Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO, 3G-представяне и софтуер

Да ни е честит новия ъпдейт 1.0.11. Dance
Цитирай
Аксесоари

radiboi написа:Здравейте!
Току що получих някакъв систем ъпдейт 1.0.11 на моето Престиджио.
Какво е това ?

Това е официален ъпдейт от Prestigio...след Т09...

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай

radiboi написа:Здравейте!
Току що получих някакъв систем ъпдейт 1.0.11 на моето Престиджио.
Какво е това ?
И аз го получих този ъпдейт Rolleyes Като гледам е от 20 декември (PAP4300DUO.20121220.v1.0.11)

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай

anatol06 написа:Да ни е честит новия ъпдейт 1.0.11. Dance
А разлика в самата работа на апарат като цяло има ли? Или само езиковия пакет? Като гледам е около 200 МБ голям т.е. нещо с по - издръжлива батерия, бързина на работа свързан ле е този ъпдейт?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Това пише в сайта на Престижио: PAP4300 PAP4300DUO.20121220.v1.0.11

1. Prestigio eReader updated to v2.1.1
2. FM radio issue fixed
3. Farsi language support added

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай

dimitar169 написа:Това пише в сайта на Престижио: PAP4300 PAP4300DUO.20121220.v1.0.11

1. Prestigio eReader updated to v2.1.1
2. FM radio issue fixed
3. Farsi language support added
Дава ми грешка и неще да се инсталира.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

dragodraganov написа:
dimitar169 написа:Това пише в сайта на Престижио: PAP4300 PAP4300DUO.20121220.v1.0.11

1. Prestigio eReader updated to v2.1.1
2. FM radio issue fixed
3. Farsi language support added
Дава ми грешка и неще да се инсталира.

При мен даже не го намира като ъпдейт.. изписва "network connection failed". Ако някой има идея какъв е проблема, да помага.

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай

dimitar169 написа:
dragodraganov написа:
dimitar169 написа:Това пише в сайта на Престижио: PAP4300 PAP4300DUO.20121220.v1.0.11

1. Prestigio eReader updated to v2.1.1
2. FM radio issue fixed
3. Farsi language support added
Дава ми грешка и неще да се инсталира.

При мен даже не го намира като ъпдейт.. изписва "network connection failed". Ако някой има идея какъв е проблема, да помага.
Да има някъква грешка, сега ми пише, че има грешка и иска да тго инсталирам на ново!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Аз го инсталирах и не ми даде грешка.
Цитирай

Защо го сваля чрез мобилния интернет, а през wi-fi въобще не иска? С тази скорост ще си го свалям до утре.

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай

dimitar169 написа:Защо го сваля чрез мобилния интернет, а през wi-fi въобще не иска? С тази скорост ще си го свалям до утре.

Аз го свалих през Wi-Fi,никакви проблеми свали се и се инсталира без грешка.

Huawei P8 lite
Цитирай

актуализацията/ъпдейта изтрива ли данни и приложения на телефона?
Цитирай

paffkata написа:актуализацията/ъпдейта изтрива ли данни и приложения на телефона?

Не забелязвам никакви липси по приложенията....

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай

Adrenalin написа:
dimitar169 написа:Защо го сваля чрез мобилния интернет, а през wi-fi въобще не иска? С тази скорост ще си го свалям до утре.

Аз го свалих през Wi-Fi,никакви проблеми свали се и се инсталира без грешка.

И при мен се свали прз Wi-Fi, е малко бавно ама все 200 мб...инсталира се, рестартира се,...и за сега няма разлика...пък ще видим тея дни как се държи.

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай

Явно проблема е в моя телефон. Сега пък ми изписва "your system is currently up to date".

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай

dimitar169 написа:Явно проблема е в моя телефон. Сега пък ми изписва "your system is currently up to date".
И при мен е така. Аз съм с 1.0.09. И на сайта на Prestigio няма нищо. Последния ъпдейт продължава да си е 1.0.08 от 21.11.2012. Да не са оплескали пак нещата?

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Luke Netwalker написа:
dimitar169 написа:Явно проблема е в моя телефон. Сега пък ми изписва "your system is currently up to date".
И при мен е така. Аз съм с 1.0.09. И на сайта на Prestigio няма нищо. Последния ъпдейт продължава да си е 1.0.08 от 21.11.2012. Да не са оплескали пак нещата?
Ъпдейта го има като информация на сайта им, просто го няма за директно сваляне.. Нека колегите от по-горните коментари да кажат дали са били с .09 или .08, че може проблема да е в този .09, който сме сложили.

