Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO, 3G-представяне и софтуер

здравейте искам да попитам може ли да се увеличи сигналът за ви-фи за да хваща по-отдалече. И вижте това клипче http://www.youtube.com/watch?v=9_Q8wovs4No и ако може чуйте какво казва тоя от, digital.bg, в 2:33 секунди. Това вярно ли е.
Цитирай
Аксесоари

Shopa написа:
Peter1978 написа:^ Рекламата на фирмата при включване на телефона се маха ето така : Menu>Settings>Accessibility>Quick Boot>слагаш отметка там. Дано съм бил полезен.
Полезно да но работи само при вкл.-изкл. при рестарт не.Останаха и др. дребни проблеми за оправяне. Rock




Това къде да го намеря ? Извинете невежеството ми
Цитирай

Силви_37 написа:Това къде да го намеря ? Извинете невежеството ми
В долната част на телефона имаш четири сенсорни бутона. Натискаш втория от ляво на дясно. Влизаш в system settings. След това действаш според инструкцията:

Accessibility>Quick Boot>слагаш отметка там. :rofl:

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Luke Netwalker написа:
Силви_37 написа:Това къде да го намеря ? Извинете невежеството ми
В долната част на телефона имаш четири сенсорни бутона. Натискаш втория от ляво на дясно. Влизаш в system settings. След това действаш според инструкцията:

Accessibility>Quick Boot>слагаш отметка там. :rofl:
Dance Благодаря
Цитирай

Да ни е честит новия ъпдейт 1.0.12. Dance
Цитирай

anatol06 написа:Да ни е честит новия ъпдейт 1.0.12. Dance
Да да ни е честит а ма не е JB което е лошо.Надеждата умира последна.Иначе тенкс

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Интересно защо датата е 20.12.2012-А и още не са го обявили.

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Силви_37 написа:
Shopa написа:
Peter1978 написа:^ Рекламата на фирмата при включване на телефона се маха ето така : Menu>Settings>Accessibility>Quick Boot>слагаш отметка там. Дано съм бил полезен.
Полезно да но работи само при вкл.-изкл. при рестарт не.Останаха и др. дребни проблеми за оправяне. Rock
Това е интересно да се види http://www.apktopsite.com/mmx-a110-chang...animation/

Prestigio PAP4500 DUO & Prestigio PAP4300 DUO
Цитирай

Здравейте. Харесва ми телефона и искам да си го взема, но ме притеснява нещо. От прочетеното разбрах, че процесора му работи постоянно на 100%. Разглеждах телефона в магазин и наистина работи много гладко и без особено замисляне. Притеснява ме следното: Тъй като процесора работи постоянно на 100%, как се държи телефона при отворени приложения или игри, понеже за тях май процесора остава без резерв за работа с това натоварване което прави. Колебая се между него и румънския Allview P5 AllDro, който е с по-добри характеристики, за не много повече пари.
Цитирай

Колеги имам следният проблем, обхвата на телефона постояно изчезва и се почвява,постояно ми изписва за втората карта че я няма, като ми званят им дава че телефона е изключен.За сервиз ли е или при вас го има този проблем?

Моля помогнете на тези животни да имат дом. Нека бъдем хора и да помогнем на по слабите.
https://www.facebook.com/pages/Animal-He...2794955470
Цитирай

hangelov написа:Колеги имам следният проблем, обхвата на телефона постояно изчезва и се почвява,постояно ми изписва за втората карта че я няма, като ми званят им дава че телефона е изключен.За сервиз ли е или при вас го има този проблем?
Говорих с един познат от Технополис, който ми каза че това е доста често срещан дефект при 4300 и имало доста пратени за ремонт апарати с този проблем. Загубата на обхват май била само на едната сим-карта - втората. Така че, май е по-добре да ходи на ремонт докато е гаранционен. Интересното е че 4040 нямали върнати с такъв дефект.
Цитирай

Здравейте,
Някой ще може ли да качи някаде update.zip на новия firmware 1.0.12 на prestigio 4300 , защото ми дава някаква грешка unzipping error, като се опитвам да го сваля.
Благодаря предварително
Цитирай

Здравейте колеги... Smile След едно изключително тъпо и изпълнено с грешки писмо до prestigio.com ми отговориха че се обръща внимание върху всички проблеми и въпроси зададени към тях. И това да доведе да се направи чисто нов фърмуер ако има нужда, като същевременно ще се пускат ъпдейти с цел да се изчистят фрапиращите грешки.

