Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO, 3G-представяне и софтуер
#26

Има цял раздел за навигации, би ли разгледал там?
Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги закупих си преди 10-тина дни Prestigio multiphone 4300, като цяло съм съгласен със общовитаещото мнение за телефона и съм доволен от него, но имам проблем със персонализирането на абонатите. Искам да въведа на моите приятели рождени дни , имени, семейни празници и т.н. и да ме подсеща, но при редакция на абонатите никъде не ми излза такава опция. Освен това като създам група не мога да задам мелодия и всеки присъединен да придобива тази мелодия ( или поне не знам как става) , а трябва на всеки индивидуално да му е задавам.
Ако някой може да помогне.
И за да не съм само ползвател ще споделя какво направих аз - относно звъненето направих по , отвора на калъфа от двете страни със дзамба, като на кондукторите в ЖП-то, прилича на клещите които друг потребител беше дал в предишната тема и пъхам телефона с горния край надолу, така говорителчето не се заглушава и се чува по добре, а при вадене не се натиска страничния бутон
- протектор на екрана си купих от битака където предлагат разни части за GSM- ми струва 1.50 лв. и се реже и по ширина и по дължна, аз си запазих оргиналната защита с която го купих и сега очертавам размера на по нея, така е по лесно.
Цитирай
#28

Здравейте от няколко дни имам prestigio 4300, но възникна проблем с езика на клавиатурата. Когато искам да я променя на български език през настройките на Android keyboard, този език липсва. Смятам, че след като има меню на български, би трябвало да има и българска кравиатура. Може ли някой да ми помогне с този проблем ? Предварително благодаря !
Цитирай
#29

petinka14 написа:Здравейте от няколко дни имам prestigio 4300, но възникна проблем с езика на клавиатурата. Когато искам да я променя на български език през настройките на Android keyboard, този език липсва. Смятам, че след като има меню на български, би трябвало да има и българска кравиатура. Може ли някой да ми помогне с този проблем ? Предварително благодаря !
Влизаш в маркета и търсиш Bulgarian Keyboard. При всички е така.. не се притеснявай Smile

Prestigio Multiphone 4300 DUO, Android 4.0.3
Цитирай
#30

petinka14,
дръпни си Bulgarian Keyboard (2), върши много добра работа и лесно се преминава от латиница на кирилица
Цитирай
#31

Здравейте!
Бих искала и аз да стана собственик на такъв мултифон(бял), но ударих на камък. Вчера цял ден обикаляхме из Техномаркет, Технополис, Хенди и никъде го няма. Даже в Хенди се опитаха да ме разобедят да си купувам на тази марка, защото губел покритие и тр. да се рестартира всеки път. Но аз искам да си го взема и моля ви да ми помогнете от къде бих могла да го закупя.
Благодаря ви предварително!
Цитирай
#32

Колеги, ето едно соларно зарядно с вградена батерия от 1500mAh, което би било полезно при пътуване http://unikalnistoki.com/io/index.php?ro...id=667&p=u. Цената не е никак висока-30 лв. Ето и размерите на оригиналната батерия на телефона: 62мм/47мм/4,6мм.

Lenovo Vibe Z2, Lenovo P70, Lenovo S850, SONY Xperia SP, ARCHOS 80 G9 tablet, Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110 8GB, Nexoc pad 7
Цитирай
#33

didibo написа:Здравейте!
Бих искала и аз да стана собственик на такъв мултифон(бял), но ударих на камък. Вчера цял ден обикаляхме из Техномаркет, Технополис, Хенди и никъде го няма. Даже в Хенди се опитаха да ме разобедят да си купувам на тази марка, защото губел покритие и тр. да се рестартира всеки път. Но аз искам да си го взема и моля ви да ми помогнете от къде бих могла да го закупя.
Благодаря ви предварително!

За съжаление е така. Няма го никъде. В няколко големи онлайн магазина също е изчерпан. За доставка никой нищо не казва. А черен успя ли да намериш някъде? Ако някой го е виждал да каже къде.

Prestigio Multiphone 4300 (black) with Android 4.0.3
Цитирай
#34

harry11 написа:
didibo написа:Здравейте!
Бих искала и аз да стана собственик на такъв мултифон(бял), но ударих на камък. Вчера цял ден обикаляхме из Техномаркет, Технополис, Хенди и никъде го няма. Даже в Хенди се опитаха да ме разобедят да си купувам на тази марка, защото губел покритие и тр. да се рестартира всеки път. Но аз искам да си го взема и моля ви да ми помогнете от къде бих могла да го закупя.
Благодаря ви предварително!

