Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с HTC Desire C
#26

Здравейте искам да попитам следното.Закупих си телефон HTC Desire C от мтел, но ми се счупи стъклото малко на най-долното копче в дясно.Всичко си работи явно е само стъклото отгоре, та искам да попитам гаранцията сигурно не важи при изтърване и много ли ще е скъпа подмяната на това стъкло и в мтел ли да го занеса или някаде другаде ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,
имам едно такова питане за HTC Desire C:

Мога да си закупя от чужбина този телефон, но не знам след това може ли да се оправи кирилизацията на телефона?!
Т.е. ОС има ли кирилица, допълнително ли трябва да се сваля, може ли да се ъпгрейдва ядрото на ОС?

За първи път ще се сблъскам с Андроид (евентуално) и абсолютно не съм запознат с тази ОС.
Принципно на компютъра работя с Линукс и дали ще е проблем връзката между Андроид и Линукс?
Версията на ОС с която се предлага телефона в момента е Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), каквото и да означава това...

пп: Старият HTC P3350 Artemis започна тотално да сдава багажа, а съм доволен от тази марка

Уж не се произвеждат, а навсякъде пълно с цървули
Цитирай
#28

Здравейте,
Имам един проблем на моя htc desire c. Когато е заключен и е черен екрана, без нищо да правя, екрана сам се включва (светва и изгасва), понякога доста често, от което мисля, че по-бързо му се изтощава батерията. Другото, което е дразнещо, докато говоря с някой и сам се включва високо говорителя, понякога сам се изключва и пак се вкючва, което е гадно особено, когато съм сред хора. Има и други неща, които сам прави. Как мислите, проблемът хардуерен ли е или софтуерен?
Цитирай
#29

Ако е софтуерен при рестор би трябвало да се оправи, ако е хардуерен то ще се разбере ако не се оправи при рестор на системате.

Някой пробвал ли е Smart Tools, че при мен повечето неща не работят
Цитирай
#30

Здравейте! Аз имам следния проблем - когато се опитвам в инстаграм да снимам телефонът забива и започва да мига много бързо (не знам как по друг начин да го обясня), същото е като вляза в гугъл плей или галерията...махнах сд картата и я форматирах, но проблема продължава, свалих си и снимките от компютъра, но въобще не ги отваря, не знам дали е от самата карта, но щом и с гугъл плей има проблем дали не е от телефона? Моля, ако някой има същия проблем или знае от какво може да бъде нека помогне :wall: :wall: (същото е и с всички приложения - вайбър, фейсбук, о!думи, т.н.)
Цитирай
#31

без картата имаш ли проблем?
Цитирай
#32

Да, особено при гугъл плей. След фабрични се оправя, но само за известно време.
Цитирай
#33

Води го на сервиз, щом след фабрични не се оправя.

Iphone
Цитирай
#34

Трябва вече...не съм доволна, но все пак е бюджетен телефон и май не трябва да очаквам повече!
Цитирай
#35

Някой случайно да знае защо приложенията: Нивел, Метал детектор и компаса не работят на HTC desire C ? Smile
Цитирай
#36

Здравейте. Аз също съм един от притежателите на Desire C. От известно време обаче телефонът започна да се държи странно по време на разговор. При входящо обаждане разговорът прекъсва. Понякога това става още в първите секунди, понякога след 1-2 минути, понякога съм правил максимума от 60 мин без да прекъсне нито веднъж, след което, при повторно набиране от моя страна, разговорът прекъсва още на 2-3 минута. По-често проблема се появява при входящи обаждания, но се е случвало да прекъсне и при изходящи такива. Телефонът е закупуван от Мтел и се ползва с карта на Мтел с неограничен интернет (Surf and Talk). Телефонът не е руутван/разкодиран.
Цитирай
#37

Здравейте, искам да попитам как да премахна подсказването (аз го знам като Т9) по време на писане на смс? Smile Извинявам се ако някъде другаде е отговорено на въпроса, просто не го намерих!
Цитирай
#38

В настройките на Languages and Keyboard има опция за спиране.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#39

Колеги, бихте ли ми помогнали? За втори път ми прави такъв проблем С- то. Губят ми се всички контакти, които са ми в телефона, а тези в картата памет стоят. Първият път ходих до сервиз и там ми ги възстановиха, но сега съм със счупен крак и няма как да отида до сервиза. Знае ли някой как да си възстановя контактите, които са запаметени в телефона със снимки, мелодии за звънене и т.н.?
Благодаря предварително.

HTC Desire C- HTC Desire 500- HTC Desire 816G- Asus ZENFONE MAX- Huawei Mate 10 Lite- Samsung Galaxy A50- Samsung Galaxy A51- Samsung Galaxy A72
Цитирай
#40

Ако ти е root-нат телефона има как.

Имаш ли backup на картата на контактите?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#41

Колега Be6i4, нито ми е ясно дали ми е root-нат телефона, нито знам какво е backup. :capitulation:

HTC Desire C- HTC Desire 500- HTC Desire 816G- Asus ZENFONE MAX- Huawei Mate 10 Lite- Samsung Galaxy A50- Samsung Galaxy A51- Samsung Galaxy A72
Цитирай
#42

root checker си изтегли от маркета за да провериш дали имаш root. За backup щом не си правил едва ли имаш Smile
Цитирай
#43

Здравейте.Отскоро си рутнах телефона и все още съм със стоковия му ром,защото съм свикнала вече с него...но не ми харесва оригиналния му call screen.
Питам дали може да се премахне (и кой по-точно файл в system/app е) и замени със друг.
Цитирай
#44

Имам въпрос! :thumbup: Как се създаваха папки на началния екран!
Цитирай
#45

lagunas__ написа:Имам въпрос! :thumbup: Как се създаваха папки на началния екран!
Сложи 2 неща едно върху друго...демек провлачаваш едното върху другото...и те "влизат" в папка...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#46

todorki написа:
lagunas__ написа:Имам въпрос! :thumbup: Как се създаваха папки на началния екран!
Сложи 2 неща едно върху друго...демек провлачаваш едното върху другото...и те "влизат" в папка...

Благодаря!
Цитирай
#47

Имам проблем с работещите приложения, защото ми заемат огромна част от паметта. Имам предвид приложения, които съм използвал, например музика, радио, фб и така .. искам да ги спра, но пи изписва, че ако ги спра, някакви неща щели да се повредят .. Как да постъпя ?
Цитирай
#48

Спирай ги, няма да падне атомна бомба я.

Huawei P10
Цитирай
#49

Здравейте! Smile Имате ли инфо дали скоро ще има ъпдейт на андроидчето ни?

HTC Desire C
Цитирай
#50

Явно не си чел достатъчно! Пише го ясно НЕ Няма да има! Извинявай ако съм те разочеровал. Android
[Изображение: mtwv.png]

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)