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай

dimitar169 написа:
Luke Netwalker написа:
dimitar169 написа:Явно проблема е в моя телефон. Сега пък ми изписва "your system is currently up to date".
И при мен е така. Аз съм с 1.0.09. И на сайта на Prestigio няма нищо. Последния ъпдейт продължава да си е 1.0.08 от 21.11.2012. Да не са оплескали пак нещата?
Ъпдейта го има като информация на сайта им, просто го няма за директно сваляне.. Нека колегите от по-горните коментари да кажат дали са били с .09 или .08, че може проблема да е в този .09, който сме сложили.
Аз съм с 1.0.09 и при първото теглене не се получи ъпдейта, но втория път стана от раз. Сега имам новия ъпдейт, но не виждам съществени разлики от преди ъпдейта. И преди и сега с новия ъпдейт, след включване в компа се сменя мелодията на звънене и останалите мелодии също, т.е. трябва на ново да ги отметнеш които искаш. Електронния четец на карти и след ъпдейта не ми отваря новите книги, а ги тегли като ZIP файл.Май няма никаква промяна, работата отива на отбиване на номера.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Аз съм с 09 но като се опитах да сваля 11 ми изписа нещо и след това ми излезе "your system is currently up to date"

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай

dimitar169 написа:Ъпдейта го има като информация на сайта им, просто го няма за директно сваляне.. Нека колегите от по-горните коментари да кажат дали са били с .09 или .08, че може проблема да е в този .09, който сме сложили.

Нещо не я виждам тази информация! :unknw: Би ли дал линк?
http://prikachi.com/images/294/5869294O.jpg
http://prikachi.com/images/275/5869275J.jpg

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

dimitar169 написа:
Luke Netwalker написа:
dimitar169 написа:Явно проблема е в моя телефон. Сега пък ми изписва "your system is currently up to date".
И при мен е така. Аз съм с 1.0.09. И на сайта на Prestigio няма нищо. Последния ъпдейт продължава да си е 1.0.08 от 21.11.2012. Да не са оплескали пак нещата?
Ъпдейта го има като информация на сайта им, просто го няма за директно сваляне.. Нека колегите от по-горните коментари да кажат дали са били с .09 или .08, че може проблема да е в този .09, който сме сложили.
Аз бях с .08

Huawei P8 lite
Цитирай

Luke Netwalker написа:
dimitar169 написа:Ъпдейта го има като информация на сайта им, просто го няма за директно сваляне.. Нека колегите от по-горните коментари да кажат дали са били с .09 или .08, че може проблема да е в този .09, който сме сложили.

Нещо не я виждам тази информация! :unknw: Би ли дал линк?
http://prikachi.com/images/294/5869294O.jpg
http://prikachi.com/images/275/5869275J.jpg
http://prestigio.bg/products/Smartphones...e_4300_DUO
точно под снимката на телефона пише: New firmware released. Please see change log here

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай

dimitar169 написа:точно под снимката на телефона пише: New firmware released. Please see change log here
Вярно е, но май нашите хора нещо са поизбързали. На официалния сайт няма нищо нито в news, нито в downloads. Не се сваля нищо нито по Wi-fi, нито по 3G. Освен това на сървъра, където са всички официални релизи на Prestigio също няма нищо:
http://yf2.value4it.com/Service_Files/Smartphones/

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Luke Netwalker написа:
dimitar169 написа:точно под снимката на телефона пише: New firmware released. Please see change log here
Вярно е, но май нашите хора нещо са поизбързали. На официалния сайт няма нищо нито в news, нито в downloads. Не се сваля нищо нито по Wi-fi, нито по 3G. Освен това на сървъра, където са всички официални релизи на Prestigio също няма нищо:
http://yf2.value4it.com/Service_Files/Smartphones/
Да и аз досега го издирвах в директорията. Ще почакаме още няколко дена.

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай

dragodraganov написа:
dimitar169 написа:
Luke Netwalker написа:И при мен е така. Аз съм с 1.0.09. И на сайта на Prestigio няма нищо. Последния ъпдейт продължава да си е 1.0.08 от 21.11.2012. Да не са оплескали пак нещата?
Ъпдейта го има като информация на сайта им, просто го няма за директно сваляне.. Нека колегите от по-горните коментари да кажат дали са били с .09 или .08, че може проблема да е в този .09, който сме сложили.
Аз съм с 1.0.09 и при първото теглене не се получи ъпдейта, но втория път стана от раз. Сега имам новия ъпдейт, но не виждам съществени разлики от преди ъпдейта. И преди и сега с новия ъпдейт, след включване в компа се сменя мелодията на звънене и останалите мелодии също, т.е. трябва на ново да ги отметнеш които искаш. Електронния четец на карти и след ъпдейта не ми отваря новите книги, а ги тегли като ZIP файл.Май няма никаква промяна, работата отива на отбиване на номера.
Проблема с електронните книги няма нищо общо с този телефон, а със базата им с книги. Ако ръчно се преименуват файловете книгите се отварят. Същото е и на таблета ми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)