Samsung Galaxy Core Duos GT-I8262
Цитирай

Сподели малко повече. Какво си им писал? Да не се дублираме...Sad(
Цитирай

Здравейте,

имам проблем с вградената памет (SD Card), непрекъснато се само-напълва Smile Първоначално открих проблема в някакъв новопоявил се от нищото файл thumb...нещо си, в папката DCIM. След като го изтрих се освободиха около 400MB и така до следващия ден, когато отново си беше там и пак го изтрих, заедно с папката thumb...нещо си. Сега го няма, НО свободното място във вградената SD Card, намалява с всеки изминал час, БЕЗ да правя нищо с телефона освен разговори. От около 400MB свободни сега е около 230MB.

Тези аномалии ги забелязах след update до 11 и веднага след това до 12.

Благодаря предварително!
Цитирай

Здравейте колеги,
Телефона ми е с новия firmware 1.0.12 на prestigio 4300 и нямам никакви проблеми.Работи си много добре.Проблемите които споделят другите не ги забелязвам при моя 4300 с изключение на един,но съществен според мен.Аз използвам моя 4300 за разговори чрез карта на м-тел и интернет чрез data card на вивател(поставена е в правилното гнездо). Проблемът е следният:когато си активирам и data card за да сърфирам в мрежата обхвата на двете карти се губи за момент, а понякога картите се деактивират и ми иска да въведа паролите за да се активират отново.При вас има ли го този проблем?Благодаря ви предварително за отговорите.

Prestigio MultiPhone DUO 4300 White
Honor 8 FRD-L09
Цитирай

Lyunchev написа:Здравейте,

имам проблем с вградената памет (SD Card), непрекъснато се само-напълва Smile Първоначално открих проблема в някакъв новопоявил се от нищото файл thumb...нещо си, в папката DCIM. След като го изтрих се освободиха около 400MB и така до следващия ден, когато отново си беше там и пак го изтрих, заедно с папката thumb...нещо си. Сега го няма, НО свободното място във вградената SD Card, намалява с всеки изминал час, БЕЗ да правя нищо с телефона освен разговори. От около 400MB свободни сега е около 230MB.

Тези аномалии ги забелязах след update до 11 и веднага след това до 12.

Благодаря предварително!
Здравейте! Аз все още съм със "стария" update 11, и съм доволен. С предишната версия (мисля 09, но не съм сигурен) телефона издържаше с около 10-15 часа по-къс период на презареждане на батерията. Сега съм много доволен. Не ми е създавал други проблеми. Не съм сигурен дали да "ъпдейтвам до v.12
Цитирай

karandilski написа:Здравейте колеги,
Телефона ми е с новия firmware 1.0.12 на prestigio 4300 и нямам никакви проблеми.Работи си много добре.Проблемите които споделят другите не ги забелязвам при моя 4300 с изключение на един,но съществен според мен.Аз използвам моя 4300 за разговори чрез карта на м-тел и интернет чрез data card на вивател(поставена е в правилното гнездо). Проблемът е следният:когато си активирам и data card за да сърфирам в мрежата обхвата на двете карти се губи за момент, а понякога картите се деактивират и ми иска да въведа паролите за да се активират отново.При вас има ли го този проблем?Благодаря ви предварително за отговорите.
Аз също съм с две карти, като едната е дата карта на БТК сложена в слота за wcdma. Когато ползваш интернет другата карта е неактивна. Ако няма никаква активност по картата с нета могат да ти звънят и на другата карта. Аз съм махнал пиновете и на двете карти.
Цитирай

Здравей julminchev,
Благодаря ти за отговора. :bow:
Току що помолих колежката да ми звънне докато сърфирам в нета чрез дата картата на вивател.Няма никакъв проблем.Смартфона веднага ме извести,че ме търсят на м-телската карта и проведохме разговор,след което продължих да сърфирам в нета от там където бях прекъснат.Тоест когато ползвам интернет другата карта е активна!!! :thumbup: Днес в интерес на истината не ми е правил проблем смартфона с губене на обхват( по скоро деактевиране на двете карти),но го има.Сигурно стана клише,но не мога да се въздържа и да не кажа,че за парите си 4300 е достоен конкурент на галаксито и айфона. Dance

Prestigio MultiPhone DUO 4300 White
Honor 8 FRD-L09
Цитирай

Да така е в ръцете ми е попадал оригинален Iphone 4s 32Gb и мога да кажа че с нищо не може да бие 4300 или пък Galaxy Young, Galaxy S duo, Galaxy Pocket, Galaxy Ace(дори и двойката), бих казал че е по-добър и от HTC Desire X макар и процесора му да е по силен :bow:
Цитирай

Lyunchev написа:Здравейте,

имам проблем с вградената памет (SD Card), непрекъснато се само-напълва Smile Първоначално открих проблема в някакъв новопоявил се от нищото файл thumb...нещо си, в папката DCIM. След като го изтрих се освободиха около 400MB и така до следващия ден, когато отново си беше там и пак го изтрих, заедно с папката thumb...нещо си. Сега го няма, НО свободното място във вградената SD Card, намалява с всеки изминал час, БЕЗ да правя нищо с телефона освен разговори. От около 400MB свободни сега е около 230MB.