За съжаление е така. Няма го никъде. В няколко големи онлайн магазина също е изчерпан. За доставка никой нищо не казва. А черен успя ли да намериш някъде? Ако някой го е виждал да каже къде.
черен има в технополис - мол сердика
поне така пише в сайта на технополис :unknw:

Prestigio 4300, Android 4.0.3
Цитирай
#35

Вчера имаше белия в карфур мол България. Дано още го има, а по повод проблема с обхвата за който са ти казали, след ъпдейт до 08 всичко е наред.
Цитирай
#36

А белия дали върви с бели слушалки, че не намирам ънбоксинг видео ? Blush

LG G4
Цитирай
#37

gpi74 написа:Колеги, ето едно соларно зарядно с вградена батерия от 1500mAh, което би било полезно при пътуване http://unikalnistoki.com/io/index.php?ro...id=667&p=u. Цената не е никак висока-30 лв. Ето и размерите на оригиналната батерия на телефона: 62мм/47мм/4,6мм.

Тази батерия се слага на мястото на оригиналната ли? Или тя стои в зарядното, а от зарядното има кабел към телефона и така се зарежда?

Prestigio Multiphone 4300 DUO, Android 4.0.3
Цитирай
#38

Зарядното е с вградена батерия 1500mAh. Зарежда телефона с USB кабел, кото използва или соларната клетка, или вградената батерия.

Lenovo Vibe Z2, Lenovo P70, Lenovo S850, SONY Xperia SP, ARCHOS 80 G9 tablet, Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110 8GB, Nexoc pad 7
Цитирай
#39

Offtopic
Колеги,
по повод на това слънчево зарядно - не си харчете парите за глупости. Вградената батерия, която е в самото зарядно ще се зареди от слънце за минимум 2 дни и то на силно слънце. Аз смятам да си поръчам за около 16 лв. от и-бей външна батерия като тази:
http://www.ebay.com/itm/2800mAh-External...5d38fa54bf
осъзнавам, че най-вероятно няма да е нещо особено, но самата тя се зарежда със зарядното на телефона.
Като дойде и я ползвам ще споделя впечатление.
Offtopic
Цитирай
#40

не забравяйте че полимерите имат свойството да гърмят ако не се зареждат правилно http://www.youtube.com/watch?v=MLS7WLvGOKQ Tooth

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#41

Симо написа:Аз смятам да си поръчам за около 16 лв. от и-бей външна батерия като тази:
http://www.ebay.com/itm/2800mAh-External...5d38fa54bf
И аз попаднах на някаква външна батерия, но не можах да намеря цена в нета
http://www.asbis.bg/news/suppliers/power-bank501
Иначе параметрите са много добри.

P.S. В hardware.bg пише, че е спряна от производство. Sad

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#42

http://www.apkmania.co/2013/01/francoker...3-apk.html пробвал ли е някой да ъпдеитне карнела ?

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#43

Между другото, телефончето го има и в Технополис Стара Загора наличен, вчера ходих за един таблет и го видях. Мисля, че е само бялата версия, но попитайте все пак, че аз нямах време.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#44

Честито на имениците!С Prestigio 4300 съм.Когато слушам музика,в едната слушалка звукът е два пъти по слаб отколкото в другата.Въпросът ми е:слушалката ли е дефектна или има някакви настройки,които аз не мога да намеря.Не мога да намеря друга слушалка с такъв накрайник,че да видя как е с нея.

prestigio 4300
Цитирай
#45

Дефектна слушалка или не добре пъхнат жак. Виж как е звука не само на музика, а и на радио, разговори и т.н.
Цитирай
#46

И на радио и при разговор е така.Жакът е пъхнат добре.Интересува ме дали има някакви настройки,които не мога да намеря.

prestigio 4300
Цитирай
#47

От слушалките е, няма никакви настройки доколкото знам Smile И моите слушалки не са идеално качество, вадят леко странен звук и като ги врътна понякога прекъсват. Купи си нови хубави слушалки. Някой по-горе беше питал дали на белия телефон слушалките са бели - всичко му е бяло Tooth и слушалките, и зарядното и калъфа.
Цитирай
#48

Някои да каже знаели кога ще има нов ъпгреид или някои софт.Как да се махне звука и рекламата на Престижо при включване и изключване и тоя инсталер Престижо дето все излиза и тои много дразни.Благодаря на отзовалитесе.Даите да порсвим да рутнем и да пооправим тея машинки че като цяло не са лоши.И не ме праштаите по Руски саитове че съм скаран с езика.А и как се слага рекървари.Тенкс

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай
#49

^ Рекламата на фирмата при включване на телефона се маха ето така : Menu>Settings>Accessibility>Quick Boot>слагаш отметка там. Дано съм бил полезен.
Цитирай
#50

Peter1978 написа:^ Рекламата на фирмата при включване на телефона се маха ето така : Menu>Settings>Accessibility>Quick Boot>слагаш отметка там. Дано съм бил полезен.
Полезно да но работи само при вкл.-изкл. при рестарт не.Останаха и др. дребни проблеми за оправяне. Rock

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)