Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO, 3G-представяне и софтуер

Може ли някой да ми помогне да си прехвърля контактите в джимейла , защото успях да прехвърля контактите само от едната карта,а от другата не става?
Цитирай
Аксесоари

"Dear customer, JB will not be actualized for this model only 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Best regards." Този отговор получих днес от страницата им във фейсбук.

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай

dimitar169 написа:"Dear customer, JB will not be actualized for this model only 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Best regards." Този отговор получих днес от страницата им във фейсбук.
И как да го разбираме това? Дайте превад за тея които не разбират английски.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

..."Уважаеми клиенти, JB няма да се актуализира за този модел, само 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Най-добри пожелания..."

В момента 4300 е с 4.0.3, което означава според мен, че максимума за ъпгейд на Андроида е до 4.0.4
т.е не чакайде да го ъпгрейднете до 4.1 (Jelly Bean)...

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай

dimitar169 написа:"Dear customer, JB will not be actualized for this model only 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Best regards." Този отговор получих днес от страницата им във фейсбук.

Получава се разминаване със страницата в българския Фейсбук! :wall:
Там на въпроса:
"Кога ще получим обещания ъпдейт до 4.1?"
Отговорът е:
"Очаквайте го през март "
Дали всичко е една голяма шашма... :facepalm: предстои да разберем....

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

братушките ще пуснат 4.1 , рутвами е готово Tooth

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай

dragodraganov написа:Ъпдейта на автоматичен режим ли дойде или сам си го сложи?
Ами влязох в System updates за да проверя за нови ъпдейти и ми излезе, не съм го слагал аз.

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай

Най-добра безплатна навигация и как се инсталира-стъпка по стъпка моля? Благодаря. :capitulation:

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Shopa написа:Най-добра безплатна навигация и как се инсталира-стъпка по стъпка моля? Благодаря. :capitulation:
IGOprimo има тема за инсталирането в раздела :power:

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай

Извинявам се ,че пак повтарям ама може ли някой да ми помогне да си прехвърля контактите в джимейла , защото успях да прехвърля контактите само от едната карта,а от другата не става?
Цитирай

този ъпдейт да 09 неще и неще да се появи при мен

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай

simo955 написа:този ъпдейт да 09 неще и неще да се появи при мен
По принцип го изтеглиха от Престиджио, заради бър, чака се нов нов ъпдейт.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

dragodraganov написа:
simo955 написа:този ъпдейт да 09 неще и неще да се появи при мен
По принцип го изтеглиха от Престиджио, заради бър, чака се нов нов ъпдейт.
преди 2-3 дена казаха колеги от форума , че са получили ъпдейт

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай

simo955 написа:преди 2-3 дена казаха колеги от форума , че са получили ъпдейт
На Западния фронт (официалния сайт на Prestigio) - нищо ново. Макар че при руснаците циркулират някакви неофициални ъпдейти. Много продължително мълчание от страна на Prestigio. :unknw:

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

До месец Март има доста време все пак...Последно казваха, че трябва да се очакват ъпдейти или ъпгрейди през Март. А братята руснаци са фенове и тези версии които се вихрят там, като нищо може да са произведени не от Prestigio даже...

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай

Здравейте на всички. До колкото разбрах в отговорите отгоре актуакизация на Android от 4.0.3/4.0.4 до 4.1 няма да има, но не мога да разбера кога ще има в сайта на prestigio новата актуализация (говоря за Т09 или нещо такова беше), защото в един др. сайт пишеше че телефона на някакаф човек е с Т10 от 2013г. и друго някои пишат че им издържа батериято по 4-5 дена е тва не мога да го разбера вия вадите ли го светвате ли му екрана аз моя повече от 1 ден и половина не издържа иначе телефончето си е супер Android
Цитирай

