Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ъпдейт до 4.1.2 JB за Galaxy S Advance GT-I9070,метод за РУТ и размяна н
#76

той си е на външната карта, само дето пробвах да рутвам с 2.3.6 Smile моя грешка

след като ъпдейтнах не ми засича SIM картата - "Карта SIM/RUIM заблокирована | Только екстренне вьзовь"
Какво правим сега Wink
Цитирай
Аксесоари
#77

Предполагам телефона ти е бил заключен към оператор преди това?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#78

Незнам, мисля че не е заключен - поне така ми казаха, не съм го пробвал с друга карта освен Мтел.

След wipe и reset проработи, но сигнала ми падна доста от 3-4 черти на 1-2, и варира, нагоре-надолу постоянно.
Цитирай
#79

Пада ,ако е на 3G смени на 2G и ще е стабилен ,разбира се ако не ползваш мобилен нет.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#80

Не мога да разбера това. Метод за размяна на вградената памет с външна карта: задължително ли е ако не го направа няма да мога да си качвам игри на тела.И ще мога ли да играя Subway Surfers. Subway Surfers може ли да се играе на Android 2.3.6. :confused: pls отговорете

Samsung S Advance GT-I9070 
Samsung Galaxy NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#81

Не е задължително.Просно няма да можеш да инсталираш много игри.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#82

А и като махна картата с памет какво ще стане.
A Subway Surfers да ли ще тръгне на Android 2.3.6 или na Android 4.1.2 :confused: pls

Samsung S Advance GT-I9070 
Samsung Galaxy NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#83

Ако не си разменял паметите ще тръгне.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#84

100% Ли си сигурен че ще тръгне, а на 2.3.6 да ли ще тръгне Subway Surfers извинявай за нелепите въпроси но още не съм решил какъв телефон да си взема и ако Subway Surfers тръгва на Galaxy s Advence ще си го взема. И ако си собственик на такъв би ли ми казал мнението си.pls
:confused: би ли си дал Skype-to че имам още такива въпроси плс

Samsung S Advance GT-I9070 
Samsung Galaxy NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#85

На 100% не съм.И идея си нямам каква е тази игра.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#86

Offtopic Това е играта и със сигурност ще тръгне на 101% на телефончето.Спри вече да питаш във всяка една тема за нея.
[video]https://www.youtube.com/watch?feature=pl...Uk_eBKL3q8[/video]

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#87

Lock как да отключа Samsung Galaxy S GT I9070 Adwance....от Vodafone е и заключен към мрежата :wall: всеки мълчи на тази тема Android направете го лесно бе хора :capitulation: нека всички знаят и да му се радват на свободата :hug:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#88

днес получих ъпдейт през киес , който отново си ми инсталира 4.1.2 само че вместо XXLPY пише XXLPZ :power:

Samsung Galaxy S Advance Rooted & Orange San Francisco
Цитирай
#89

b0ii написа:днес получих ъпдейт през киес , който отново си ми инсталира 4.1.2 само че вместо XXLPY пише XXLPZ :power:

Ами това доколкото виждам през sammobile също е ъпдейт за Русия (уви) Sad

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#90

Тръст ми, става и за други места Wink

NEXUS 4
Цитирай
#91

Някой може ли да даде линк за сваляне на фърмуера различен от hotfile,че нещо ми прави проблеми!

Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#92

Метода за руут без загуба на гаранцията важи ли за LPZ?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#93

android_97 написа:Метода за руут без загуба на гаранцията важи ли за LPZ?

Да

NEXUS 4
Цитирай
#94

b0ii написа:днес получих ъпдейт през киес , който отново си ми инсталира 4.1.2 само че вместо XXLPY пише XXLPZ :power:


нека да пише ккаво то иска Smile))
виждам че разликата е почти од месец или помалко,сигурно се разбрали за баговете и засичането,надиавам се да се подуправили некои нешта.
какво ти е личното мнение и опит с новиа упдеит,има ли ниакаква разлика,сега го свалам мислиа да му го слагам с один дирекно него .
пиши какво забелазваш в работта на телефончето с този упдеит.

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#95

При мен работи по-добре от декемврийския ъпдейт но при камерата забелязах че като се опитам да редактирам бързите клавиши блокира и се затваря и до сега не открих как да оправя това
Цитирай
#96

Изчисти кеша и дейтата на камерата, при мен бачка тая функция

NEXUS 4
Цитирай
#97

едни вопрос за камерата
с 2.3.6.записа беше на аудиото 5.1 докато на 4.1.2 не забелиазах тва нешто

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#98

Чистих и кеш и всичко друго но си е все така .Може с хардресет да се оправи това не съм пробвал
Цитирай
#99

Някои знае ли кога ще има апдеит за 9070P Cry Cry
Цитирай

Subway Surfers върви и на 2.3.6 и на 4.1.2. Даже след ъпдейта не ми се загуби постижението Big Grin

HTC Evo 3D
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)