Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Размяна на външнатра вътрешната с външната СД памет на таблет Senco
#26

Някой имa ли идея дaли методът ще стaне при Allview AX4 Nano?

Moto Z Play
Цитирай
Аксесоари
#27

Прочетох в темата, че китайските таблети си били рутнати по принцип...
Аз имам Allview Viva H8+ и този проблем с РОМ памет 1гб почва да ми лази по нервите.
При положение, че таблетът е румънски ,а не китайски, се притеснявам дали ще стане този метод. Някой изобщо измислил ли е начин за рутване на тези таблети?

Samsung Galaxy S10
S10e, S7, Huawei P9; Xiaomi mi5; Lenovo P2, Lenovo A5500H
Galaxy S2, Note2, S4
Цитирай
#28

Аз на моя таблет замених файла по описания начин и сега не стартира. Стои си на логото и така докато батерията се изхаби или не го изключа с игла отзад.
Мисля, че избързах и направих Reset (даже не си запазих оригиналния файл). Сега пак не стартира
Някой може ли да помогне?
Цитирай
#29

Някои има ли идея как стоят нещата при Lolipo-a 5.0 защото не откривам посо4ения фаил в урока?
Цитирай
#30

Къде е този фаил.не го откривам
Цитирай
#31

(2014-12-18, 17:36:05)odesis написа:  Прочетох в темата, че китайските таблети си били рутнати по принцип...
Аз имам Allview Viva H8+ и този проблем с РОМ памет 1гб почва да ми лази по нервите.
При положение, че таблетът е румънски ,а  не китайски, се притеснявам дали ще стане този метод. Някой изобщо измислил ли е начин за рутване на тези таблети?

@odesis Здравей, да има измислен начин и за рутване на въпросния таблет и има лек също и за РОМ паметта.
Само малко трябва да потърсиш в същия раздел на форума.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)