Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с HTC Desire C
#51

Явно съм го пропуснала между темите. Съжалявам за въпроса и все пак благодаря за отговора Smile

HTC Desire C
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте днес ми донесоха телефона. Изписва ми, че има актуализация и се чудя дали да я инсталирам? Понеже четох, че има проблеми след ъпдейт?
Цитирай
#53

Здравейте. Имам следния проблем свързан с моето HTC desire c. Когато в Foursquare има отбелязано някакво място с точни кординати (например квартално кафене) и му задам маршрут от моето местоположение до него или не го намира или ми тагва нещо съвсем друго.Общо взето ако не го намери в търсачката на Google maps не го намира а пробвах на друг телефон и си го намира и в търсачката на google maps излизат цифри и си го показва точно а при моя ако не го намери по име например (Bamboo bar) нестава. Някой може ли да помогне тук?
Цитирай
#54

Здравейте имам проблем със завъртането на екрана
Цитирай
#55

penchev15 написа:Здравейте имам проблем със завъртането на екрана
Здравей, аз нямам проблем със завъртането на екрана.

Huawei P10
Цитирай
#56

Здавеите.
Скоро си купих нтс-дисаер с.
Какво да си изтегля да работи по бързо и нормалнол еда се зарежда по 7-8часа?
Цитирай
#57

Здравейте!
Моето телефонче пък, започна да забива.Дали е защото обнових вайбър, за чиято актуализация пишеше, че много натоварва телефона или просто защото скоро ще има ъпдейт на андройд-а !??! Чистя кеш, рестартирах го, изтрих доста приложения, които наистина не ми трябват .. абе поосвежих си телефона и все още забива!? Проверявам за нова актуализация, но пише, че все още няма.Последно го ъпдейтнах през януари мисля и от тогава нищо ново. Е, какво мислите!?
Цитирай
#58

dedi888 HTC Desire C е нискобюджетен телефон и надали ще има нови ъпдейти + това не виждам как например 4.1 Jelly Bean ще върви на този телефон,защото HTC-то е все пак с 600Mhz процесорче и 512MB RAM която изобщо няма да е достатъчна за по-горен Android.При мен лично щом на Ice Cream Sandwich понякога така ми цепи не ми се мисли как ще е с Jelly Bean...

Sony Xperia Z Black 4.4 Kit Kat > HTC Desire C
Цитирай
#59

mvelkov HTC Desire C е нискобюджетен телефон и надали ще има нови ъпдейти, но Jelly Bean е доста по-лек и би вървял фантастично, напук на това 600Mhz процесорче и 512MB RAM, които биха били напълно достатъчни за по-горен Android. При мен лично на Ice Cream Sandwich понягока така ми цепеше, че добре, че беше неофициалния CM10 Jelly Bean...

Huawei P10
Цитирай
#60

Добре тогава...щом е доста по-лек,защо не са ни пуснали update за Jelly Bean?

Sony Xperia Z Black 4.4 Kit Kat > HTC Desire C
Цитирай
#61

Защо за Galaxy SII няма Кит Кат? Прекалено много фактори пренебрегваш.

Huawei P10
Цитирай
#62

Здравейте отново на всички!
Попаднах на проблем при приложението facebook.Всеки път,когато искам да вляза тръгва да ми зарежда и след 1,2секунди ми изписва "За съжаление Facebook спря да работи" и пробвах с рестарт на телефона и не стана.После реших да деинсталирам приложението и да се върне на оригиналната версия.Деинсталирах го и влязох без никакъв проблем.После го актуализирах и пак опитах да вляза,но не стана и не знам просто какво да правя.Писах им на Facebook,изпратих сигнал и нищо...Моля ако някой знае да ми каже,ще съм му благодарен!

Sony Xperia Z Black 4.4 Kit Kat > HTC Desire C
Цитирай
#63

mvelkov написа:dedi888 HTC Desire C е нискобюджетен телефон и надали ще има нови ъпдейти

Вече направих ъпдейт, после пак забиваше и се наложи да му дам фабричните.Сега е ок хах. :wall:
Цитирай
#64

Здравейте!
Имам HTC Desire C от една година и 2 месеца(уточнявам-за да стане ясно,че от 2 месеца вече не е в гаранция).
Преди около седмица телефона просто отказа да работи.В момента в който му изгасна дисплейчето и директно се изключи.Включването също става трудно."Захапва" чак на 35-40-тия опит-ужас!!!...и съответно работи не повече от 5 минути докато го ползвам или съответно докато не се заключи(не изгасне дисплея).
Успявам да го задържа работещ,само докато е на зарядно.
Разбира се,помислих,че батерията е валат,защото постоянно слушах музика...и не само,доста си го експлоатирах.Поръчах нова,днес пристигна,сложих я и първите 15 минути работеше като нов....и след това отново спря.
Изчистих всички възможни излишни приложения,но подобрение няма.
Ако някой мисли,че проблема е поправим-и тооо,аз сама да си го оправя някак си-моля нека сподели(уточнявам за поправката,защото в момента не съм в България и съответно,ако тук го занеса на ремонт ще ми е равносилно на закупуването на нов телефон-а наистина в момента нямам такава възможност).
Ще чакам с нетърпение някакъв отговор.
Предварително благодаря!
Цитирай
#65

Не съм много сигурен но пробвай с въвеждане на заводски настройки няколко пъти. Само да знаеш, че всичко което е в телефона ще бъде изтрито.
Цитирай
#66

Благодаря,ще пробвам-то и без това друго не ми остана-аз спрях да го ползвам изцяло.
Извинявам се за невежеството Big Grin ,но ще ми изтрие ли приложения като (whats app,Viber,Facebook) и телефонните номера(тия,които са запаметени в телефона) ?
.............................................................................
Не става,пак изгасва Sad
Явно ще върви на ремонт.
Благодаря много все пак!
Цитирай
#67

Здравейте. Имам следния проблем. Когато изпратя от e-mail пощата писмо до друг e-mail зарежда няколко секуди и показва, че не се е изпратило писмото, а всъщност се е изпратило и ако не изтрия черновата писмото се препраща отново и отново. Моля, който може да помогне!
Цитирай
#68

Здравейте туко=що си актуализирах телефона и след това не иска да се включи ако някой знае за този проблем и знае как да се оправи моля отговорете!!!
Цитирай
#69

Vol Down + Power и там някъде трябва да има Factory Reset.

Huawei P10
Цитирай
#70

здравеите имам ХТС десире С и искам да знам как да махна изобщо началното заключване и да си изтегля друго
Цитирай
#71

впрочем сам си изтеглила едно и сам го активирала но като го отключа с новата програма и ми излиза на телефона отключването Smile Smile Smile Smile
Цитирай
#72

Здравейте, вчера докато набирах номер телефона се изключи и от тогава не мога да го пусна . На VOL DOWN+POWER също не реагира. Вадих слагах батерия карта и какво ли още не ама не ще да се събуди. Някакви идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)