Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO, 3G-представяне и софтуер

Симо написа:
Arcus написа:Симо, "usb-хранилище" е допълнителната, сложена от теб SD-карта, за да записваш на нея обаче ще ти трябва допълнителна програмка или руут Android
Добре, но в системното меню ми показва общо място за "USB хранилището" 2.09Гб, което май си е потребителското място на вградената памет. Допълнителната ми памет е 8гб и в менюто се вижда най-долу като "SD карта".
Затова и се обърках, макар реално и аз да се съмнявах, че може да се инсталират приложенията на доп. памет без рут.
:unknw: не знам, при мен за SDкарта си пише 2,10 ГБ :unknw:

Prestigio 4300, Android 4.0.3
Цитирай
Аксесоари

Може да предизвикам много усмивки , но днес открих че на телефона който купих за подарък на дъщерята за Коледа има протекторче на обектива на камерата и след като го отстраних снимките станаха вече съвсем поносими Smile. Едвам се забелязваше, така че знам ли , пък може и друг да го е пропуснал. Лек ден.

Acer Iconia Tab A200 , Asus Memo Tab HD 7
Цитирай

Чудя се между този телефон и Sony Xperia Tipo .. Телефона ми трябва за интернет вайбър такива неща не много игри и за филми..При таква употреба батерията бързо ли ще пада?..Мога ли да слагам уолпейпър ?
и филмите добре ли се гледат ?

Sony Xperia J - JB Wink Root ; AVD Rom Based Stock 11.2.0.A.31
П.п Момиче съм ;д
Цитирай

Филми аз си гледам без проблеми. Все пак екрана не е никак малък.
Типото е с 3,2 инчов екран и ще ти е трудно да гледаш филм. Аз съм гледал сериен филм, т.е. около 40мин онлайн с почти най-светъл екран и батерията пада с около 30%. За вайбъра с последните 1-2 ъпдейта е поправен значително. Аз не го ползвам. За игрите - пробвал съм много и някои големи игри ми тръгнаха, но дърпат много ток и не ги играя. Само за проба ги бях инсталирал Smile.
Уолпейпъра може да си го смениш и с направено от теб видео Smile Това ми много харесва.
Цитирай

Sony Xperia Tipo е с кортекс А7 ние сме с по-добро процесорче Angel и дисплея е по-добър :cheers:

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай

Последното от мен, сътворено на Prestigio 4300: http://strahota.wordpress.com/2013/03/24...%BD%D0%B5/Забелязвам, че при някои от инструментите в Sketch Guru лагва телефончето, особено когато направиш няколко по-бързи и чести движения, с който да се насити дадена площ с цвят.
Това на мен най-много ми допадна от водопадните ми опити.[Изображение: waterfall-4.jpg]

Fake down to your mind and appearance You will fall short of the dreams to destroy In time you will find yourself trapped in a corner These four words my friend, I promise you will not forget
Цитирай

http://www.ebay.com/itm/Black-Rubber-Sil...43b882701e Някой случайно знае ли дали този case ще стане на Prestigio Multiphone 4300 Duo.. Вие какви cases ползвате? Dance Dance Поздрави ;
Цитирай

nameless17 написа:http://www.ebay.com/itm/Black-Rubber-Sil...43b882701e Някой случайно знае ли дали този case ще стане на Prestigio Multiphone 4300 Duo.. Вие какви cases ползвате? Dance Dance Поздрави ;
Това може да ти послужи за ориентир:
Цитат:- PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO - 127 x 68 x 11 mm
- Privilege SM4 - 127 x 68 x 11 mm
- Nokia Lumia 822 - 127.8 x 68.4 x 11.2 mm
- Alcatel One Touch 995 - 127 x 68 x 10 mm
- LG Optimus 3D Max P720 - 126.8 x 67.4 x 9.6 mm
- LG Optimus 3D P920 - 128.8 x 68 x 11.9 mm
Аз ползвам оригиналния калъф. Wink
Успех! :thumbup:

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

nameless17 написа:http://www.ebay.com/itm/Black-Rubber-Sil...43b882701e Някой случайно знае ли дали този case ще стане на Prestigio Multiphone 4300 Duo.. Вие какви cases ползвате? Dance Dance Поздрави ;

Очевидно е че кейса няма да стане, никой от отворите му не пасва на 4300, за сега съм с оригиналния но се надявам че скоро ще изскочи нещо че е много зле оригиналния.

