часа го прави между 3 и 5 пъти. Следобед към 15:00 започва пак до към 17:00 часа, 2, 3 пъти. Интересно то е, че някой път след като се ресне забива или на светнат дисплей или на изгасен. Това продължи до днес около 10:00 часа когато след като се ресна е забил на изгасен екран и сега не може да се включи. Махах батерията, махах SIM картата, включвах го към зарядното, към компа, но не иска да се включи ... Не знам какво му стана, по никакъв начин не мога да го включа.

Телефона не е руутван, всичко си му е стандартното, както е купен. Android-а е ъпдейтван с този ъпдейт: 2.00.401.2.

Някой от вас има ли е подобен проблем?
Още в първите пъти като се ресна мислех да пиша, но покрай изпитите не ми остана време.
Цитирай
#15

Пробвай да го включиш с задържане на power и volume down бутона. Ако не стане го връщай да го оправят.

Iphone
Цитирай
#16

И така не се включва, благодаря все пак Smile . Отивам към сервиза ...
Цитирай
#17

И пробвай и да отнасяш съответните въпроси към съответните теми.

SIV
Цитирай
#18

Някой може ли да ми каже как процесора може да се овърклокне до 1024 Мхз ??? Аз знам че може само до 796 а като си пуснах теста на антуту и ми излязоха 2-3ма с повече от 796 ?? Ето и снимка:

Iphone
Цитирай
#19

Съжелявам за двойното мнение, но иначе въпросът ми няма да се усети.

Може ли линк за стоков ром версия 2.00.401.2 ? В хда го имаше но линка сега е невалиден така че .

Iphone
Цитирай
#20

Привет колеги, от скоро съм с въпросната животинка и на всякъде по сайтовете пише в спецификациите, че има 4GB памет и отделно слот за карта. В секцията Storage виждам Internal storage total space 0.94 GB; Phone storage total space 95.23 MB и Storage card total space 0.92 GB (което всъщност си е карата памет която имам от стария си телефон). Аз ли съм нещо неграмотен и не разбирам какво пише по сайтовете за спецификациите на телфона или наистина няма такова количество умност? Благодаря предварително! Smile
Цитирай
#21

Другите 3 Гб се заемат от системните приложения и от системата Smile

Iphone
Цитирай
#22

Имам проблем!!При докосване на дисплея се появява бяла точка и идея си нямам как да я махна.Помагайте....
Цитирай
#23

rusiata написа:Имам проблем!!При докосване на дисплея се появява бяла точка и идея си нямам как да я махна.Помагайте....
Писах ти на ЛС, не е нужно да си задаваш навсякъде въпросите.

Iphone
Цитирай
#24

Ами ако друг има същия проблем? Ти, понеже си медиум, ще му пишеш ЛС още преди да се е появил проблемът при него, нали. Huh

Huawei P10
Цитирай
#25

Човека ми писа ЛС преди да пише в темата така че .. Решавасе с връщане до заводски настройки и ако пак се покаже се носи за оправяне.

Iphone
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)