Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Местене на кеша на игрите и програмите във външната SD карта (external_s
#26

Здравейте,искам да попитам,защо като започне да сканира паметта стига до 100 % и до там.Оставих го така вечерта и си легнах и на сутринта пак си беше така.Използвам Remount 1.3.Телефона ми е LG L5 2 (e460).Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#27

Рестартирай още веднъж, може и да се оправи.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

Като ресна пак ли да ремаунтна?
Цитирай
#29

как да напиша в настройките:
sdcard0 ili sdcard
[note=Модерaтор]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рaмките нa 48 чaсa едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото!
Правила на форума.[/note]
Цитирай
#30

Виж тази тема https://www.androidbg.com/forum/topic783...bleti.html
инсталирай Total Commande и виж точните пътища. Мисля, че е sdcard0, но знам ли.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Благодаря много.Вече всичко е ок.
Цитирай
#32

Колеги помагайте за таблета на сина ми, че направо се изнервих! Таблета е Prestigio MultiPad 7 Prime Duo 3G PMP7170B3G. Рутнал съм го с Kingo ROOT. Пробвах с remountSD_v1.3 със всякакви комбинации, но не иска и това си е!
Пробвах:
internal: /storage/sdcard0
external sd: /storage/sdcard1
target external sd card: /storage/sdcard0
и с наклонена черта накрая и какво ли още не. Моля някой да каже какво да правя. Пробвах и от 4pda да сменя този файл /system/etc/vold.fstab, взет от тук (трябва регистрация):
Ето го и файла vold.fstab:
С файла vold.fstab се получи следното:
Data storage: 503 MB
Internal storage: почти 16 GB
SD card: 0 GB

Така и трябва да е доколкото знам, но като сложих 4-5 игри Angry Birds и макар, че повечето от играта се инсталира на Internal storage, част от нея (може би кеша) почти напълни малката Data storage: 503 MB и останаха към 20 MB от нея!
Затова сега се мъча с remountSD_v1.3, за да видя как ще е с него, но не успявам. Помогнете моля!

[Изображение: e55d44bae6812a07bd03db5dda4f0d1f.jpeg] [Изображение: fcb3fa72798e3890ae00e13d8781ef1c.jpeg] [Изображение: 658e514276a235c2b41fc168f44ef3eb.jpeg]

Има гледам и друг вариант с ext2 раздел на SD-картата с MiniTool Partition Wizard Home Edition. С него ще стане ли според вас и като създам например 2 GB ext2 на sd картата, слагам картата и това ли е или трябва и друго да направя!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)