Prestigio MultiPhone 4300 DUO
Prestigio MultiPAD 7.0 Pro DUO
Цитирай

Оригиналния си е екстра. Само трябва да се направят две неща: да го разтегнеш, за да влиза по свободно и с нещо тънко и остро като карфица да се направят поне три или по три дупчици от всяка страна където е колонката, за да се чува по-добре като звъни Smile.

ПП: А да питам някой от Перник има ли го 4300? Че искам да го питам нещо, ако е с интернет от Виваком Smile
Цитирай

AndroTattoo написа:Оригиналния си е екстра. Само трябва да се направят две неща: да го разтегнеш, за да влиза по свободно и с нещо тънко и остро като карфица да се направят поне три или по три дупчици от всяка страна където е колонката, за да се чува по-добре като звъни Smile.
Да не го разтяга много. Не е работа да обърнеш калъфа с отвора надолу и да ти изпадне телефона. Tooth Моят леко се поотпусна и сега си е екстра. Мисля, че е доста стилен, и с логото на Престижио... Smile

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

purplegrass написа:Чудя се между този телефон и Sony Xperia Tipo .. Телефона ми трябва за интернет вайбър такива неща не много игри и за филми..При таква употреба батерията бързо ли ще пада?..Мога ли да слагам уолпейпър ?
и филмите добре ли се гледат ?


Вземи си 4300.
Първо - много по-голям и по-добър екран
Второ - Камерата му е много по-добра(е не чак като фотоапарат, но в сравнение с Типо е много по-добра)
Трето - процесорът на 4300 е 1гх, а на Типото е 800 мгх
Четвърто - Ако го използваш за това, за което си написал, че искаш да шравиш(интернет, вайбър, ...) повярвай 4300 е твоят телефон. Е не съм голям фен на филмите, но съм гледал филм с качество 1024х768 и телефончето си върви страхотно. Аз моя го използвам за WIFI предимно, но веднъж реших да го натоваря с 20 едновременно пуснати приложения и интернет, но телефонът успя да ми издържи не с 20, а с 27 приложения( издържа за 7 часа и сам се изключи накрая). Моето мнение е, че е много добър смартфон, е с много дребни забележки (относно малкото вградена памет и светкавицата на задния панел
Цитирай

arm2arm написа:Да, няма го вече и при мен. А някой да ми предложи начин или програма с която да си направя wallpaper без да се налага да подрязвам снимката? Вградената опция е само за подрязване, а аз искам цялата снимка. Опитах с програмата Wallpaper Maker, но тя разваля качеството на снимката и не става.


Има идеалното приложение за целта ( PicSpeed Wallpapers ).Под идеално имах в предвид И възможността на избор от стотици хиляди wallpaper-и.Те са точно определен размер,така че като тръгнеш да ги слагаш да си паснат идеално.Плюс това приложението си има функция,с която можеш да си слагаш други размери картинки за wallpaper,просто като при избор на Задаване на снимката като ,избереш задаването и чрез PicSpeed Wallpapers,вместо системното приложение.
Цитирай

Здравейте колеги,
и аз да се похваля, че от днес съм с 4300.
На първо четене телефона ми се вижда доста добър.
От няколко часа се опитвам да кача навигация IGO,Igo Primo, но не ми се получава.
Първо да кажа, че още не съм сложил карта памет и може би от това ми идва проблема. След инсталацията когато се опитвам да пусна Igo-то ми дава, че не може да открие файловете в SD картата .
Ако някой е качил тази навигация, моля да ми обясни стъпка по стъпка, къде да копирам файловете и тогава да инсталирам.
За сега качих една от версиите на Igo, но е доста орязана и не ми се занимава да качвам всичко по отделно (poi, maps и тн), а на тази версия и отрязва долната част сякаш е за по-голям дисплей, защото виждам буноните в долната част на навигацията на половина. А иначе съм качил за дисплей 800х480.