Тези аномалии ги забелязах след update до 11 и веднага след това до 12.

Благодаря предварително!

Колеги, никой ли не може да помогне?
Цитирай

Lyunchev написа:
Lyunchev написа:Здравейте,

имам проблем с вградената памет (SD Card), непрекъснато се само-напълва Smile Първоначално открих проблема в някакъв новопоявил се от нищото файл thumb...нещо си, в папката DCIM. След като го изтрих се освободиха около 400MB и така до следващия ден, когато отново си беше там и пак го изтрих, заедно с папката thumb...нещо си. Сега го няма, НО свободното място във вградената SD Card, намалява с всеки изминал час, БЕЗ да правя нищо с телефона освен разговори. От около 400MB свободни сега е около 230MB.

Тези аномалии ги забелязах след update до 11 и веднага след това до 12.

Благодаря предварително!

Колеги, никой ли не може да помогне?
Няма решение на този проблем. Това си е андроидска тъпотия. Да ти кажа с последния фирмуеър файла е по малък. Аз редовно си го трия. Винаги се появява този файл и някои програмки за чистене на кеша го трият и него.
Цитирай

julminchev написа:
Lyunchev написа:
Lyunchev написа:Здравейте,

имам проблем с вградената памет (SD Card), непрекъснато се само-напълва Smile Първоначално открих проблема в някакъв новопоявил се от нищото файл thumb...нещо си, в папката DCIM. След като го изтрих се освободиха около 400MB и така до следващия ден, когато отново си беше там и пак го изтрих, заедно с папката thumb...нещо си. Сега го няма, НО свободното място във вградената SD Card, намалява с всеки изминал час, БЕЗ да правя нищо с телефона освен разговори. От около 400MB свободни сега е около 230MB.

Тези аномалии ги забелязах след update до 11 и веднага след това до 12.

Благодаря предварително!

Колеги, никой ли не може да помогне?
Няма решение на този проблем. Това си е андроидска тъпотия. Да ти кажа с последния фирмуеър файла е по малък. Аз редовно си го трия. Винаги се появява този файл и някои програмки за чистене на кеша го трият и него.

Аз си мисля, че проблема не е само в Андроид - въпросният файл вече го няма. Нещо се случва и не знам какво :mad: В началото бях инсталирал, Sigic, Angry Birds, Tango и какво ли още не, и място имаше. От както започна свободното пространство да се изпарява, изтрих всички големи приложения, НО мястото продължава да намалява :mad:

Моля за съвет, че вече съм на ръба да му пробвам удароустойчивостта на това Prestigio Devil

Благодаря!
Цитирай

Lyunchev, проблема се получава когато правиш снимки и видеоклипове. Решението е лесно (само че пичовете от "Престижа" не могат да го вденат) - в папка "DCIM'' има папка ''Thumbnails''. триеш я и създаваш файл " .thumbnails " (без кавичките естествено, като самия файл представлява празен файл, един вид той се явява тип "разширение" с "точка" преди името). Същото правиш и в папка "DCIM'' на картата- памет. Погледни и за всеки случай и в папка "LOST.DIR'', понякога там се създава гадния "траш"-файл, който пълни цялата памет, изтрий го ако го има, рестартирай телефона и си готов. Пиши, ако има резултат.

Samsung S23+, Samsung S22+, Xiaomi 12T Pro
Цитирай

rolge720 написа:Lyunchev, проблема се получава когато правиш снимки и видеоклипове. Решението е лесно (само че пичовете от "Престижа" не могат да го вденат) - в папка "DCIM'' има папка ''Thumbnails''. триеш я и създаваш файл " .thumbnails " (без кавичките естествено, като самия файл представлява празен файл, един вид той се явява тип "разширение" с "точка" преди името). Същото правиш и в папка "DCIM'' на картата- памет. Погледни и за всеки случай и в папка "LOST.DIR'', понякога там се създава гадния "траш"-файл, който пълни цялата памет, изтрий го ако го има, рестартирай телефона и си готов. Пиши, ако има резултат.
Нещо не се получава направата на нов файл.?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)