PRESTIGIO4300 написа:Здравейте на всички. До колкото разбрах в отговорите отгоре актуакизация на Android от 4.0.3/4.0.4 до 4.1 няма да има, но не мога да разбера кога ще има в сайта на prestigio новата актуализация (говоря за Т09 или нещо такова беше), защото в един др. сайт пишеше че телефона на някакаф човек е с Т10 от 2013г. и друго някои пишат че им издържа батериято по 4-5 дена е тва не мога да го разбера вия вадите ли го светвате ли му екрана аз моя повече от 1 ден и половина не издържа иначе телефончето си е супер Android
За себе си открих, че това, което най-бързо ми стапя батерията е високата яркост на дисплея (ако не е на автоматично, а най-високо) и най-вече постоянно включеният 3г модем. От както го включвам само, когато имам нужда от него телефона издържа 3-4 дни с едно зареждане. Игри не играя. WiFi го включвам доста често, музика слушам по 20-30 мин. на ден и по около 20 мин разговори.
Цитирай

колеги ако някои пише по моя въпрос ще съм много благодарен Wink
Цитирай

PRESTIGIO4300 написа:Здравейте на всички. До колкото разбрах в отговорите отгоре актуакизация на Android от 4.0.3/4.0.4 до 4.1 няма да има, но не мога да разбера кога ще има в сайта на prestigio новата актуализация (говоря за Т09 или нещо такова беше), защото в един др. сайт пишеше че телефона на някакаф човек е с Т10 от 2013г. и друго някои пишат че им издържа батериято по 4-5 дена е тва не мога да го разбера вия вадите ли го светвате ли му екрана аз моя повече от 1 ден и половина не издържа иначе телефончето си е супер Android

Повечето експерименти с различни НЕофициални версии на софтуера, са правени от колегите руснаци и са сваляни от тестов сървър на Prestigio,....Все си мисля, че е хубаво да се забавлява човек с нещо вече направено, от колкото да се бори после с рековъри и тем подобни веселбици...Спряха Т09, казаха да чакаме през март друг или ремонтиран този,...Пък дали ще се ъпгрейдне и Андроид-а, времето ще покаже.

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай

значи намалих си яркостта на дисплея и започна по-бавно да се хаби батерията, но аз играя около 1 час и половина wifi по около 4-5 часа и разговори почти не може би по 3-4 минути най-много но все пак мерси за отговора :cheers:
Цитирай

PRESTIGIO4300 написа:значи намалих си яркостта на дисплея и започна по-бавно да се хаби батерията...
Ако ти е рутнат телефона, има програми, които намаляват тактовата честота на процесора. Това също доста удължава времето между две зареждания. Поне така пишат. Моя телефон не е рутнат и нямам лични впечатления. Ползвал съм такава програма за лаптоп. Действа, но е играчка докато нацелиш доколко можеш да сваляш честотата. А дотогава BSOD ще е честа гледка. Tooth

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Luke Netwalker написа:
PRESTIGIO4300 написа:значи намалих си яркостта на дисплея и започна по-бавно да се хаби батерията...
Ако ти е рутнат телефона, има програми, които намаляват тактовата честота на процесора. Това също доста удължава времето между две зареждания. Поне така пишат. Моя телефон не е рутнат и нямам лични впечатления. Ползвал съм такава програма за лаптоп. Действа, но е играчка докато нацелиш доколко можеш да сваляш честотата. А дотогава BSOD ще е честа гледка. Tooth
на предишния тел свалях честотата има ефект , но има и цена Wink а за лаптопа ако си със седмица не ти е нужна програма за тази работа Wink

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай

Здравейте,някой колега да е намерил батерии или кейсове за нашите бижута. Писал съм до сайта на престижио, но отговор няма ! :unknw:

LG Optimus 4X HD Black /LG Optimus Black P970/Prestigio 4300/LG G2 32GB Black
Цитирай

eLeS написа:Чудех се...тези сензорни бутони отдолу са с отделна подсветка, но при работа с телефона на тъмно, като изгаснат е голямо търсене кой бутон къде е. Няма ли някакъв начин да светят докато и екрана е активен?

И мен това много ме интересува.Дано някой знае как се прави :whistle:

Huawei P8 lite
Цитирай

Здравейте!
Току що получих някакъв систем ъпдейт 1.0.11 на моето Престиджио.
Какво е това ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)