Предварително се извинявам, ако поста не е за този раздел.

Lenovo S90
Цитирай

Появила се е модификация на Prestigio 4300 - Prestigio 4322. С двуядрен процесор и Андроид 4.1, но по-слаба батерия и TFT дисплей.
http://www.prestigio.com/catalogue/Multi...PAP4322DUO

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Някой може ли да ми каже как да си настроя телефона така ,че когато играя Temple Run и искам да мръдна надясно да не накланям целия телефон а да е съвсем леко, и плавно - разбира се ако разбирате за какво ви говоря Big Grin Smile Гледах в инженерните настройки но не намирам нищо..
Цитирай

Ако може някой да обясни как се Руутва телефона и какво ще стане ако го направим това (имам предвид някакви команди ли ще има, които ги е нямало или някакви различни опции или какво толкова има). И ако някой знае дали може да му се ъпгрейдне Андроида ще е добре! Благодаря Предварително ! Big Grin Smile Big Grin
Цитирай

PRESTIGIO4300 написа:Ако може някой да обясни как се Руутва телефона и какво ще стане ако го направим това (имам предвид някакви команди ли ще има, които ги е нямало или някакви различни опции или какво толкова има). И ако някой знае дали може да му се ъпгрейдне Андроида ще е добре! Благодаря Предварително ! Big Grin Smile Big Grin
Има много теми как се руутва и такава за какво служи руута. За андроида трябва някой да направи такъв за нашите телефончета Smile
Цитирай

То добре че има, но нищо не ми излиза не знам защо Sad Sad Sad
Цитирай

PRESTIGIO4300 написа:То добре че има, но нищо не ми излиза не знам защо Sad Sad Sad
описание на английски
описание на руски
Последното според мен е по-ясно. От английския форум можеш да вземеш по-нова версия на софтуера.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Luke Netwalker написа:Появила се е модификация на Prestigio 4300 - Prestigio 4322. С двуядрен процесор и Андроид 4.1, но по-слаба батерия и TFT дисплей.
http://www.prestigio.com/catalogue/Multi...PAP4322DUO

Ми то и 4300 си е с двуядрен процесор.
Цитирай

radiboi написа:Ми то и 4300 си е с двуядрен процесор.
Нещо си се объркал:
http://news.smartphone.bg/review/revyu-n...Tek-MT6575
Цитат:MT6575 е едноядрен чип на компанията, работещ на 1.0 гигахерц и базиран на Cortex-A9 дизайна. Създаден е по 40-нанометров производствен процес и притежава 512 KB кеш. Графичния му чип е PowerVR SGX531 и поддържа 720р HD видео.
Цитат:Поспешишь, людей насмешишь.
Wink

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Появи ми се проблем с телефона,но не знам има ли нужда за сервиз или не.Та проблемът е,че в последно време много от функциите на телефона "спират да работят".Отначало беше само приложението Контакти,а в последно време започна да забива целия телефон и ми показва,че "Стартовия панел не отговаря...".Следователно решението е единствено Reboot,а след него какъвто и тапет да има,той е винаги разместен.Наред с всички други Не отговарящи приложения се появи и това.Възможно ли е да е от версията на андроид ( не съм го ъпдейтвал до последната версия,която я има в сайта)
Цитирай

А по точно с коя си - v1.0..........

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Shopa написа:А по точно с коя си - v1.0..........

Версията ми е v.1.0.09
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)